Şimdi Ara

Wizard Rehberi ve Wizard Toplanma Noktası (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.460
Cevap
17
Favori
182.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şimdi goldskin + boon of hoarder gemi + gold find fulleyerek milyar gold yaparsın :)
  • Energy twister tam end game buildi olmuş, aradığım zevki buldum.
  • Yeni wizard açtımda sezonda, silah için upgrade yapacağım. Sizce orb mu daha iyi yoksa twister mı? Ona göre sword yada wand yapacağım...
  • Twister build her türlü iyi. Partilerde soloda. Oynaması biraz zor ama hortum sabitlemeye alıştın mı akar gidersin
  • yahu bu wand of woh dan daha nadir düşen bir eşya varmıdır acaba? 1 haftadır 100k dan fazla bs, cube den denenen yüzlerce deneme bu arada oynanan oyundan düşen itemler. yok hala yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik

yahu bu wand of woh dan daha nadir düşen bir eşya varmıdır acaba? 1 haftadır 100k dan fazla bs, cube den denenen yüzlerce deneme bu arada oynanan oyundan düşen itemler. yok hala yok...

Ben witch doctor ile oynarken düştü bana. İşime yaramaz diye kırdım. İşin kötüsü de şimdi wizard oynamaya başladım...
  • dün aksam düştü yaklaşık 10gün uğraşın üzerinede pek iyi değildi reroll ile ugrasmak gerek.
  • Selam gençlik, şu gr'de tornadoyu her yerde stacklayamıyorum,bazı favori haritalarım var oralarda hiç sıkıntı olmuyor, keskin köşelerde denk getiremiyorum pek:S %20-25 şansla ancak oluyor,ama oval olan yerlerde daha iyi stacklıyorum.

Pratik yapıyorum ama yok,bu millet program mı kullanıyor bunun için tek atışta tornadoyu yerine koyuyorlar:S
  • fazla alısma zaten
    bu wızı de gomuyorlar tarıhe
    2.4.1 yaması ıle
  • Merhaba Diabloyu ilk çıktığı zaman almıştım ancak pek oynamadım. Bir ay önce ek paketi alıp tekrardan başladım, wizard kasıyorum. Kanai's cube ile Wand of Woh'u reforgeladım ancak soketsiz ve cold damageli düştü. Sizce elemental damage mi basmalıyım yoksa socket mi olmalı? Neden resource costu socket yapmadın derseniz eğer ileride düşerse Ramaladni's Gift ile soket açıp aynı zamanda fire damageli kullanabilirim diye düşünüyorum.

Kısaca: Elemental damage mi soket mi?

Wizard Rehberi ve Wizard Toplanma Noktası
  • bu sılah
    ana dmg
    %10dmg
    ınt
    vit
    EB DMG

seklınde olmalı

yanı yapmanız gereken reduce all resouce costs u %10 dmg yapmak tı

socket ısıne gelıncee
    http://us.battle.net/d3/en/item/ramaladnis-gift
    bunun la sılaha socket acabılırsınız
    ama tabıı yoksa bulmak lazım

ps:
    socketlı sılaha dırek soketını kullanmayın

socket ozellıgını yukarıda ornek verdıgım gıbı %10 dmg yada Attack speed yapın
    sonra ramaladnis-gift ıle socket acın

http://eu.battle.net/d3/en/profile/GENCKAPTAN-2611/hero/73152659

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InsideR -- 7 Mart 2016; 7:02:03 >

• Maalesef ziyan olmuş bir WOH sizinki olması gerekeni ss ledim
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: InsideR

fazla alısma zaten
    bu wızı de gomuyorlar tarıhe
    2.4.1 yaması ıle

hocam yama notları vb. belli oldu mu?
    anladığım kadarıyla energy twister nerf yiyecek gibi, arcane orb için de var mı böyle bir durum?
  • Acele etmem yanlış oldu anlaşılan, cevabınız için teşekkür ederim.
  • WOHu reforgeladım ve bu sefer tekrar ancient legend olarak ve soketli geldi. Bu sefer size danışmadan enchantlamadım, sanırım yapmam gereken cold damageyi flame veya damage olarak değiştirmek. İnternetten araştırdığım kadarı ile ramaladnis gift oldukça seyrek düşen bir itemmiş, sanırım soket kalacak.

• ramaladnis-gift dusunce soketı %10 dmg yap
    sonra ramaladnis-gift ıle socket ac

senın soyledıgın dmg olayına gelırsek
    kısa ve net
    ona dokunma
  • aynen katılıyorum @insider yazdıklarına ;)
  • Birisi o cold damage'in soğuk hasar vermediğini söyleyip bu acıyı sonlandırmalı.

Ona dokunmayacaksın. Ve kullanacağın bir silahta neredeyse her zaman (%10 damage'li ve düşük base damage'li çıkmadıysa) socket'i roll'leyeceksin. Bir hata sadece bir kere yapılır. İkinci seferde bu tercihtir. İkide bir base damage'i roll'lemeyin.
  • onu yazmamısım bak uyku sersemı :D
    ana dmg lerde yazan cold arcane fıre vs bısey ıfade etmıyor
    @Nicholai Hel dedıgı gıbı
  • Arcane orb buildi yaptım ama çok fazla verim alamadım açıkçası. Twister build ile çok item farkı yok, Twister yapmaya değer mi sizce, yoksa pek fark yok mu?
    Ayrıca hardcore için soruyorum ve Twister da defans problemi var sanırım okuduğum kadarı ile...
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.