Şimdi Ara

Witch Doctorların toplanma noktası (Feel'da voodoo) (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.111
Cevap
21
Favori
127.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kukri nerde hangi act veya görevde çıktı
    rift ? bounty ?
    detay verirseniz çok sevinirim
    o itemi aramaktan helak oldum
  • bulent35220 kullanıcısına yanıt
    iki kukride t3 rift de düştü map isimlerine hiç bakmam ben o yüzden direk resimini atacağım harita burada bir kavanozun içinden çıktı 2ncisini tam hatırlamıyorum gerçekten ama o da act 5 in bir mapiydi valla her wd nin elinde olması gereken ömürlük bir silah şimdilik :)

Ayrıca bence forum olarak örgütleşmemiz gerekiyor wd lar olarak ancak bu şekilde kısa sürede item toplanabilir kanısındayım wd larde öyle böyle seri dönmüyor 4 wd t3 ü t1 gibi dönmek güzel oluyor :) bence burada bir grup kurmamız lazım bizim şahsi düşüncem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moncher -- 12 Mayıs 2014; 9:29:59 >

• ben de hafta sonu kukri düşürdüm ve büyük aşama kaydettim wd için.

fetishler 20-30m arası vuruyor slam dance ile ve 8 taneler critlediklerinde toplamda 150-200m arası, gargutanda 80-100m civarı vuruyor, denk gelirse 200-300m arası vuruyorlar ki devamlı denk geliyor zaten ve hiç durmadan fetish ve slam dance yapabiliyorsun, aşmış bir 1h kukri.

kukri geldikten sonra zuni sanki biraz gereksiz kaldı, zunide int az veriyor yerine mana tercih edilmiş ama manaya hiç ihtiyacınız yok kukri varken. zuni setin 2 parçası vardı chesti çıkarttım yerine helltooth(shoulder ve chest) taktım +500 int için.

pant ve botlar için jade yapıp +500int daha düşünüyordum fakat hexing pant var hareket halinde %25 dmg veriyordu sanırım onu takarsam arkada voodoo'nun içinde dolanırım ki zaten şimdi de öyle yapıyorum ve healtglobeları topluyorum +dmg için.

ayrıca kukri'de şöyle bir şansınızda var voodooyu mana açıp zombiebears oynayabilirsiniz, zombie bears+fetish+gargutan şeklinde.

şu an ihtiyacım olan 2 parça var hexing ant ve tasker. tasker'ı lootshare oyunlarda kovalıyorum herkeste var düşerse alabilirim ama hexingi daha görmedim bile

kukri + tasker + hexing + jarem

• maxtreme kullanıcısına yanıt
    community lerde witch doctor u seçersen ve chat kısmında yazarsan hemen bulabiliyosun hocam. 8000 e yakın üyesi vardı yanlış hatırlamıyosam.
  • Bana haftasonu droplar artmış gibi geldi. Son 1 ayda düşürdüğüm set itemi kadar haftasonu set itemi düşürdüm.

2 tane Zuni, 3 tane Jade bir tane de Helltooth düştü.

Bunun yanında bir tane Witching Hour, Bir tane güzel bir Unkappian Serpent, Mask of Jeram(upgrade) düştü.

Jade Shoulder düşürürsem Jade Doctor tamamlanacak. Bütün itemleri hazır.
  • Ben girdim o gruplara ama sohbet kismina yazdim kaziyan olmadi nasil dahil oluruz oyunlara ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni patch notlarında yine sacrifice yok. alsak elimize yine 2hand weapon. patlatsak şu dogları ne var yani. yine saçma saçma şeyleri bufflamışlar.

yalnız fetish spamcılarına üzücü haber. artık mob lara vurduğunuz zaman fetsih çıkacak. durduk yerde fetish çıkarma devri bitti. zaten böyle olacağını ben tahmin ediyordum. ama şans artmış.

