Şimdi Ara

Kurulum Hatası “Your PC ran into a problem and needs to restart”

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
12.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Win8 pro luracagım pc ye ilk açılısta biraz dolmaya başlıyor direk bu hatayı veriyor resim çekemedim çok hızlı bir şekilde pc kendini yeniden başlatıyor bu resmide video çekerek yakalayabildim ancak. belki bios dandır diye Acer 5750G pc var sitesinden bios güncelledim ama ayni sorun veriyor neden olabilir.

Kurulum Hatası “Your PC ran into a problem and needs to restart”

• selamlar...
    bu sıkıntı bendede var maalesef
    pc:casper nirvana w765sun modeli kısaca
    özetle anlatacak olursam her türlü yükledim komple format attım olmadı win 7 nin üstüne kurdum olmadı (win 7 lisanslı bu arada)
    ama ne yazıkki düzelmedi bilen arkadaşlardan yardım bekliyoruz şimdiden
    teşekkürler...
  • Resmin altinda soyle bir yazi var

İf you`d like to lnow moreyou can search online later for this error : CRITICAL PROCESS DIED

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun benim de başıma geldi fakat sürekli olmadı. ilk açılışta yaparsa yapıyor yoksa düzgün çalışıyor ya da kullanıcı değiştirirken yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadesmania

Aynı sorun benim de başıma geldi fakat sürekli olmadı. ilk açılışta yaparsa yapıyor yoksa düzgün çalışıyor ya da kullanıcı değiştirirken yapıyor

bende kurulumda yapıyor ilk kurulumda yapmasa kuracamda yapıyor :S defalarca denemelimiyim ne yapim ?
  • answers.microsoft.com da kurulum sorunları ile ilgili yazılar ve cevaplar var isterseniz bir bakın.
  • kalkmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!-Origin-!! -- 30 Ekim 2012; 14:05:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!-Origin-!!

kalkmıştır

Bende de aynı sorun var win 8 x64 kuramıyorum. Nasıl kalktığını anlatırsan memnun olurum.
  • başka yerden indirdim cd ye bastım oldu sıkıntısız http://bahadirayci.com buradan indirdim ve crackta var oldu sıkıntısız kullanıyorum
  • Arkadaşlar konuyu hortlatıcam kusura bakmayın ama ben bu hatayı almaktan artık bıktım.
    Bilgisayarımda Windows 8.1 Pro kurulu ve hiçbir neden yok iken kafasına göre bilgisayar önce donuyor ondan sonra ana başlıkta yazan mavi ekran hatasını veriyor ve bilgisayarı resetliyor, resetledikten sonra bilgisayar açılmıyor ve önüme bir uyarı geliyor bu uyarıda BIOS'a girmemi oradan Advanced den bir ayarı enable yapmamı istiyor ama zaten bu ayar enable ve BIOS'a girdiğim zaman ise HDD'yi görmediğini görüyorum.
    Bilgisayarı açma düğmesinden kapatmadıkça beni sürekli BIOS'a göndermeye çalışıyor.Resetlemekte bir fayda göstermiyor,illa düğmeden kapatıp tekrar açmak zorunda kalıyorum.
    Bu arada kullandığım masaüstü bir bilgisayar ve parçalarını topladım 1 yıl kadar oldu, parçaları imzamda görebilirsiniz.
    Ayrıca arkadaşım Corsair 2x4 dual ram kullanıyor ve 1 hafta kadar onunla kullandığım ramleri takas ettim ve sorun çözülmüştü ama dün bilgisayara format attıktan sonra sorunun yine devam etttiğini görüyorum ve kalıcı bir çözüm arıyorum.
    Yorumlarınızı bekliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.