Şimdi Ara

Winrardan çıkan dosyayı nereye kaydetmiş olabilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
17.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir dosya indirdim.Dosyayı rardan çıkarırken %83'de hafıza yok diyerek hata verdi ve iptal ettim.Çıkartırken masaüstüne çıkarmayı seçmiştim.Şimdi o hafıza dolana kadar çıkan %83'lük dosyaları göremiyorum fakat bilgisayarımda olduğu görünüyorlar.Yani hafızayı kaplıyorlar halen.Bu dosyaları nasıl bulabilirim.Dosyayı 'ara' seçeneğinden de arattım fakat bulamadı.O dosyaları silip tekrar çıkarmayı deneyeceğim.

• Bende öyle düşünüyordum.Ta ki çıkan dosyaların hafızamdan düştüğünü görene kadar.Dosyayı indirmeden önce sürücüde 1.2 GB boş alan vardı.Dosyayı indirdim 520MB.Çıkartırken hata verdi iptal oldu.Ve şuan hiç boş yer yok.Kafam karıştı şimdi.Rardan çıkmamışsa bu hafıza nereye uçtu.
  • Eğer çıkardığın dosya tek dosya ise, yani tek dosya sıkıştırılmış ise iptal ettiğinde direk silinir. Çünkü çıkarma bitmeden kopyalanmaz, geçici tutulur. Ama birden fazla dosya ise gösterdiğin dizine çıktıkça atar ve iptal ettiğinde o kısma kadar olan dosyalar kalır.

Kısacası dosyaların masaüstünde olması gerekir.
  • Tek bir klasör.Klasörün içerisinde çok sayıda dosya var.İptal edildiğinde masaüstünde rardan çıkanlara ait hiç bir şey yoktu.Fakat hafızam düşmüştü.O yüzden ikilemde kaldım.
  • Klasör ve içerisinde birden çok dosya var ise (yukarıda tek dosyadan kastım exe vb. tür dosyalardı) %83'lük kısım masaüstüne çıkmıştır.

Eğer bulamıyorsan CCleaner ile temizlik yap yeterli olacaktır.
  • çalıştır> %Temp% yazarak hallettim dosyayı bulup.CCleaner vardı zaten.Teşekkürler,halledildi.
  • teşekkürler ThePhenoM aynı sorunu bende yaşadım. çalıştır> %Temp% işe yaradı :)
  • Çalıştıra %temp% yazır Rar klasörünün içeriğini silmek gerek.
  • beyler ben de dosyayı indirdim başka bir klasöre çıkarıyorum fakat dosyalar gözükmüyor ama yer kaplıyor ne yapabilirim ?
  • Arkadaşlar ben rar sıkıştırmaya çalıştım masaüstünü full rar dosyaları kapladı siliyorum masa üstü çok kasıyor yeniden başlatıyorum yine sildiğim rar dosyaları geri geliyor lütfen yardım edin!
  • Ben Daha Detaylı Anlatayım :
    Soldaki CTRL'nin sağındaki Windows Tuşu + R harfine basın. Açılan "Çalıştır" penceresine %Temp% yazıyorsunuz sonra "Tamam" a tıklayın. Açılan pencerede $RarExAGJHG$ adına benzeyen klasörler olacak. Onların Hepsi rar çıkartmasıdır. Bu klasörlerde önceden sildiğiniz rarların çıkartmalarıda duruyor olabilir. (ben 3 sene önceki oyunumu buldum )
  • YusufMeteCer kullanıcısına yanıt
    Dostum sen var ya adamsın adam,kafayı yiyecektim nereye gitti bu dosyalar diye ccleaner de bulamamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YusufMeteCer

Ben Daha Detaylı Anlatayım :
    Soldaki CTRL'nin sağındaki Windows Tuşu + R harfine basın. Açılan "Çalıştır" penceresine %Temp% yazıyorsunuz sonra "Tamam" a tıklayın. Açılan pencerede $RarExAGJHG$ adına benzeyen klasörler olacak. Onların Hepsi rar çıkartmasıdır. Bu klasörlerde önceden sildiğiniz rarların çıkartmalarıda duruyor olabilir. (ben 3 sene önceki oyunumu buldum )

Rar sorunum vardı.Çözüldü.Şuan maden kazıyor gibi hissettim.Ne çok kaybolan dosya varmış

• mesajım bulunsun faydalı konu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.