Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
66.931
Cevap
124
Favori
2.387.300
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> World Of Tanks >> World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
Giriş
    5059 Mesaj

Agustosa ne kaldı şurda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    GurcellOnline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

quote:

Orijinalden alıntı: mirzZza

Yeni aldığım bir tanka ekipman takacağım fakat 1,600,000 tutuyor. Yakın zamanda indirim falan gelirmi acaba? Ona göre bu ekipman işini erteleyebilirim.

Oyunda ne zaman neye indirim geleceği hiç belli olmuyor. Deneyimleri açıp neye indirim geliyorsa onu alıp bekliyorum.

Aynı anda 11 ağaçta ilerliyorum şu anda. Sadece x2 deneyimleri oynasam bile hepsiyle oynayamıyorum. Biriki tanesini bekletmek çok etkilemiyor.

Ben hep tek ağaçtan ilerliyorum. İS-4 ve İS-7 açmıştım şimdide E-100 açtım ve aldım fakat modüller biraz tuzlu geldi. Neyse bugün ekipmanlarıda taktım. E-100'ün ikinci topu tavsiye edermisiniz? Penetration biraz düşük gibi geldi. Fakat zırhı çok hoşuma gitti. Bol bol sektiriyor. E-100 kullanıcılarından tavsiyeler bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirzZza -- 12 Haziran 2016; 22:20:17 >

• Yarbay
    12973 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Yeni aldığım bir tanka ekipman takacağım fakat 1,600,000 tutuyor. Yakın zamanda indirim falan gelirmi acaba? Ona göre bu ekipman işini erteleyebilirim.

Oyunda ne zaman neye indirim geleceği hiç belli olmuyor. Deneyimleri açıp neye indirim geliyorsa onu alıp bekliyorum.

Aynı anda 11 ağaçta ilerliyorum şu anda. Sadece x2 deneyimleri oynasam bile hepsiyle oynayamıyorum. Biriki tanesini bekletmek çok etkilemiyor.

Ben hep tek ağaçtan ilerliyorum. İS-4 ve İS-7 açmıştım şimdide E-100 açtım ve aldım fakat modüller biraz tuzlu geldi. Neyse bugün ekipmanlarıda taktım. E-100'ün ikinci topu tavsiye edermisiniz? Penetration biraz düşük gibi geldi. Fakat zırhı çok hoşuma gitti. Bol bol sektiriyor. E-100 kullanıcılarından tavsiyeler bekliyorum.

ikinci topu takıp HEAT nasıl sokulur öğren ve tarete açı vermeyi unutma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    151 Mesaj
    Tier 8 ve 9 larda en güzel win8 i orta ve ağır tank sınıfları içerisinde hangi tanklarda kasabilirim ? bir kaç tank öneri verebilirmisiniz.. persing önerisini aldım bir kaç yerde ilk deneyim dönüştürüp onu alacam.. congueror kastım 150 maç falan oldu 2700 hasar ortalaması ile oynamama rağmen bu kadar mı cimri bir tank olur win8 konusunda ama gel görki t10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost37 -- 13 Haziran 2016; 2:22:31 >

Agır tanklarda m103 güzel bırakır orta e50-Tvp t50-t54 güzel bırakır oynarsan.

Tabi kişiye göre degişir sevdigin bir tank varsa onlada kasabilirsin.

Kastamonuya selamlar :) (37)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 13 Haziran 2016; 3:13:45 >
    |
    |
    ghost37 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gece çok garip olaylar oldu. Grille den tvp50/51 in taretinin ortasından e100 ün meşhur HEAT ni sektirttim, m41 bulldogun taretinin tam üzerine, ortaya 90 dereceye yakın( bulldog geri geri kum yığınına çıkmıştı) 121 in ap si sekti, yine aynı maçta conway in yanina 70 dereceye yakın ap mermi sektirttim vs. vs.
    Pc i kırmamak için son çare alt+f4 yaparak terkettim olay mahalini.
    Birde o kadar aim bot kullanan var ki, kursun arkadaş ne öğrenecek...
    Yani kısaca sen RNG kadar varsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poyraz_371 -- 13 Haziran 2016; 9:16:10 >
    |
    |
    NDS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Oyun klasoru icinde Updates klasorunun icinnde ne bulduysan sil. Bu islemi yaparken oyunu calistirmamis ol, yani update ekrani kapali olsun.

Teşekkür ederim oldu, artık oyuna girebiliyorum.
    |
    |
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tefennili

Arkadaşlar bir sorunum var yardım ederseniz çok sevineceğim. Dün yeni güncelleme yaptıktan sonra oyunu açıyorum güncelleme yap diyor, güncelleme yapmak istediğimde güncelleme yok gözüküyor bir türlü oyuna giremiyorum, acaba güncelleme yaparken bir sorun mu oluştu ne yapmamı önerirsiniz?

Birçok kez oyunu silip yükledim güncelledim hiç böyle birşeyle karşılaşmadım.

2012 den beri bu oyunu oynuyorum benimde ilk defa başıma geldi, neyse sorunu çözdük.
    |
    |
    Tvp ve Jag E 100'ü öpmek benim için ayrı bir keyif.

İkisinden de nefret ediyorum, hele o Jag'in atış yaptıktan sonra sektirme derdiyle sağa sola kımıl kımıl oynayıp dansetmesi yok mu, beni deli ediyor.

Rhm sağolsun (4.150 maç oldu), gelene gidene 800- 800 gömüyorum.

