Şimdi Ara

Wo Long Fallen Dynasty | XBOX | ANAKONU | 2023 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
2.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Firstblood82 lubuyu geçtim level 54 idim. baya zorladı 30 kere ölmüşümdür rahat. yanıma npc çağırmayı denedim bi halta yaramadılar tek halletmek zorunda kaldım

• GeraltofRiviaCiri16 kullanıcısına yanıt

👍İyi geçmişsin ben 30×3 de Lu Bu 1 i anca geçebildim.

Lu Bu malesef ölmemiş bu sefer farklı bir formda tekrar gelecek. Gelmeden önceki Part 5'in 2. Bölümündeyim bu bela beni yine hırpalayacak ama ilkindeki kadar zorlanacağımı pek zannetmiyorum çünkü level 63, silahları ve kostümleri updatelerle bayağı güçlendirdim wizardry spellin güçlü büyülerini aktif hale getirdim, karekterim Sub- Zero kadar güçlü artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-10CF50FA6 -- 8 Nisan 2023; 20:51:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bossu geçebildin mi?

• lu bu dan sonrası çerez gibi geldi 2 boss daha tek seferde indirdim.

kullandığın silahlar ne hocam

Wo Long Fallen Dynasty | XBOX | ANAKONU | 2023

• Silmiştim oyunu yeniden yüklersem haber veririm

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Bu şekilde. Level 63 te

• İlk bosstan dolayı mı sildin?

• sprit susbainality çok düşük hocam böyle oynamak zor. ilk başta ben de ice düşündüm subzero hayranıyım diye sonra gözüm yemedi. bosslarda çok zorlanmanın sebebi bu olmalı

bir de wood un area effectleri çok iyi . oyunu kolaylaştırıyor baya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeraltofRiviaCiri16 -- 8 Nisan 2023; 21:7:38 >

Aoye ve Lu Bu dışındaki bosslarda aşırı zorlanmadım aslında çift katana ve kostümlerle uyumlu olduğu için Wizardry Spell' e yatırım yaptım. Bir de havadan buz kütleleri yağdıran büyüyü yeni açtım o çok etkili. İlerki aşamalarda çok sıkıntı yaşarsam Hidden Villagede levelleri yeniden dağıtıp alternatif bir karekter yaratırım.

• aynen hocam. 223 kere ölmüşüm 100 ü aoye ve lubuya ait, 40 ı da ilk boss vardır. alışmak zaman aldı Wo Long Fallen Dynasty | XBOX | ANAKONU | 2023 

• evet

Oyun güzel. Bu tarzda bir oyun xbox tarafında kaç tane var ki gamepasste bedava olması nimet.

• Görmemiş olanlar için tekrar yazayım.Oyunun en sağlam büyüsü earth ağacında 20. seviye Lion's Roar.Boss'lar dahil tüm düşmanların atak gücünü ciddi oranda azaltıyor bir süreliğine.İşin güzel tarafı Nioh'larda olduğu gibi isabet ettirmeye gerek yok.Düşmana kilitlenince uzaktan bile işliyor.Boşuna eziyet çekmeyin.

Yine çok zorlananlar için , mevcut can şişesi dışında can veren ayrı bir potion daha var , onun da farm yerini yazabilirim , ya da netten bakabilirsiniz.

• ben wood da focus zone kullanıyorum. alanın içine girene vurduğunda bayıltıyor resmen öyle sağlam vuruyorsun. hızlı bosslarda pek iş yapmıyor tabi, lu bu yu o alan içinde tutabiliseydim çok daha rahat indirirdim .

farm yeri neresi hocam bu arada, dediğin itemin adı ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeraltofRiviaCiri16 -- 8 Nisan 2023; 23:26:25 >

Onu da kullan ama bu dediğim büyü sonlara doğru boss'larda tek yemekten kurtarıyor çoğu zaman.

Dediğim item Dragon's Cure Powder.Çok kısa sürede canı dolduruyor.Part 3 yan görevi Shadow of the Secret Moun'da göreve başlar başlamaz karşındaki iki ufak kayanın tepesinde item.İtemi alıp bayraktan tekrar görevi seçip gir yenileniyor , toplam 10 tane taşınıyor maksimum.

Wo Long Fallen Dynasty | XBOX | ANAKONU | 2023Orsinyoutube
    Easy farm. Respawns indefinitely. https://teamninja-studio.com/wolong/
    https://www.youtube.com/watch?v=BxTBTn0dyLA
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.