Şimdi Ara

World Eko Kart Hakkında... (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
575
Cevap
43
Favori
132.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kartı aktif kullan biri için aidatın bir önemi yoktur. en basitinden ykb de harcama sözü olayı yok

• Word eco kartı nasıl alabilirim word karta başvuruyorum uygulamadan başvurunuz olumsuz olarak değerlendirdi diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gkngns12 G kullanıcısına yanıt

Başvurunuz onaylandıktan sonra telefonla arayıp kart çeşidi değiştirebilirsiniz.

• Gold kartının rengi aşırı soluk sanki yazıcının mürekkebi az kalmış gibi basılmış gibi geldi bana genel olarak mı böyle?

• Kullanan arkadaşlar sizce axess free , garanti flexi ve bu kart arasında hangisi en mantıklı

• Kesinlikle World Eko.

• Bu kartın en büyük avantajı nedir.? Daha önce hiç ykb ile çalışmadım. World kart kullanan çok arkadaşım var axess e göre daha iyi olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teknolojikadam07 kullanıcısına yanıt
    En büyük avantajı aidatsiz olması ve diğer yapikredi word kartların kampanyalarının neredeyse tamamına katilmasi ve kişiye özel kampanyaların da gelmesi ama bir axes bana göre değil yada bonus hiç değil...

• samil422 S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım yüksek limitli aidatlı world kart kullanıyor. Tüp alırken veya telefon faturası öderken bile sonradan taksitlendirme yapıyor. O nasıl iş anlamadım. :)

Faiz ödüyordur.

• metin0 kullanıcısına yanıt
    Normalde o sektörde taksit olmaz. Mesela bankkart kombo yapmıyor.

Aynen faizle taksitlendiriyordur.Arada sana özel vade farksiz 3 taksit kampanyası tanımliyorlar ama yasaklı sektörler harici kullanabilirsin.

Yok hocam o şekilde yapmıyorlar. Hatta Hepsiburada, Trendyol gibi sitelerde bile sonradan taksitlendirme yapamıyorum. İşletmenin kullandığın POS sektörü farkı dolayısıyla o şekilde işlem yapılabiliyordur.

• Bankkart ın alışveriş yaptığım çoğu markayla anlaşması yok taksit yapacaksam sonradan mobilden yapıyorum.

• Yıllardır eko kullanıyorum. Geçe eylülde ilk yıl ücretsiz diye normal world açtırdım. 6 ay olunca yılık kart ücreti diye 356 lira borç yazmışlar ekstrede. Şimdi buna en efektif itiraz süreci nasıldır?

• Kampanya ve puanlar için word düşünüyorum. Hangisini önerirsiniz lks ye takıyor mu. ?

Axess ömrümden ömür yedi sırf doğal gaz ödüyor diye free çevirip rafa kaldıramıyorum.

• Saiph kullanıcısına yanıt

Yapı Kredi takıntılıdır diğer bankalar çok yüksekse vermezler.

World eko alınıp daha sonra ona bağlı adios premium alınabilir. Bu şekilde olduğunda aidat ödenmiyor. Tabi banka kart vermeyi kabul ederse. Ben memnunum ama söylendiği gibi takıntılı. Garantide limitim yüksek ve yapı kredi 20.000 TL limiti 1 kuruş arttırmıyor. Gelir bilgisi yüksek yazıldığında gelir belgesi istiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amazonia

World eko alınıp daha sonra ona bağlı adios premium alınabilir. Bu şekilde olduğunda aidat ödenmiyor. Tabi banka kart vermeyi kabul ederse. Ben memnunum ama söylendiği gibi takıntılı. Garantide limitim yüksek ve yapı kredi 20.000 TL limiti 1 kuruş arttırmıyor. Gelir bilgisi yüksek yazıldığında gelir belgesi istiyor.

Tipik akbank ve iş bank
    İş bankasına başvurdum. Gelir olmadığı ve yüksek limit olduğu için onaylamadı.
    Fazla elektronik harcama yapıyorum puan kovalamaktı amacım olmadı.
    İş bank altı limit 4000 TL miş tahsis edilmezse 0 ile 4000 TL arası açılsın seçeneği vardı işaretlemedim.

1 sene daha bekleyeyim o zaman neyi ne kadar düşüreceğimi bilmiyor düşürdüğüm kadar limit alamayacağımı da iyi biliyorum
    Akbank ve garanti puan veren bankalarla devam edeceğim. İlginize teşekkür ederim hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 5 Mayıs 2023; 17:55:34 >

world eko öneririm. Bence aidatsızların içerisinde ki en iyi kart. World mobilden standart bütün kampanyalara ücretsiz katılabiliyorsunuz. +taksit hariç normal vade farksız taksit ve puan kampanyalarıda ücretsiz şu an için. Mesela geçen gün hepsiburada dan vade farksız 9 taksit + 190 tl world puan aldım :)

yalnız ykb gelire ve lks ye aşırı takık. Lks boşluğu yoksa limit vermeyebilir. Şansınızı deneyin derim

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.