Şimdi Ara

WOLFENSTEIN: THE NEW ORDER (DH ANA KONU) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
2
Favori
11.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yapay zeka hard mod da falandami kotu ona gore satin alalim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi oyun 48 GB ya yuh yani
  • NextGen'e alayım bunuda. Watch Dogs bittikten sonra buna başlarım. Hoş görünmeye başladı gözüme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Directx31

Abi oyun 48 GB ya yuh yani

Artik oyle. Butun oyunlar o civarda. Ama HDD'nin 500 gig olmasi kotu ama elinizde gercek disc varsa, o zaman bir surun olmayacak. Sanirim o zaman daha az yer harciyor hard disk'de.
  • Celtic Warrior kullanıcısına yanıt
    XO 16 TB'a kadar harici hdd destekleyecek PS4 sahipleri düşünsün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

XO 16 TB'a kadar harici hdd destekleyecek PS4 sahipleri düşünsün.

WOW, bu gercekten iyiymis. Artik daha fazla digital oyun alabiliriz.

• aynen
  • Arkadaşlar oyunu X360'da oynuyorum ancak kaplamalar bembeyaz sadece silah gözüküyor. Neden acaba?
  • merrhava s.a wolfenstain new order oynuyorum su an disk 2 part 1 xbox360 ta ucaktan ucaga transfer atlamada atliyorum ama kanattan dusuyorum hangi tuslarla karsi ucaktaki adamin eline tutunup diger ucaga girerim videolara da baktim bulamadim hangi tus yardumci olursaniz sevinirim saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: real_alpi

merrhava s.a wolfenstain new order oynuyorum su an disk 2 part 1 xbox360 ta ucaktan ucaga transfer atlamada atliyorum ama kanattan dusuyorum hangi tuslarla karsi ucaktaki adamin eline tutunup diger ucaga girerim videolara da baktim bulamadim hangi tus yardumci olursaniz sevinirim saygilar

Galiba X tuşuna erken bir şekilde birkaç kere basmak gerekiyordu..
  • real_alpi kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir butona basmana gerek yok, anladığım kadarıyla sprint yapmadan atladığından oluyor bu.
  • sprint ve jump hangi tusla oluyor tum tuslari denedim wolfenstainda part 1 2.cd de ucaktan x e basip ucagin kanad
    ina atliyorum fakat sonrasi malum bu ucak kanattan kanada transfer olurken kanatin uzerinde ruzgar akimindan dolayi dusuyorum xbox360 wireless kablosuz controller da xbox 360 konsolunda oynuyorum ve sprint atma kosma veya kabattan dusmeme tusu hangisidir lutfen yardimci olursaniz sevinirim saygilarla youtube da da bulamadim internettede pc icin anlatilmis xbox icin degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi real_alpi -- 8 Haziran 2014; 23:26:57 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: real_alpi

sprint ve jump hangi tusla oluyor tum tuslari denedim wolfenstainda part 1 2.cd de ucaktan x e basip ucagin kanad
    ina atliyorum fakat sonrasi malum bu ucak kanattan kanada transfer olurken kanatin uzerinde ruzgar akimindan dolayi dusuyorum xbox360 wireless kablosuz controller da xbox 360 konsolunda oynuyorum ve sprint atma kosma veya kabattan dusmeme tusu hangisidir lutfen yardimci olursaniz sevinirim saygilarla youtube da da bulamadim internettede pc icin anlatilmis xbox icin degil

Sol analog tuşunu içe doğru bastırınca koşması lazım.LS yi yani
  • olmuyor gene
  • Oyunu kutulu bulamadım hiç bir yerde one için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi highmetin -- 28 Temmuz 2014; 3:09:48 >
  • İçim karardı oynarken. Tam satanist oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: highmetin

Oyunu kutulu bulamadım hiç bir yerde one için

Geçen live da indirime girdi bu oyun 40$'a düştü bende hemen kaptım ama hala indiremedim malum boyutu 45GB ve benim hız şuan 3Mbit

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun tek başına adil kota katili
  • i5 2500k işlemci
    4 gb ram
    hd 7850 2 gb ekran kartı

4 gb ram ile keyifli bir şekilde oynayabilir miyim?
  • ben uzun zamandır böyle fps oynamadım hikaye sunuş oynanış harika alın oynayın oynattırın saygılar....
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.