Şimdi Ara

windows henüz açılırken şöyle bir mavi ekran veriyor =>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • windows açılırken şu mavi ekranı veriyor ve açılmıyor. parçalar servisten yeni geldi. hepsi sağlam hatta anakartın bios u da güncellendi. attığım formatın sayısını unuttum ama herhangi bir işlem (oyun müzik film v.s.) sırasında hata veriyor, tamam diyorum windows kapanıyor ve bu hatayı veriyor:

http://img222.imageshack.us/img222/6832/maviekran9wk.jpg

yardımlarınızı rica ediyorum!

• kardeş parççalar tam oturmamış yada sürücüleri kurulmamaış olabiblir. bence sürücüleri parçaları tek tek kontrol et.
  • donanimsal bir yetersizlige benziyor.ariza olabilir.aldigin yere goturmende fayda var.
  • arkada$im ßide raM'Leri ßi denesene ßu ce$it hataLAr raM CPU'danda vereßiliyoR ßide i$Letim sistemini yeniden kurMani önenirim Fdisk gißi $eyLerdende ßahsetmi$ ßide hdd'yi ßoLmeden yükLe isteRsen..
  • az önce bilgisayar mühendisliğinde okuyan bir arkadaşıma gösterdim. yazan kodların ram adresi olduğunu söyledi. zaten bilgisayar da memory could not be read diyerek kapanıyordu. ama makine tam 1024 mb rami okuyor! bu arada alalı 3 yıl olmasına 1 ay kaldı.
  • baska bir ram bulup birde ole dene.
  • dostum bu sorun genelde ram den olur ramlerini degistirirsen sorunu cozmus olabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.