Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3125. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31233124312531263127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tavakspor

quote:

beyler stat mod kurduğumda oyun açılmıyor, şifre yazma kısmına geldiğinde ekran kararıyor...karşılaşan varmı böyle...

up

Kullandigin modun xvm versionunu guncelle. Duzelir eger duzelmes ise baska bir modpack kullan, o da olmaz is C:\Users\(Kullanici Adin)\Appdata\Roaming icinden WarGaming.net klasorunu sil,bu islemi yaptiginda tum oyun ici ayarlarin ve grafik ayarlarin silinecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caesar76

quote:

Orijinalden alıntı: YKB_87

arkadaş mühimmat yemekten mürettabatın ölmesinden oyun oynayamıyorum her mermide bir taraflar gidiyor hep tank yarım kalıyor en kiritik zamanda hoop mühimmat hafif tanların her atışı tanktan birşeyler götürüyor bu nedir üst üst mühimmat yiyorum istinasız her maç

Jübile yaptıydın, bakıyorum dayanamayıp dönmüşsün, yoksa o ismini kaydettiğin ukala arkadaşı mı özledin ?

arkadaşın hesabında takılıyorum ya orda bile gıcık oluyorum
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    sağolasın...şehir dışındayım, eve dönünce deneyeceğim...
  • WN9 için oy vermeyi unutmayın

http://forum.wotlabs.net/index.php?/topic/25002-wn9-poll-2-scale-account-wn9/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaş mühimmat yemekten mürettabatın ölmesinden oyun oynayamıyorum her mermide bir taraflar gidiyor hep tank yarım kalıyor en kiritik zamanda hoop mühimmat hafif tanların her atışı tanktan birşeyler götürüyor bu nedir üst üst mühimmat yiyorum istinasız her maç

ıslak mühimmat taşıyıcıyı denedin mi? Ben IS8 oynarken her oyunda mühimmat yiyordum, ıslak muhimmatı takınca kurtulmuştum bir dene istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

WN9 için oy vermeyi unutmayın

http://forum.wotlabs.net/index.php?/topic/25002-wn9-poll-2-scale-account-wn9/

camper/ ev-kaya arkası bekleyicisi wn9 u diye ayrı bir puanlama da yapsalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tefennili

quote:

ıslak mühimmat taşıyıcıyı denedin mi? Ben IS8 oynarken her oyunda mühimmat yiyordum, ıslak muhimmatı takınca kurtulmuştum bir dene istersen.

güvenli depolama da çok azaltıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://wot-life.com/eu/player/mikekapo

son 7 günde 26121,98 wn8 ortalamasını nasıl yapmış arkadaşlar? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: salmanbaba23

https://wot-life.com/eu/player/mikekapo

son 7 günde 26121,98 wn8 ortalamasını nasıl yapmış arkadaşlar? :D

wn8 formülünde grille ekli değil o yüzden siteler sapıtıyo

• Gurcelloffline

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemenin içeriği nedir? Sn. Dümen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyraz_371

Güncellemenin içeriği nedir? Sn. Dümen ?

Bu neyin güncellemesi ?

Neyin kafası bu, At kafası mı başka birşey mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caesar_ -- 10 Haziran 2016; 18:29:56 >
  • Arkadaşlar henüz acemiyim oyunda. Hetzer aldım bana taktik verir misiniz?
    7.5 mm top'u açacağım ilk
    Rakibe neremi göstermeliyim?
    Aklınıza ne gelirse söyleyin Hetzer ile ilgili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

quote:

quote:

beyler stat mod kurduğumda oyun açılmıyor, şifre yazma kısmına geldiğinde ekran kararıyor...karşılaşan varmı böyle...

up

Kullandigin modun xvm versionunu guncelle. Duzelir eger duzelmes ise baska bir modpack kullan, o da olmaz is C:\Users\(Kullanici Adin)\Appdata\Roaming icinden WarGaming.net klasorunu sil,bu islemi yaptiginda tum oyun ici ayarlarin ve grafik ayarlarin silinecektir.

