Şimdi Ara

Wizard Rehberi ve Wizard Toplanma Noktası (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.461
Cevap
17
Favori
182.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet sonunda demek istrdiğiniz anlaşıldı. Oyin mekaniğini bilmediğim için orada yazan elemental damage önemli sanıyordum. soket açma itemı düşene kadar itemı kurcalamıyorum o zaman.

@DarkEternal
    Sanırım twister buildi yakında nerflenecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DarkEternal kullanıcısına yanıt
    Party de Twister, Solo da orbit. Twister ın defensif yönden eksiği var bunuda party deki elemanlarla gidereceksin.
  • Selam. Oynayan warsa eklesin beni 70 levelım nerdeyse. BloodCastle nick.
  • energy twister buildi ile oynaması gerçekten çok keyifli ama defansif anlamda orbit'e göre epey zorlanıyorum :(
    bir de şu hortumu sabitleme işi bazı haritalarda ızdırap olabiliyor, tavsiyesi olan wizard ustaları var mı ? :)
  • Ledox kullanıcısına yanıt
    Leaderbordd ust siralarda hep twister var solo olarak ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Phreak LoL kullanıcısına yanıt
    1 ay oynamamıştım core buildleri hep energy ye geçmiş haklısın
  • Monk mu Keşiş mi ? Wizard mı Büyücü mü sarmal haline gelen ingilizce türkçe arasında gidip gelen karakterlerimizin hazin sonu

Bir kaç birşey karalanmış burada...https://diablo3burada.wordpress.com/ Güzel bir dille yazılmaya çalışılmış birazcık inceleyip görüşlerinizi belirtirmisiniz
  • levradus L kullanıcısına yanıt
    Kardeş alınmada, yaza yaza bunu mu yazdın. Yani oturup düşünsen, şu foruma bile bundan fazla yazı yazmışsındır ki adına blog deyip bir şeyler karalama... ... neyse acayip sıkıldım görüşüm sıfır "0".
  • quote:

Orijinalden alıntı: levradus

Monk mu Keşiş mi ? Wizard mı Büyücü mü sarmal haline gelen ingilizce türkçe arasında gidip gelen karakterlerimizin hazin sonu

Bir kaç birşey karalanmış burada...https://diablo3burada.wordpress.com/ Güzel bir dille yazılmaya çalışılmış birazcık inceleyip görüşlerinizi belirtirmisiniz

Gördüm ama böyle ağır saçmalayanını görmedim. Yazıyı kim yazdıysa 1.5 - 2 aydır falan oynuyor herhalde...
    Monk ve Necromancer benzetmesi mi ? Yemin ediyorum blizzard şu yazıyı görse D2den Necroyu D3dende Monku siler atar. Witch Doctor dese bi nebze anlarımda Necromancer benzetmesine Monk nedir Allah aşkına. Barbarda yanına silahıyla birlikte 6 tane Ancient çağırıyor oldu olacak barbarada Necro benzetmesi yapsın.
    Wizard kısmında "Büyücü sınıfı hasar gücü oyunda ki en yüksek sınıftır" demiş ki şu 1.5 - 2 ay tezimi doğrular nitelikte. Diabloda hasar gücü en yüksek diye bi sınıf yoktur. Blizzard neyi isterse o sınıf hasar gücü sınıfıdır diye bi tabir vardır. Bu nedenledir ki oyunun özellikle "greater rift" denilen seçeneği geldiğinden beri toplamda oyunda hasar gücü en yüksek olan sınıf Demon Hunter olmuştur. Sezon 1-2 ve 3 dahil olmak üzere yaklaşık 12 ay boyunca hasar verme olayı hep DH'a aitti. Onun dışında zaten rift denilen olayda followerlar bile damage yapıyor artık.
    Sonuç olarak okumaya bile değmez.

• :D asdfasdf o boş beleş yazzıya 10 euro veriyolar 3 dkmi alıyor :9
  •  Wizard Rehberi ve Wizard Toplanma Noktası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaapS -- 24 Mart 2016; 13:46:29 >
  • 2 gün oldu başlıyalı elbette kafamda deli sorular, Varmı bir yardımsever skype" vs. biraz konuşabilsek çok makbul geçer =)
  • Biri bana şu firebird setinin çalışma mantığını anlatabilir mi. Full set giydiğim halde hasar vuramıyorum neredeyse.
  • Lord De Seis kullanıcısına yanıt
    Bir mobu 'yakmak' için 3 ayrı flame skilli ile vurmanız gerekiyor. Her yakılan beyaz mob için 1 firebird stacki alırısnız. Maksimum 20 stack yapabilirsiniz. Tabi 20 tane ayrı beyaz mobla uğraşmak zaman alacağı için direkt bir elit mobu (mavi veya sarı olanlar) yakarsanız bir kerede 20 stacke ulaşırsınız.

Kısacası ve benim gördüğüm kadarı ile: bu set etrafınızda elit yaratık olmadıktan sonra damage vermez.
  • Wizard'lar nerelerdesiniz?

Season 8 de wizard ile yoluma devam ediyorum. Karakter : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Khan-2430/hero/84102028

Rift için Tal Rasha - perma explosive blast build kullanıyorum, Grift için ise Firebird Archon.

Buildler konusunda sorulara ve tavsiyelere açığım, grift yapmak isteyenler oyundan ekleyebilir.
  • 10.sezonda oynadığım DH!dan sonra ikinci karakter de Wizard.
    Wizard'ı oynuyorum ama Cold Wizard'ın geri gelmesini de dört gözle bekliyorum. (umarım gelir)
    https://www.youtube.com/watch?v=fxiLoEULgnQ&t

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haQQo -- 5 Nisan 2017; 14:59:6 >
  • Madem bu MH ringin dmg si bu kadar hayvansı o zaman neden LON build yapılmıyor? Şimdi bende 70 küsür yapan Archon Wiz var.

Düşünüyorum Archon açmadan sadece Hydra ile 65 falan yapar herhalde.

Şunun gibi bir şey mesela :

https://www.d3planner.com/193983218
  • neuro kullanıcısına yanıt
    Ben lightning hydra oynuyorum, bu buildi yeni gördüm, nasıl etkili mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darknorrec

Ben lightning hydra oynuyorum, bu buildi yeni gördüm, nasıl etkili mi?

Ben denemedim bu buildi sadece neden LON hydra yapmıyorlar diye sorayım dedim.
  • birde bunu görmelisiniz !

• 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.