Hungray bats kesin denemek lazım. ciddi buflanmış

ve en güzeli. piranha daki o büyük timsah ın vurduğu hasar %1100 a çıkarılmış ve posion yerine physcal vuracak. bu da tek seferde rahat bir elite alacağını gösteriyor. cd sinin düşük olması da cabası. yeni favorim bu. fetish gidip üzerinde full phsycal damage olanlar yine garip garip rakamlar görecek. artık milyar mı olur trilyon mu olur görecez:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zemox

Yeni patch notlarında yine sacrifice yok. alsak elimize yine 2hand weapon. patlatsak şu dogları ne var yani. yine saçma saçma şeyleri bufflamışlar.

yalnız fetish spamcılarına üzücü haber. artık mob lara vurduğunuz zaman fetsih çıkacak. durduk yerde fetish çıkarma devri bitti. zaten böyle olacağını ben tahmin ediyordum. ama şans artmış.

ve en güzeli. piranha daki o büyük timsah ın vurduğu hasar %1100 a çıkarılmış ve posion yerine physcal vuracak. bu da tek seferde rahat bir elite alacağını gösteriyor. cd sinin düşük olması da cabası. yeni favorim bu. fetish gidip üzerinde full phsycal damage olanlar yine garip garip rakamlar görecek. artık milyar mı olur trilyon mu olur görecez:)

Bence değişiklikler çok mantıklı olmuş.

Ben en çok Petlerin verdiği hasara ve Jade setine dokunurluar diye korkuyordum olmadı.

Fierce Loyalty You can have 1 additional Zombie Dog summoned at one time. While you have a Zombie Dog, Gargantuan, or Fetish following you and not in combat, your movement speed is increased by 30%. (Previously your pets gained 100% of your Life Regen and Thorns)

Dog,garg ya da Fetishin varsa ve combatta değilsen %30 MS geliyor. Bounty için çok iyi bir pasif olmuş.

Fetish Sycophants When you hit enemies with your spells, you have up to a 10% chance to summon a dagger-wielding Fetish to fight by your side for 60 seconds. (No longer requires a physical realm spell, chance up from 5%)

Fetis çıkma şansı %5 ten %10'a çıkmış ama artık yaratığa vurmak gerekiyor. Bence mantıklı olmuş. Bir de artık physical realm spell gerekmiyor her spellde çıkabiliyor. En iyi Fetish çıkaran skill Vampire Batsten başka skille geçebilir.

Zombie Handler You can have 1 additional Zombie Dog summoned at one time. The healths of you, your Zombie Dogs and Gargantuan are increased by 20%. (Now also increases player health)

Bir de Unkappian varsa T6 da bile ölümsüz olunur. Güzel olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: neuro

quote:

Yeni patch notlarında yine sacrifice yok. alsak elimize yine 2hand weapon. patlatsak şu dogları ne var yani. yine saçma saçma şeyleri bufflamışlar.

Bence değişiklikler çok mantıklı olmuş.

Ben en çok Petlerin verdiği hasara ve Jade setine dokunurluar diye korkuyordum olmadı.

Fierce Loyalty You can have 1 additional Zombie Dog summoned at one time. While you have a Zombie Dog, Gargantuan, or Fetish following you and not in combat, your movement speed is increased by 30%. (Previously your pets gained 100% of your Life Regen and Thorns)

Dog,garg ya da Fetishin varsa ve combatta değilsen %30 MS geliyor. Bounty için çok iyi bir pasif olmuş.

Fetish Sycophants When you hit enemies with your spells, you have up to a 10% chance to summon a dagger-wielding Fetish to fight by your side for 60 seconds. (No longer requires a physical realm spell, chance up from 5%)

Fetis çıkma şansı %5 ten %10'a çıkmış ama artık yaratığa vurmak gerekiyor. Bence mantıklı olmuş. Bir de artık physical realm spell gerekmiyor her spellde çıkabiliyor. En iyi Fetish çıkaran skill Vampire Batsten başka skille geçebilir.

Zombie Handler You can have 1 additional Zombie Dog summoned at one time. The healths of you, your Zombie Dogs and Gargantuan are increased by 20%. (Now also increases player health)

Bir de Unkappian varsa T6 da bile ölümsüz olunur. Güzel olmuş.

