Şimdi Ara

WOLFENSTEIN: THE NEW ORDER (DH ANA KONU) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
109
Cevap
2
Favori
11.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Düşman ı tek tek geldiler mi öldürmesi çok basit bıçakla rahat temizlersiniz. Hele uzak mesafeden bıçak atarak sessiz sessiz temizlik yapabiliyorsunuz. Kapalı mekanlarda bu sorun çok. Nadir saklanıyorlar. Şöyle bir olar var devasa bir lobi var, kafayı uzatıp baktığınızda diyorsun kesin sağlam curcuna olacak. İki adım iceri atınca askerler gelmeye basliyor. Sonra geri git o cıkan askerler ayagına kadar geliyor. Onları öldürüp. Yine lobiye yaklasıyorsun ilk robot gelmeye baslıyor, çık geri köseye onuda öldür. Adamlar seni görmesede sistem belli bir mesafeye yaklastiginda yolluyor dusmanı senin ustune dogru. Tabi bunun icin mekanda bir kere silahi ateşlemiş olman lazım. Silahı kullanmadan bıçakla gidersen bu dediklerim olmuyor. Açık alanlarda kalabalık geldiler mi baya zorluyorlar özellikle köprüdeki trenli bölümde.

Oyunda nereye gitmen gerektiğini bazen mavi bir hedef işaretiyle gozune gozune sokuyorlar. Bazende baya gezinmen gerekiyor. Adamlar büyük mekanlar tasarlamış ama gez gez bitmiyor ama sonucta açık olan gitmen gereken bir kapı var. Oyalanmalık çok yer var. Şu da epey oluyor giriste bir mekanı temizliyorsun , 2 kata çıkıp bir butona yada bir şeyi aktif ediyorsun komple bir set daha adam geliyor. Ama mekanın devamında tek tük adamlar geliyor. Az büyük meydan gördülermi askeri döndürüp döndürüp yolluyorlar sana.

Boss yok gibi birsey olanlarda gayet basit. ALtyazılara golge ekleseler güzel olurmus telsizden taktik veriyorlar buyuk bosta adamın aksan bozuk, altyazıda okunmuyor mecbur savas ortasında log lara bakman gerekiyor. Garip olan adamın verdiği taktik log larda yazmıyor. Kill the robot deip geçmiş log a . Ama telsizde adam lazer atan yeri once vur sonra açılan kapakların oldugu bolmeleri yoket diyor gibi.

Hard ta durum nedir bilmiyorum ama normalde çok silah ve mermi çıkıyor. Enerji 100 birimle başlayıp vurularak 10 birime düşüp bir yere saklanırsanız 20 birime yukseliyor. Bölümlerde healt upgrade olayı var kilitli kasalarda bunları bulursanız her buldugunuz upgrade te bu 20 seviyesine 20 daha ekliyorsunuz. Silahlarıda buldugunuz parcalarla upgrade ediliyor otomatik. Gidip şunu sunu takıp şunu çıkarayım olmuyor. Hep silahin ustune ekliyor.

Oyunun boyutunun büyük olması sanırım ara videolar ile ilgili, videolar yüksek çözünürlüklü sci yada yeni nesil beklediğiniz görüntünün biraz daha cilalanmış halidir. Bunları önceden kaydedim içeri ekledikleri icin kafadan 7-8 Gb video var belki fazla da olabilir.

İlk gün güncellemesinin yeni nesillere boyutlarının yüksek olması oyunun tarihini yetistirmek için basıma gönderip kalan sorunları güncellemeyle kapatırız düşüncelerindendir ama bu kadar büyük bir güncelleme boyutu eminin onlarda beklemiyordu.

Oyun benim gözümde rahat 8 lik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 18 Mayıs 2014; 12:30:53 >

• @die.Rache
    Xbox One için o fiyat xbox ı olan düşünsün ahaha :)

@N'DexteR

Watch dogs u zaten büyük hüsran olmazsa alıcam, fps olarak yakın zamanda birşey çıkmayacağı için düşünüyorum bu oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Düşman ı tek tek geldiler mi öldürmesi çok basit bıçakla rahat temizlersiniz. Hele uzak mesafeden bıçak atarak sessiz sessiz temizlik yapabiliyorsunuz. Kapalı mekanlarda bu sorun çok. Nadir saklanıyorlar. Şöyle bir olar var devasa bir lobi var, kafayı uzatıp baktığınızda diyorsun kesin sağlam curcuna olacak. İki adım iceri atınca askerler gelmeye basliyor. Sonra geri git o cıkan askerler ayagına kadar geliyor. Onları öldürüp. Yine lobiye yaklasıyorsun ilk robot gelmeye baslıyor, çık geri köseye onuda öldür. Adamlar seni görmesede sistem belli bir mesafeye yaklastiginda yolluyor dusmanı senin ustune dogru. Tabi bunun icin mekanda bir kere silahi ateşlemiş olman lazım. Silahı kullanmadan bıçakla gidersen bu dediklerim olmuyor. Açık alanlarda kalabalık geldiler mi baya zorluyorlar özellikle köprüdeki trenli bölümde.

