Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

windows xp de güvenlik!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    46 Mesaj
    Cafemde internet paylaşımı için Windows XP Professional kullanmaktayım.Windowsu kurduktan sonra Essential Nettools programıyla servis sağlayıcısının IP Adresini tarattırdığımda paylaşım açık gözüküyor.Bu durumda da bilgisayarıma dışarıdan giriş yapabiliyorlar.Acaba hizmetlerden hangisini kapatarak bilgisayarıma dışarıdan girişi devre dışı bırakabilirim? Ya da başka ne tür bir program kullanarak dışarıdan girişi devre dışı bırakabilirim?

Internet Paylaşımı kullanılacak...

|
    |
  • Binbaşı
    1952 Mesaj
    hoca hdd lerin özelliklerinden paylaşımı kapadın mı(hani olur ya unutmuşundur diye yanlış anlama)
    |
    |
  • Yarbay
    2999 Mesaj
    hgungor 1.si komple ağı silersen %100 kapanir. 2.side paylasimlarini kapatirsan.
    |
    |
  • Yarbay
    3463 Mesaj
    microsoft'un bir exe'si var ama isimini bir turlu hatirlayamadim.. mmbssetup mi ne bunun gibi bisi ama yok gelmiyor sabah sabah.. en azindan yol da gosteriyor pc'de ne var ne yok gibilerinden. bu arada xp'yi kurunca; remote, automatic update'i kapatmak, local security police ve admin tools'a da dalarsan oradaki kullanicilari da gormek mumkun (garip uzantili numaralar felan :-))) ) bir dee aslinda baska bisi diyecektik yine unuttuk :-) c uzerinde properties'lerde dolasip private folder durumlarini halledersin. hahhh hatirladim, safe mod ile pc'yi acip bir de administ misin degil misin ona da bakarsin.. yalniz bu sharing olayini ve kapatmayi gosteren programi tavsiye ederim.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.