Jade sete dokunmaları demek 6 parçalı büyük bir seti yok etmeleri demek. Kolay kolay yapacaklarını sanmam. Zaten wd op olduğu halde hala en az oynanan karakter Public partylere girince hala wd görmek şaşırtıcı oluyor. Millet oynamaya başlıyor geneldede casual player olduğu için jade ve zuni tamamlayana kadar bezmiş oluyor. Popüler bir karakter oluncaya dek nerflemezler. Jade sete dokunurlarsa geriye pet buildden başka build kalmaz zaten oda çok kısır olur ben sıkılırım şahsen. En büyük zevkim t6 da elitlere tek atmak

• Fierce Loyalty'den gelen +1 köpek ile yanımızda toplam 6 köpek dolaştırabiliyoruz yani, doğru mu anladım?
  • Adamlar yeni patchle zombie dog ile 120M critliyorlarmış:) tall mans finger diye bir yüzük var. onunla köpekler tek bir köpek oluyor. çok fena.

http://i.imgur.com/mL9fANW.jpg
  • o yüzükten en başta 2 tane düşmüştü kırmıştım
    dün tesadüfen tekrar düştü :D
  • dün benim vitality sanki zıng diye düştü.. neden oldu anlamadım.. ayrıca dün critical damage %500 chance ise %49.5 oldu.. tabi karakter standart olduğu için pek bir önem arzetmiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

dün benim vitality sanki zıng diye düştü.. neden oldu anlamadım.. ayrıca dün critical damage %500 chance ise %49.5 oldu.. tabi karakter standart olduğu için pek bir önem arzetmiyor..

Bu değerler daha önce kaçtı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

dün benim vitality sanki zıng diye düştü.. neden oldu anlamadım.. ayrıca dün critical damage %500 chance ise %49.5 oldu.. tabi karakter standart olduğu için pek bir önem arzetmiyor..

Hocam algılıyamadım nasıl yani %500 crit dmg ve %49.5 crit chance bir önem arzetmemesi nası oluyor ? Standart char derken ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahrettin75

oldu derken, yaptım yani.. özellikle elimdeki silah vasıtasıyla zaten o değere yakındılar ama dün akşam silah ve paragondaki artuılar ile birlikte crit damage im 500 oldu dün akşam.. ondan önce yazdığım vitality düşmesi ile alakalı değildi yani.. ama vitality konusu garibime gitti..

quote:

Orijinalden alıntı: bashibazouk

demek istediğim jade ya da zuni sete sahip değilim ve sadece edivenin verdiği fire skill artı damage var o kadar.. elemantel damage im de normal damage im ile aynı.. normal, standart bir hero benim wd o kadar :)
  • quote:

Adamlar yeni patchle zombie dog ile 120M critliyorlarmış:) tall mans finger diye bir yüzük var. onunla köpekler tek bir köpek oluyor. çok fena.

Hmm ilginç. Bende vardı o yüzük bir deniyim bakıyım.

Ben şeyi merak ettim. Bu büyük köpek varken Homunculus ya da Mass confusiondan çıkan köpekler ne oluyor? Bu köpeğe mi ekleniyor?
  • quote:

Adamlar yeni patchle zombie dog ile 120M critliyorlarmış:) tall mans finger diye bir yüzük var. onunla köpekler tek bir köpek oluyor. çok fena.

İleride işe yarayacağını bilseydim eritmezdim yüzüğü. Patch öncesi hiçbir işe yaramıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyradel -- 14 Mayıs 2014; 16:11:12 >
  • neuro kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyorum denemek lazım. ama maks 6 köpek çıkartabildiğimiz için üzerine daha bir şey eklemez.

Valla benim yeni buildim köpekler:) zuni yüzüğü çıkartıp bu yüzüğü taktım. 0 buff ile 70M critledi. phycal olanı.

sonra fire build denedim. 0 buff ile normal mob a 95M crit ama en güzeli burning dogs area hasarı 10M critliyor. etrafındaki herşeye. elitlere karşı daha güçlü olacağını düşünürsek zuni set olmayan arkadaşlar direk köpeklere yönelebilir.

bu değerler min. değerler. içerisine bufflarda eklenince çok güzel hasarlar çıkar.

yeni alternatif build hayırlı olsun:)
  • Zemox kullanıcısına yanıt
    Kulağa hoş gelen değerler bunlar :) Bende de bu yüzükten vardı hemen deneyeyim, bu arada profilimdeki silah düştü ve kullanmaya karar verdim; acaba kurbağa skilini hangi rune ile kullanmamı önerirsiniz?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Humanitas-2805/hero/27877659
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.