Oyunda nereye gitmen gerektiğini bazen mavi bir hedef işaretiyle gozune gozune sokuyorlar. Bazende baya gezinmen gerekiyor. Adamlar büyük mekanlar tasarlamış ama gez gez bitmiyor ama sonucta açık olan gitmen gereken bir kapı var. Oyalanmalık çok yer var. Şu da epey oluyor giriste bir mekanı temizliyorsun , 2 kata çıkıp bir butona yada bir şeyi aktif ediyorsun komple bir set daha adam geliyor. Ama mekanın devamında tek tük adamlar geliyor. Az büyük meydan gördülermi askeri döndürüp döndürüp yolluyorlar sana.

Boss yok gibi birsey olanlarda gayet basit. ALtyazılara golge ekleseler güzel olurmus telsizden taktik veriyorlar buyuk bosta adamın aksan bozuk, altyazıda okunmuyor mecbur savas ortasında log lara bakman gerekiyor. Garip olan adamın verdiği taktik log larda yazmıyor. Kill the robot deip geçmiş log a . Ama telsizde adam lazer atan yeri once vur sonra açılan kapakların oldugu bolmeleri yoket diyor gibi.

Hard ta durum nedir bilmiyorum ama normalde çok silah ve mermi çıkıyor. Enerji 100 birimle başlayıp vurularak 10 birime düşüp bir yere saklanırsanız 20 birime yukseliyor. Bölümlerde healt upgrade olayı var kilitli kasalarda bunları bulursanız her buldugunuz upgrade te bu 20 seviyesine 20 daha ekliyorsunuz. Silahlarıda buldugunuz parcalarla upgrade ediliyor otomatik. Gidip şunu sunu takıp şunu çıkarayım olmuyor. Hep silahin ustune ekliyor.

Oyunun boyutunun büyük olması sanırım ara videolar ile ilgili, videolar yüksek çözünürlüklü sci yada yeni nesil beklediğiniz görüntünün biraz daha cilalanmış halidir. Bunları önceden kaydedim içeri ekledikleri icin kafadan 7-8 Gb video var belki fazla da olabilir.

İlk gün güncellemesinin yeni nesillere boyutlarının yüksek olması oyunun tarihini yetistirmek için basıma gönderip kalan sorunları güncellemeyle kapatırız düşüncelerindendir ama bu kadar büyük bir güncelleme boyutu eminin onlarda beklemiyordu.

Selam dostum bir şey soracağım. Şimdi ben ilk 2 dvd'i yükledim diyelim, 3 Disk'i uzun bir zaman sonra oyun ortasında falan mı istiyor? Neden bunu söylüyorum çünkü boş 2 tane DVD'im kaldı. Diğer 2 dvd'yi de 2 gün sonra falan alacağım o zamana kadar oyalar sanırım. Bu arada yapay zeka ne durumda? Ve vuruş hissi atmosfer nasıl. Bir de grafikleri söyleyeceğim. Xbox 360'da nasıl duruyor grafikler? iD Tech 5 motoruyla hazılanmış sanırsam. Rage kadar iyi mi? Şimdiden sağol. :)

• Xbox kara kutunun en iyi oyunları arasındaydı. Çok sağlam atmosferi vardı. Nerede şimdiki oyunlarda o atmosfer...

• Adam DVD'leri cikaramadi ya la

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi die.Rache -- 18 Mayıs 2014; 22:34:07 >
  • die.Rache kullanıcısına yanıt
    Yurt dışından alsan gümrüğe takılır valla, 4 DVD nedir yahu
  • @bluelabel
  • İncelemeler düşse artık ona göre oynasak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tfn123

Selam dostum bir şey soracağım. Şimdi ben ilk 2 dvd'i yükledim diyelim, 3 Disk'i uzun bir zaman sonra oyun ortasında falan mı istiyor? Neden bunu söylüyorum çünkü boş 2 tane DVD'im kaldı. Diğer 2 dvd'yi de 2 gün sonra falan alacağım o zamana kadar oyalar sanırım. Bu arada yapay zeka ne durumda? Ve vuruş hissi atmosfer nasıl. Bir de grafikleri söyleyeceğim. Xbox 360'da nasıl duruyor grafikler? iD Tech 5 motoruyla hazılanmış sanırsam. Rage kadar iyi mi? Şimdiden sağol. :)