Adam atışı yeyince zaten direk morali sıfıra iniyor, ondan sonra da çoğu kez iflah olmuyor.

Geçen Tvp'miydi neydi, adamın canı 1100 zaten, üzerime geliyordu, patlayıcıyı bi gömdüm, 1090 hasar, herif neye uğradığını şaşırdı.

İkinci topa öyle bir alıştım ki ilk topla oynayamıyorum artık o derece.

Tanksavar gibisi yok ya, Rhm olur, T 30 olur, E4 olur, bayılıyorum.

Orijinalden alıntı: poyraz_371

Gece çok garip olaylar oldu. Grille den tvp50/51 in taretinin ortasından e100 ün meşhur HEAT ni sektirttim, m41 bulldogun taretinin tam üzerine, ortaya 90 dereceye yakın( bulldog geri geri kum yığınına çıkmıştı) 121 in ap si sekti, yine aynı maçta conway in yanina 70 dereceye yakın ap mermi sektirttim vs. vs.
    Pc i kırmamak için son çare alt+f4 yaparak terkettim olay mahalini.
    Birde o kadar aim bot kullanan var ki, kursun arkadaş ne öğrenecek...
    Yani kısaca sen RNG kadar varsın.

dün şartlar normal değildi evet...grille ile t95 e yandan çakıyorum, deldi geçti diyor...pantere oturtuyorum, fena vurdun diyor ama ortada bi halt yok....az kalsın klavye ile masa birbirine yapışacaktı...
    |
    |

• Binbaşı
    1371 Mesaj

bense t54 hafif sıkletten nefret ediyorum...gördüğümde ilk ona çakıyorum...baş belası bir tank...spoter filan ama t54 gibi zırhı var...
    |
    |
    Caesar76 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Caesar76

İkisinden de nefret ediyorum, hele o Jag'in atış yaptıktan sonra sektirme derdiyle sağa sola kımıl kımıl oynayıp dansetmesi yok mu, beni deli ediyor.

Adam atışı yeyince zaten direk morali sıfıra iniyor, ondan sonra da çoğu kez iflah olmuyor.

Geçen Tvp'miydi neydi, adamın canı 1100 zaten, üzerime geliyordu, patlayıcıyı bi gömdüm, 1090 hasar, herif neye uğradığını şaşırdı.

T30 da HE mi kullanıyorsun? Etkili oluyormu? Ben genelde AP kullanıyorum, HE denesem mi acaba?

• Binbaşı
    1536 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tefennili

quote:

Orijinalden alıntı: Caesar76

T30 da HE mi kullanıyorsun? Etkili oluyormu? Ben genelde AP kullanıyorum, HE denesem mi acaba?

He ile 10 da vurabilirsin 1000 de, şans işi biraz, Rhm ile Tiger 1'e HE attım 969 vurdum mesela.

Genelde Rhm'de de T 30'da da standart mermi kullanıyorum, karşımda uzak mesafede İs 3 veya E 75 varsa mesela, sekme riski olmasın diye HE atıyorum.

T 30'da standart mermi yeterlidir, bunun dışında ne zırh delici ne patlayıcı kullanmak gerekmez, süper bir tanksavardır kendisi.

• DH Yönetici
    16378 Mesaj

T-30 veya RHM de HE fantezi icin kullanilir. Her iki tankinda delme oranlari ile onden delemeyecegi hicbir rakip yoktur. Uzak mesafede bu gecerlidir bu. Fantezinin sinirlarini zorlamak istermisiniz bilemem ama atislari daha dikkat yaparsaniz HE nin size sunacagi veya sunmayacagi sansa mecbur kalmazsiniz.
    |
    |
    Caesar76 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tankların zayıf yönleri, şu tankın tareti, bunun yanları filan çok karışık geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Skinler daha çok tankın neresine vurursan ammorack atarsın. Neresine vurursan yakarsın onu gösteriyor. Zayıf noktaları göstermiyor.

Zırh kalınlığını gösteren özel nişangahlar var. Delme ihtimalini de gösteriyor. Onlar daha çok işinize yarar. Oyunda yasak olabilir.

|
    |
    Requizm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

T-30 veya RHM de HE fantezi icin kullanilir. Her iki tankinda delme oranlari ile onden delemeyecegi hicbir rakip yoktur. Uzak mesafede bu gecerlidir bu. Fantezinin sinirlarini zorlamak istermisiniz bilemem ama atislari daha dikkat yaparsaniz HE nin size sunacagi veya sunmayacagi sansa mecbur kalmazsiniz.

Amx cdc gibi zırh fakirlerine he atılsa daha etkili olmazmı.

fransızlara taş da atsan göçüyor zaten...
    |
    |
    mehmetyilmaz77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AP candir gerisi heyecandir.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1536 Mesaj
    quote:

Skinler daha çok tankın neresine vurursan ammorack atarsın. Neresine vurursan yakarsın onu gösteriyor. Zayıf noktaları göstermiyor.

Zırh kalınlığını gösteren özel nişangahlar var. Delme ihtimalini de gösteriyor. Onlar daha çok işinize yarar. Oyunda yasak olabilir.

Bu tip modları 1-2 güncelleme boyunca kullanmak, tankların neresine çalışmak gerektiğini öğrenmek açısından faydalı olabilir.

Zaten her güncellemede oyun modları otomatik olarak sildiği için uzun vadede sorun da yaratmaz.

Uygundur.
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.