Şimdi Ara

World Eko Kart Hakkında... (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
575
Cevap
42
Favori
132.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçen ayki alışverişlerimin hepsini faizsiz erteledi. Bu ay nasıldır bilmiyorum dahaca harcama yapmadım. Hepsiburadadan 1 tane alışverişi 9 ay ertelemişti😅

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • World eko visa veriliyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Limonen kullanıcısına yanıt

bi ara visa ya da mastercard(hangisi hatirlamiyorum) ozellikle istemistim, bunu belirleyemeyiz dediler. ne cikarsa bahtina durumu

• Arkadaşlar platinum kartı ekoya dönüştürdüm, ekoya bağlı ek kart için mh ile görüştüğümde illa yakınının adına onun tc si ile çıkartıyoruz diyor. Sitede bununla ilgili bir ibare göremedim. Kendi adına ek kart alan varmi? Saçma değilmi yahu bu niye kendi adıma ek kartım olamıyor ki. Parasını versek kendi adımıza birden fazla aidatlı kartı verirler ama

• Aroretiel kullanıcısına yanıt

Kendi adına ek kart vermiyorlar. Başka biri adına ek kart veriyorlar.

Bence müşteri hizmetlerini arayıp, sistemde görünüyorsa Ekoya bağlı Platinum kart ya da Gold kartı aidatsız olarak alma şansınızı deneyebilirsiniz. Sistemde görünmüyorsa ara sıra tekrar arayabilirsiniz.

• Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, ekoya bağlı aidatsiz istedim bu şekilde oldu 3 4 kart saydı, platinum yerine adios premiumu tavsiye etti puanlarda silinmiyormuş falan bunu aldım, bakalım işime yarayan ekstra faydası olacakmı.

• Limonen kullanıcısına yanıt

direk eko verilmiyor. asıl kartınız visa ise eko da visa olur diye biliyorum. benim kart visa

bu doğru değil. uygulamadan ek kart çıkardım kendi adıma ama o da world eko. 2 tane world eko oldu

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Goldu ekoya çevirince aynı numara ile çevrildi. Visaydı visa kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 31 Aralık 2022; 20:57:24 >
  • Sinirli ve Süratli kullanıcısına yanıt
    İlginç, benimkinin numarasını değiştirdi yok yere yeni kart gönderdi. Mastercard değişmedi.

• World kartı seçerken visa secemiyoruz direk master veriyor ekoda master oluyo

• Depar Atan Uruk Hai kullanıcısına yanıt

Aidat yansıdı mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deryadeniz907 D kullanıcısına yanıt

Bana aidat yansımadı yaklaşık 3 ay oldu galiba. Ama platinum'un çok bir esprisi yok sadece biraz kampanya fazlalığı falan. Onun yerine şu an Bonus Amex kullanıyorum son 2 ayda 400 TL civarı bonus kazandım baya iyi. Bonus Amex'in geçmediği yerde World'e dönüyorum.

Aidos kartınız geldi mi world eko kartı da kullanma zorunluluğu var mı

3 aydır platinium kartı kullanırken diğer aidatsız eko kartı da kullanma zorunluluğu var mı

• Yapıkredi bankasından teminatlı kredi kartı alan var mı? En az tutar ve yüzde kaçı kadar limit veriliyor merak ettim.

Hiç kullanmadım. İnternet ve posta alışverişine kapalı ama kart açık duruyor. MH'deki kadın kartı kapatırsanız Platinum karta aidat yansır demişti.

Bana da platinium kart tanımlanmış word ekoya bağlı ama şuanlık kabul etmedim sırf world mobil uygulama yüzünden uygulamaya her güncelleme geldiğinde NFC mobil ödeme kendiliğinden iptal oluyor bu sorunu defalarca bildirdim ısrarla sorun yok diyorlar sizde durum nedir

NFC'yi kullanmadığım için bilmiyorum. Açıkçası World eko ve bağlı platinum kartı kapattıracağım. Koç Ailem kredi kartına geçmeyi düşünüyorum.

• Aidatsız kartta tek lider kattır kendisi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.