3. diski pek uzun bir zaman sonra istemiyor. Tabi bu nasil oynadığına bağlı her odayı didik didik ararım dersen zamani biraz daha ötelersin.
    Yapay zeka için aslında çok aptal değiller ellerinde jop tarzı sopalarla gelenler, öyle mel mel geliyorlar, elinde silah olanlar işini yapıyor yinede.
    Vuruş hisi gayet iyi,
    Grafiklerde karakterler, düşman askerler iyi uğraşılmış üstelerinde. Bazı yerlerde duvar kosesindeki birsey olsun pek dikkat edilmeden görülmeyecek yerlerde kaplamaları her oyunda olduğu gibi sallamamışlar,
    Rage ten 1 tık aşağı olabilir grafik, en azından 360 ta. Diğer konsollarda da nakmak lazım.

• bune arkadaş 43gb oyun mu olur yahu
  • IGN 7.8 vermis.

+ Interesting alternate history storyline
    +High presentation values
    +Great writing, characters
    – Archaic ammo/item pick-up
    – Bad duel-wielding
    Belliydi zaten. Watch Dogs var sirada. Ondan sonra Murdered Soul suspect var ama bu donem acayip oyunlar gelmeyecek. E3'yi beklemek lazim
  • En iyi 360 ta gozukur oyun zaten ps tekini konusmaya degmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu hard zorluk modunda oynasak yapay zeka yine de kötü mü acaba?
  • Puanlar fena değil, oyun oynanabilir seviyede

IGN 7.8/10
    GameSpot 8/10
    Polygon 9/10
    Eurogamer 6/10
    Game Informer 8/10
    Videogamer 6/10
    OXM 9/10
    Destructoid 7.5/10
    USGamer 4/5
    GamesBeat 78/10
    Shacknews 8/10
    Joystiq 4/5
    TheSixthAxis 7/10
    NowGamer 8/10
    EGM 8.5/10
    GamesRadar 4/5
    God is a Geek 8/10
    The Escapist 3.5/5
    AusGamers 8.7/10
    CraveOnline 8/10
    Gaming Trend 90/100
    Digital Spy 3/5
    Trusted Reviews 7/10
    SegmentNext 8/10
    spawnFirst 8/10
    Stevivor 9/10
    Time 4/5
    The Guardian 4/5
    Metro 9/10
    MMGN 8.5/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Düşman ı tek tek geldiler mi öldürmesi çok basit bıçakla rahat temizlersiniz. Hele uzak mesafeden bıçak atarak sessiz sessiz temizlik yapabiliyorsunuz. Kapalı mekanlarda bu sorun çok. Nadir saklanıyorlar. Şöyle bir olar var devasa bir lobi var, kafayı uzatıp baktığınızda diyorsun kesin sağlam curcuna olacak. İki adım iceri atınca askerler gelmeye basliyor. Sonra geri git o cıkan askerler ayagına kadar geliyor. Onları öldürüp. Yine lobiye yaklasıyorsun ilk robot gelmeye baslıyor, çık geri köseye onuda öldür. Adamlar seni görmesede sistem belli bir mesafeye yaklastiginda yolluyor dusmanı senin ustune dogru. Tabi bunun icin mekanda bir kere silahi ateşlemiş olman lazım. Silahı kullanmadan bıçakla gidersen bu dediklerim olmuyor. Açık alanlarda kalabalık geldiler mi baya zorluyorlar özellikle köprüdeki trenli bölümde.

Valla yorumun oyuna olan bakış açımı komple değiştirdi, kalemine sağlık. Notlar beklediğimden baya iyi görünüyor, ortalama 80'lik bir oyun diyebiliriz. Bilhassa yaz döneminde oyun kıtlığı olacağından ciddi ciddi PS4'e almayı düşünüyorum. Senaryo modu da 20-25 saat civarı yanlış bilmiyorsam. Watch_Dogs'la beraber iyi götürür.

• Güzel puanlar, bi dadına bakmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Güzel puanlar, bi dadına bakmalı.

İndirme hızı böyle devam ederse, dadına daha bir süre bakamayacağız..
  • 40 GB tan fazla boyutlu ve hatalar ile dolu bir oyun
  • Oyunu erken oynayanlardan birkaç kişi ban yediğini yazmış yabancı forumda. Maytap geçiyorlar yüksek ihtimal.
  • En iyisi ucuzlayip almak. 20 $ falan oldugunda alinir. Degmez bence 60 $ verip almaya
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.