Şimdi Ara

Winrardan çıkan dosyayı nereye kaydetmiş olabilir?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
15
Cevap
1
Favori
12.391
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Winrardan çıkan dosyayı nereye kaydetmiş olabilir?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6123 Mesaj
    Bir dosya indirdim.Dosyayı rardan çıkarırken %83'de hafıza yok diyerek hata verdi ve iptal ettim.Çıkartırken masaüstüne çıkarmayı seçmiştim.Şimdi o hafıza dolana kadar çıkan %83'lük dosyaları göremiyorum fakat bilgisayarımda olduğu görünüyorlar.Yani hafızayı kaplıyorlar halen.Bu dosyaları nasıl bulabilirim.Dosyayı 'ara' seçeneğinden de arattım fakat bulamadı.O dosyaları silip tekrar çıkarmayı deneyeceğim.

|
    |

Μολών λαβέ
  • Yarbay
    20713 Mesaj
    winrar çıkartma yaparken, her hangi şekilde herhangi bir yüzde de iptal olursa çıkarttığı dosyalarıda geri siler hemen. Yani o çıkan %83 geri silinmiştir.
    |
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019/2020 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Yarbay
    6123 Mesaj
    Bende öyle düşünüyordum.Ta ki çıkan dosyaların hafızamdan düştüğünü görene kadar.Dosyayı indirmeden önce sürücüde 1.2 GB boş alan vardı.Dosyayı indirdim 520MB.Çıkartırken hata verdi iptal oldu.Ve şuan hiç boş yer yok.Kafam karıştı şimdi.Rardan çıkmamışsa bu hafıza nereye uçtu.
    |
    |

Μολών λαβέ
  • DH Yönetici
    7521 Mesaj
    Eğer çıkardığın dosya tek dosya ise, yani tek dosya sıkıştırılmış ise iptal ettiğinde direk silinir. Çünkü çıkarma bitmeden kopyalanmaz, geçici tutulur. Ama birden fazla dosya ise gösterdiğin dizine çıktıkça atar ve iptal ettiğinde o kısma kadar olan dosyalar kalır.

Kısacası dosyaların masaüstünde olması gerekir.
    |
    |

MSI Z270 SLI Plus | i7 7700K 5.0 GHz | Corsair Vengeance RGB PRO 2x8 16 GB 3800 MHz | Sapphire Nitro+ RX 580 Special Edition 8 GB | LG M2762D 27” FHD | Samsung 960 EVO NVMe M.2 SSD | WD Caviar Green Intellipower 1.0TB HDD | Cooler Master CM 693 MidT ATX | Seidon 120V CPU Liquid Cooler | High Power Astro Lite 750W | Logitech Z5500 5.1 THX | Creative X-FI Surround 5.1 Pro | Logitech G502 | Logitech G105

Hometech Alfa 700C 13.3" FHD ~ M.2 SSD

Cevizin kabuğunu kıramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...
  • Yarbay
    6123 Mesaj
    Tek bir klasör.Klasörün içerisinde çok sayıda dosya var.İptal edildiğinde masaüstünde rardan çıkanlara ait hiç bir şey yoktu.Fakat hafızam düşmüştü.O yüzden ikilemde kaldım.
    |
    |

Μολών λαβέ
  • DH Yönetici
    7521 Mesaj
    Klasör ve içerisinde birden çok dosya var ise (yukarıda tek dosyadan kastım exe vb. tür dosyalardı) %83'lük kısım masaüstüne çıkmıştır.

Eğer bulamıyorsan CCleaner ile temizlik yap yeterli olacaktır.
    |
    |

MSI Z270 SLI Plus | i7 7700K 5.0 GHz | Corsair Vengeance RGB PRO 2x8 16 GB 3800 MHz | Sapphire Nitro+ RX 580 Special Edition 8 GB | LG M2762D 27” FHD | Samsung 960 EVO NVMe M.2 SSD | WD Caviar Green Intellipower 1.0TB HDD | Cooler Master CM 693 MidT ATX | Seidon 120V CPU Liquid Cooler | High Power Astro Lite 750W | Logitech Z5500 5.1 THX | Creative X-FI Surround 5.1 Pro | Logitech G502 | Logitech G105

Hometech Alfa 700C 13.3" FHD ~ M.2 SSD

Cevizin kabuğunu kıramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...
  • Yarbay
    6123 Mesaj
    çalıştır> %Temp% yazarak hallettim dosyayı bulup.CCleaner vardı zaten.Teşekkürler,halledildi.
    |
    |

Μολών λαβέ
  • teşekkürler ThePhenoM aynı sorunu bende yaşadım. çalıştır> %Temp% işe yaradı :)
    |
    |
    Çalıştıra %temp% yazır Rar klasörünün içeriğini silmek gerek.
    |
    |
    beyler ben de dosyayı indirdim başka bir klasöre çıkarıyorum fakat dosyalar gözükmüyor ama yer kaplıyor ne yapabilirim ?
    |
    |
    |
    |
    Soldaki CTRL'nin sağındaki Windows Tuşu + R harfine basın. Açılan "Çalıştır" penceresine %Temp% yazıyorsunuz sonra "Tamam" a tıklayın. Açılan pencerede $RarExAGJHG$ adına benzeyen klasörler olacak. Onların Hepsi rar çıkartmasıdır. Bu klasörlerde önceden sildiğiniz rarların çıkartmalarıda duruyor olabilir. (ben 3 sene önceki oyunumu buldum )

Dostum sen var ya adamsın adam,kafayı yiyecektim nereye gitti bu dosyalar diye ccleaner de bulamamıştı.
    |
    |
    YusufMeteCer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: YusufMeteCer

Ben Daha Detaylı Anlatayım :
    Soldaki CTRL'nin sağındaki Windows Tuşu + R harfine basın. Açılan "Çalıştır" penceresine %Temp% yazıyorsunuz sonra "Tamam" a tıklayın. Açılan pencerede $RarExAGJHG$ adına benzeyen klasörler olacak. Onların Hepsi rar çıkartmasıdır. Bu klasörlerde önceden sildiğiniz rarların çıkartmalarıda duruyor olabilir. (ben 3 sene önceki oyunumu buldum )

Rar sorunum vardı.Çözüldü.Şuan maden kazıyor gibi hissettim.Ne çok kaybolan dosya varmış
    |
    |

• DH Yönetici
    3474 Mesaj
    mesajım bulunsun faydalı konu
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
kolayoto.com
SEO
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.