Şimdi Ara

Wo Long Fallen Dynasty | XBOX | ANAKONU | 2023 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
2.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

o itemi biliyorum yav ama çok nadir çıktığını sanıyordum : D yan görevden devamlı alıyosak çok güzel , sağolasın bu yöntemi bilmiyodum

dragon powder dan sürekli depoluyosak oyun kolay olur. bug falan mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeraltofRiviaCiri16 -- 9 Nisan 2023; 0:4:32 >
  • Havadan buz kütleleri yağdıran Ominous Chill büyüsü özellikle büyük bosslarda çok etkili sağlam enerji alıyor. Dediğin gibi açılması için Otherdeki bölümü geçip aktif hale getirdim. Çok işime yaradı. Dragon Cut' u 9 a çıkardım. Dediğin itemden 3 tane var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GeraltofRiviaCiri16 kullanıcısına yanıt

Bug değil ama bölümün de başına koymamaları lazımmış.30 sn.'de farm yapılabiliyor bu şekilde.Çoğu boss'da potion bittiği için karakter ölüyor zaten.Bu yolla oyun baya kolaylaşıyor.

• Evet o büyü en sağlam hasar veren büyü sanırım.Sadece hareketli düşmana tutturmak sıkıntı biraz.Mesela boss'a deflect yapıp sersemlettin.Dibinde önce bu büyüyü yapıp hemen ardından Y'ye basıp bitirici vuruşu yapınca çifte hasar durumu oluyordu.

• Wo Long Fallen Dynasty | XBOX | ANAKONU | 2023

Wo Long Fallen Dynasty | XBOX | ANAKONU | 2023

Wo Long Fallen Dynasty | XBOX | ANAKONU | 2023

• Oyundaki zırhlar çok çirkin ya karakterim kadın güzel armor yok resmen hepsi üstümde saçma sapan duruyor. Hele ki miğferler aman allahım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dark Souls bütün seriyi bitirdim ama bu oyunda ilk boss u geçemedim. En az 30 kere denemiştimdir. 2. fazda ölüyorum. Var mı bunun bı taktiği.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2. fazda sonuna kadar savaşmıyosun. Boss un canı %30 falan kalınca ara sahne girip geçiyorsun zaten.

Taktik ise saldırma, onun saldırmasını bekleyip deflect yap. Sürekli vurmaya çalışırsan ölüyorsun . Oyun refleks üzerine kurulu, kırmızı nokta çıkması o sebepten. Souls oyunlarında refleks daha önemsiz , kaçarak kurtulabiliyorsun . Bu oyunda kaçmak imkansız gibi illa deflect yap diyor sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeraltofRiviaCiri16 -- 10 Nisan 2023; 1:27:19 >
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt

İlk kademeyi darbe almadan geçmeye bak. Enerjini ve itemleri 2 kademeye sakla. ilk başta devamlı atak yap, baskı kur, Allah ne verdiyse saldır. Güçlü atak yapmasına izin vermeden öldürmeye çalış. Ben öyle yaptım. Boss 2. kademedeye geçtiğinde yakın mesafede durma, ölürsün. Bossun güçlü araklarını orta ve uzak mesafeden deflect ile savuşturup gardını düşürmek zorundasın. Gardı düştüğünde Y ile kılıcı sapla düştüğünde saldırıya devam et ekranda Y+B komutu çıkıyor. Arkadaşın dediği gibi Enerjisi tamamen bitmeden Y+B yaparak öldürüyorsun. Deflect özelliğine elinin alışması için sabırlıysan eğer bol bol pratik yap, gerekirse 1. bölümü bossa girmeden birkaç kez oyna.

• Beyler Boss fightlarda yardıma ihtiyacım var. Sırtlayacak babayiğit aranıyor Wo Long Fallen Dynasty | XBOX | ANAKONU | 2023 

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.