şimdide 15.0.1 belası çıktı....tam modları düzeltmiştim şimdi de tanklar gözükmüyor garajda....fu wg diyorum...aramızda varsa wg nin piyasa araştırmacısı lütfen aktarsınlar merkeze...
  • @poyraz_371
    FootBall zamazingosu geldi onunla ilgili, az bir kisitli zamanimda girdim baktim fena degil ama tamami ile zarar ettiren bir etkinlikte baska birsey degil. Turbocharger filan keyifli heleki firsatini bulunca milleti dumur ediyorsun ama 1-2 oyundan sonra bayiyor, en azindan beni hosnut etmedi pek.

@Requimfakesi
    Hetzeri buyuk topu ile beraber HE mermiler ile kullanacaksin ve rakiplerin tamina sadece onunu goster, mumkunsu tepe arkasindan filan namlunun cikartip vurus yapmalisin, top tier oldugunda keyifli bir tanktir o ama alt seviyelerde heleki genis veya sehir haritalarinda seni zorlar.

@tavakspor
    Modlarin cogu 15.0.1 de calisiyor sadece klasoru degistir yeter ama tamami degil tabiiki :) Guncellerini bulman lazim. Bu aksam eve gidince Gurcell ModPack i guncellerim, oradan alirsin :D
  • hafif tanklarda tespit ettiğimiz tanklara 2000cp hasar verdirin gibi bir görevi yapmaya çalışıyorum. bu cp hasarı nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requimfakesi

Arkadaşlar henüz acemiyim oyunda. Hetzer aldım bana taktik verir misiniz?
    7.5 mm top'u açacağım ilk
    Rakibe neremi göstermeliyim?
    Aklınıza ne gelirse söyleyin Hetzer ile ilgili

10.5'luk topu ve HE yani yüksek patlayıcı mermiyi kullanmanı tavsiye ederim. Birçok tier 3 ve 4 e hatta 5 e tek atma imkanına sahipsin. Diğer topta fena değil. Tierine göre yüksek bir penetration ve hasar değerine sahip. Silüeti çok küçük olduğu için uzaktan vurulması zor. Tankın ön zırhı iş yapar diğer bölgelerine güvenme. 10.5 luk topu kullandığında ateş et saklan zira dolum süresi diğerine göre biraz uzun ve tankın hareket kabiliyeti yüksek kolayca kaçabilirsin. Eğer kaçma imkanın yoksa hafiften açı vermeyi deneyebilirsin. Düşük tierler sektirir. Veya direkt rakibe yapışabilirsin çünkü silüeti düşük olduğu için topu eğemez ve seni vuramaz çoğu tank. Alt plakası zayıftır pusacağın yerleri ona göre seçebilirsin fakat o bölgeyi saklamak kolay değil. Tier 4 maçlarında tedbirli bir ağır tank gibi oynarım tier 5 ve özellikle tier 6 da kesinlikle pusarım. Görüş menzili biraz düşüktür bu yüzden teleskop veya optik tavsiye ederim modül olarak. Benim çok sevdiğim bir tier 4 tanktır kendisi. Sende muhakkak seveceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirzZza -- 10 Haziran 2016; 21:14:59 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

quote:

quote:

up

şimdide 15.0.1 belası çıktı....tam modları düzeltmiştim şimdi de tanklar gözükmüyor garajda....fu wg diyorum...aramızda varsa wg nin piyasa araştırmacısı lütfen aktarsınlar merkeze...

Bende modlar getti diyeceedim, nasıl düzeltecez şimdi ?
  • Anadolu A kullanıcısına yanıt
    can puanı İngilizcesi hp, o görevi en arkasında tren yolu olan haritada veya madenler haritasında kolaylıkla yaparsın, genelde herkes karşılıklı pusar veya ortaya gider o haritada.
  • Arkadaşlar bir sorunum var yardım ederseniz çok sevineceğim. Dün yeni güncelleme yaptıktan sonra oyunu açıyorum güncelleme yap diyor, güncelleme yapmak istediğimde güncelleme yok gözüküyor bir türlü oyuna giremiyorum, acaba güncelleme yaparken bir sorun mu oluştu ne yapmamı önerirsiniz?
  • 
Sayfa: önceki 31233124312531263127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.