Şimdi Ara

Windows Server 2012 R2 nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu Windows 8.1 in server sürümü olduğu için buraya yazıyorum. Dreamspark'ta bu da var.
    Sıradan ev kullanıcısı için avantaj ve dezavantajları nelerdir?

Bilenler yazarsa güzel olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Windows Server versiyonları, Windows teknolojileri ile geliştirilen projeleri serve etmek için tasarlanmıştır. Ev kullanıcısına faydası yoktur.
  • viper17 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    Yeni bir makineye ekstra lisans almaktansa hazır lisans varken server sürümünü kullansam uyumluluk sorunu olur mu?
    İnternete girme, film izleme, ofis programları, gibi kullanımda sıkıntı çıkarır mı? Kısacası Windows 8.1 in yaptıklarını bunda yapabilir miyiz?

Amaç sadece eldeki lisansı değerlendirmek, hazır lisans varken korsana tenezzül etmek istemiyorum.

Windows Server da bir tek ilgimi çeken RIS ve WDS olayı. İsoları makineye yüklüyorsun, sonra Cd ile USB yle uğraşmadan network boot ile formatı basıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 15 Kasım 2017; 13:40:27 >
  • Bazı programlarla uyum sorunu olabilir ama, diğer işlemlerde sorun çıkarmaz.

Ücretsiz w10 lisansı almak için;

https://forum.donanimhaber.com/yardimci-teknolojileri-kullananlarin-windows-10-a-yukseltmesi-31-aralik-2017-tarihinde-sona-eriyor--129648145
  • viper17 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, o fırsatı kullanmıştım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.