Şimdi Ara

windows 8 videolarda görüntü yok ses var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben daha önce konu açmıştım bununla ilgili ama sadece winmediaplayer de yında ne olursa olsun aynısını yapıyor windows media player media playyer classic hiçbir dosya türünü açmıyor gom player sadece mp4 ü açmıyor. Ayrıca movie makereden kaydettiğim filmlerdede aynı sorun var ses var görüntü yok. ÇÖZÜMÜNÜ BİLRN VARMIDIR ?

• VLC player kurup onu dene. Codec yükleyip öyle deneyebilirsin. Olmazsa kısa yoldan (uğraşmadan) format atmanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdas70

VLC player kurup onu dene. Codec yükleyip öyle deneyebilirsin. Olmazsa kısa yoldan (uğraşmadan) format atmanı tavsiye ederim.

hocam daha önce olmuyordu böyle sorun format attım ondan sonra böyle olmaya başladı.
  • format sırasında sorun oluşmuş olabilir. Tekrar format atmayı denemelisin.
  • sürücüleri sizmi yüklediniz yoksa windows kendimi tanıdı. eksik varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logic_Man

sürücüleri sizmi yüklediniz yoksa windows kendimi tanıdı. eksik varmı?

kendisi
  • bilgisayar internete bağlıysa "driver booster" programını indirip kurun. ordaki çıkan driverların hepsini güncelleyip tekrar deneyin.

• quote:

bilgisayar internete bağlıysa "driver booster" programını indirip kurun. ordaki çıkan driverların hepsini güncelleyip tekrar deneyin.

şimdi deneyeceğim.
  • quote:

bilgisayar internete bağlıysa "driver booster" programını indirip kurun. ordaki çıkan driverların hepsini güncelleyip tekrar deneyin.

hocam hiçbirşey değişmedi aynı hâla deli olacağım yaa fimi kaydediyorum açmıyor movie makerde wm player hiçbir şekil açmıyor açmıyor derken görüntü yok ses var.
  • belki filmde bir sorun vardır. online sitelerden film izleyebeliyormusunuz? başka bir siteden mesela youtubedan falan video indirip deneyin. büyük ihtimal codec sorunudur. güncellemelerden sonra restart yaptınızmı?

program olarak vlc ve gom player deneyin. internetten girip güncel versiyonlarını indirin. eski kurulu olan mpc yi kaldırın codeclerinide kaldırın. mümkünse video ile ilgili sonradan kurduğunuz bütün prg.ları kaldırın...

• quote:

belki filmde bir sorun vardır. online sitelerden film izleyebeliyormusunuz? başka bir siteden mesela youtubedan falan video indirip deneyin. büyük ihtimal codec sorunudur. güncellemelerden sonra restart yaptınızmı?

program olarak vlc ve gom player deneyin. internetten girip güncel versiyonlarını indirin. eski kurulu olan mpc yi kaldırın codeclerinide kaldırın. mümkünse video ile ilgili sonradan kurduğunuz bütün prg.ları kaldırın...

Hocam yapmadığım şey kalmadı ama codec ne bilmiyorum onu yapmadım sadece 1 filmde değil movi makerde telefonla çektiğim vidyolarda hep öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows sürümünüz nedir. yükleme yaptığınız windows medyasını nereden temin ettiniz. Ve modifiyelimi yani sitelerde şu yok "mart 2014 güncel" yok "nisan 2014 güncel" şekilde verilen windowslardanmı? eğer böyleyse bunu değiştirip orjinal kopyasını bulmaya çalışın. windows kurulumundan kaynaklanıyorda olabilir.

• quote:

windows sürümünüz nedir. yükleme yaptığınız windows medyasını nereden temin ettiniz. Ve modifiyelimi yani sitelerde şu yok "mart 2014 güncel" yok "nisan 2014 güncel" şekilde verilen windowslardanmı? eğer böyleyse bunu değiştirip orjinal kopyasını bulmaya çalışın. windows kurulumundan kaynaklanıyorda olabilir.

yok hocam forumdan bir arkadaş verdi 2012 de yüklenmiş windows 8 pro 64 bit
  • Uzaktan yardım olarak şu kadarını tavsiye edebilirim. Öncelikle windows sürümünü değiştirin, mesela win8.1-update1(msdn) kurun. Sonra windowsa güncelleme yaptırın, sürücü güncellemesi bulursa onaylayın. Eksik sürücü olmadığından eminseniz videoyu tekrar deneyin. Tarayıcı dışında program kurmadan deneyin ilk olarak. Son olarak kurduğunuz tarayıcıya hiçbir eklentiyi yüklemeyin, adobe flashı isterse bu hariç tabiki.

• Www.free-codecs.com k-lite full yukleyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.