Şimdi Ara

World Eko Kart Hakkında... (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
604
Cevap
44
Favori
139.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnternet şubeye girince Ocakta teklif etmişti daha sonra şubatta teklif etti birde 4-5 gün önce teklif etti sürekli böyle teklif geliyor ve evet istiyoruma tıklayınca anında yansıtıyor önerdiği limiti enparayla ilgili bir problemim yok benim ama iş bankası bana limit vermeyen 🥲

Birde siz limit arttırımı yapmayın kendi önersin siz eğer sürekli 10-15 günde bir sürekli başvurup red alırsanız oda findeks notunuzu düşürüyor.

World Eko Kart Hakkında...

Şuan güncel limitim bu

World Eko Kart Hakkında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 14 Haziran 2024; 19:14:12 >

• Anladim cok tesekkurler verdiginiz bilgiler icin ben bir iki defa basvuruda bulundum en para limit artisi icin onda da red verdiler 4 5 yildir aktif kullaniyorum odememi gununden once oderim hicbir problemi olmayan biriyim bankalar ile ama anlamadim neden limit artisi vermiyorlar
  • HaNDeE866 kullanıcısına yanıt

dediğim gibi yukarıdaki fotoğraftaki gibi teklif gelsin size,o teklif gelene kadar siz başvuru yapmayın ben bu zamana kadar hiç girip başvuru yapmadım hep kendi yükseltti,olabildiğince market alışverişini,dışarıda yemek yediğinizde filan nakit ödemeyin kartla ödeyip karta ödeme yapın maksat kartı kullanmanız.

• djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkurler tamam o halde bekleyeyim bende ama umudum kirildi genelde hep kullandigim bir kart market yemek vs.. hep harcarim ama neden boyle yapiyolarlar bilmiyorum
  • World Eko Kart ile vakıfbank world platinum one aidatsız kartları arasında kaldım dostlar. World eko nun bir avantajı kaldı mı ? Vakıfbank world platinum one da ücretsiz seyahat sigortası avantajı ve bilet alımlarında 2 kat değerli worldpuan olayı var. World eko nun bir avantajı var mı acaba taksitlendirme vs olarak world kardların hepsi aynı değil mi? Bu durumda world platinum one daha avantajlı olmuyor mu?

• Arkadaşlar yapı kredi World eko aidatsız mı aidatı var mı?
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Eko olanı aidatsız
  • 10.000tl limit ile başvurumu kabul etmişler ama troy kart yolluyorlar, aradım kart geldikten sonra değiştirebilirsin dediler çok saçma geldi daha basıma vermeden, başvuru yapacak arkadaşların aklında bulunsun, temsilci ile görüşmede belirtin.

Bu arada world eko ile taksit avantajlarından yararlanabilir miyim? Hepsi burada taksit ile vade farkı yok diyor çoğu üründe.
  • Negan kullanıcısına yanıt

Bunu bende merak ediyorum akbank free ile neredeyse tüm kampanyalara katılabiliyoruz world eko karttada böyle ise başvurmayı düşünüyorum

İnternet için evet ama fiziksel alışverişte yararlanamıyorsunuz. Çoğu taksit kampanyasında eko hariç yazıyor.

Kampanyadan kampanyaya değişir hocam. Yapıkredi World kart kampanya detaylarını inceleyerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Orada World eko kart kampanyaya dahil değildir ibaresi varsa dahil değildir. Ama mesela hepsiburada'da World eko karta da diğer kartlarda olduğu gibi vade farksız 9 taksit yapıyor. Mesela 30-35 bin TL civarında bir laptop almak istiyorsunuz diyelim World eko karta da vade farksız 9 taksit yapıyor.

www.worldcard.com.tr
    Worldcard
    https://www.worldcard.com.tr/kampanyalar

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalenderxxx

Bunu bende merak ediyorum akbank free ile neredeyse tüm kampanyalara katılabiliyoruz world eko karttada böyle ise başvurmayı düşünüyorum

World eko E ticaret dışında taksit yapmıyor. 1-2 mağaza dışında mağazalarda taksit yapamıyorsunuz. Kampanya açısından Axess Free gayet iyi bir kart alternatif olarak Vakıfbank'ın aidatsız kartlarına bakabilirsiniz.

• Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar
  • Ekoya bagli olarak alinan kart olayi vardi aidattan muaf tutuyorlardi bu durum hala devam ediyor mu?
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt

Hayır sonlandırıldı.

• Kampanyaların çoğundan dışlamışlar. Sayfalarca kampanya katılım seçeneği olurdu geçen aya kadar. Şu an 10 tane kadar kampanya var. Mesela koctas ve chippin kampanyası var ama yararlandirmiyorlar
  • OnderT O kullanıcısına yanıt

Daha demin farkettim foruma mı yazsam bir tek bende mi böyle diye derken sizin mesajınızı görünce durum netleşti. İlk başta özdilek kampanyalarının world mobilde çıkmamaya başlaması dikkatimi çekmişti (avm'de her yerde afiş var world e özel 1000TL ye 100TL puan diye uygulamaya giriyorum bir şey bulamıyorum) artık iyice dışladılar.

Eskiden normal world den taksit sayısı hariç neredeyse bir farkı yoktu şimdi en fazla 4-5 tane puan kampanyası görünüyor kalanı da sözde kampanya ama uyduruk şeyler. Valla böyle devam edecekse hiç bir olayı kalmadı bu kartın taksitler bitince alternatif arayışına gireyim bari.

• Bu sayfadaki kampanyalar geçen hafta vardı. Şu an hepsinin içine World eko dahil değildir yazıp uygulamadan kaldırmışlar. Ben şikayet kaydı oluşturdum ama tabiki ciddiye almayacaklar. Artık kartı kapatıyorum.

www.worldcard.com.tr
    Worldcard
    https://www.worldcard.com.tr/kampanyalar

• World Eko tamamen bitmiştir. Başvuru yapacak olan varsa vazgeçebilir. Kampanyalara dahil olmayan kart mı olur? Bonus bile 10 tl gibi bir katılım ücreti alarak kampanyaya katılmaya izin veriyor. Bunlar yolları kapatmış. Bize de kartı kapatmak düşer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ssoc -- 31 Ağustos 2024; 15:11:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ssoc

World Eko tamamen bitmiştir. Başvuru yapacak olan varsa vazgeçebilir. Kampanyalara dahil olmayan kart mı olur? Bonus bile 10 tl gibi bir katılım ücreti alarak kampanyaya katılmaya izin veriyor. Bunlar yolları kapatmış. Bize de kartı kapatmak düşer
    Olur Maximum aidatsız o da hiçbir kampanyaya dahil edilmez ücreti ile bile demek ki world eko için de aynı durum olmuş
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.