Şimdi Ara

Windows 8 Temiz Kurulum (Format) + Yükseltme Teklifi + DVD Oluşturma - Resimli Anlatım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.981
Cevap
76
Favori
187.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tesekkurler rehber icin. Benim kafama takilan bir soru var. 2-3 ay icerisinde yeni bir bilgisayar toplayacagim. Satin alacagim bu kodun belirli bir kullanma suresi var mi, yoksa istedigim zaman kullanabilir miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olethros

Tesekkurler rehber icin. Benim kafama takilan bir soru var. 2-3 ay icerisinde yeni bir bilgisayar toplayacagim. Satin alacagim bu kodun belirli bir kullanma suresi var mi, yoksa istedigim zaman kullanabilir miyim?

Belirli bir süresi yok istediğiniz zaman ürün anahtarınızı kullanabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah871

quote:

Orijinalden alıntı: Olethros

Tesekkurler rehber icin. Benim kafama takilan bir soru var. 2-3 ay icerisinde yeni bir bilgisayar toplayacagim. Satin alacagim bu kodun belirli bir kullanma suresi var mi, yoksa istedigim zaman kullanabilir miyim?

Belirli bir süresi yok istediğiniz zaman ürün anahtarınızı kullanabilirsiniz..

Cok iyi o zaman, hazir firsat varken alayim. Tesekkurler cevap icin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caution

bendki iso dosyası winrar simgesi şeklinde..bunu daemon tools ile açıp dvd ye yazdırdım..fakat boot etmedi acaba yanlış mı yaptım?

.iso dosyasını açıp içindekileri normal bir veri diski hazırlar gibi yazamazsınız..önyükleme yeteneğini bozmamanız gerekir...iso dosyası kullanarak ön yüklemeli kurulum dvd'si hazırlamayla ilgili dökümanlar mevcut bu konuları inceleyebilirsiniz..

Bu işlem için UltraISO programının imaj yazdırma özelliğini kullanarak .iso dosyanızın boot özelliğine zarar vermeden önyüklemeli bir DVD yaratabilirsiniz.
  • Aldım ve yükledim resimli anlatım için teşekkürler.Çok işe yaradı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABUX -- 29 Ekim 2012; 4:34:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caution

Konu sayesinde kurduk teşekkürler..iso yu d sürücüsüne attım sonra yazdırdım 1.boot dvd sürücüsünü görüyor fakat acılışta okumuyor ..farklı bir dvd denedim onu okudu..sanırım dvd de sorun var ..Simdi ben D sürücüsündeki iso yu usb ye kopyalasam biostan bootu usb yi göstersem kurar mı?

D: sürücüsündeki .iso'yu olduğuğu gibi Flash Belleğin içine kopyalarsanız hiçbir işe yaramaz bununla ön yükleme yapamazsınız..bunun için çeşitli yöntemler var..bence en iyi olanı UltraISO programını kullanmaktır..

UltraISO programını açın üst sekmelerden Açılış İşlemleri>Disk İmajı Yazdır seçenekleri altından Flash Belleğine yazabilirsiniz.Bu şekilde ön yükleme özelliği bozulmamış olur ve bununla format atabilirsiniz.

Bu işlem Flash Diskinizdeki tüm verileri silicektir bunu unutmayın..

• Sağol rehber için. Rehber olmasa büyük ihtimal alamazdım. Kodu en son aşamada girdik :) Bakalım bende aldım orjinal windows ürünüm yoktu. Sonuçları diğer arkadaşlar için yazarım.
  • Arkadaşlar ben bu yazıyı okumadan indirdim şimdi çok pişmanım.

Saklamak istediklerinizi seçin kısmına
    Windows ayarları, kişisel dosyalar ve uygulamaları seçtim.

Acaba bunu seçerek indirdiğimiz iso dosyasıyla 0'dan kurulum yapabilir miyiz. Eğer yapamıyorsak tekrardan satın alacağım.
  • .iso dosyasını upload yapacak yokmu indirip en azından deneme sürümüne bir bakalım :)
  • temiz kurulum yapmadan yükseltme ile indirdim şimdi ise temiz kurulum yapmak istiyorum

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=262204 linke tıkladığımda windows indiriliyor diyor.. Doğru yolda mıyım ?
  • Temiz kurulum yapmadan olarak indirdiğimiz iso ile temiz kurulum yapabilir miyiz acaba. Onu merak ediyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: FerreT

.iso dosyasını upload yapacak yokmu indirip en azından deneme sürümüne bir bakalım :)

sanırım key girmeden kurulmuyor. bende şimdi indiriyorum emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dropby23

Temiz kurulum yapmadan olarak indirdiğimiz iso ile temiz kurulum yapabilir miyiz acaba. Onu merak ediyorum ben

evet bende "hiçbirşey" i seçmedim "windows ayarları dosyalar" ı seçtim. bu şekilde temiz kurulum yapabilen oldu mu ?
  • Ben satın alırken dosyaları vs. yedekle seçeneğini işaretlemiştim.Ama zaten 3-4 ay içinde format atmak gibi bir düşüncem yokç
    O yüzden iso olarak kaydetmek istiyorum.Bunu nasıl yapacağım?Henüz indirme işlemi bitmedi zaten.Bitince bana yine nasıl kaydedeceğimi sorar mı?
  • bilgilerinizi sallamasyon girip sizde 29 tl lık kampanyadan yararlanabılırsınız
  • Bu key sadece yükseltme için mi kullanılabiliyor? Önceden çektiğimiz Win8 Pro Rtm dvd'sinde bu keyi kullanabilir miyiz?
  • güzel anlatım teşekkürler
  • 29tl alıp sorunsuz bi şekilde usb den kurdum. Güzel olmuş, gönül rahatlığıyla alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: netfaruk

quote:

Orijinalden alıntı: FerreT

.iso dosyasını upload yapacak yokmu indirip en azından deneme sürümüne bir bakalım :)

sanırım key girmeden kurulmuyor. bende şimdi indiriyorum emin değilim.

usbden kurulum için windows8.iso olmalı keyi windowsu kurduktan sonra giriyoruz zaten.Bu windows 8 isosunu uploadlayacak varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: dropby23

Arkadaşlar ben bu yazıyı okumadan indirdim şimdi çok pişmanım.

Saklamak istediklerinizi seçin kısmına
    Windows ayarları, kişisel dosyalar ve uygulamaları seçtim.

Acaba bunu seçerek indirdiğimiz iso dosyasıyla 0'dan kurulum yapabilir miyiz. Eğer yapamıyorsak tekrardan satın alacağım.

Evet yapabiliyorsun. Microsoft'un yaptığı açıklamayı okursan orada Eğer bilgisayarınızı yeniden başlatıp kurarsanız tüm belgeler ve programlarınız silinir gibi bi ifade var. Ayrıca saklama desen bile dosyalar bi klasörde saklanıyor istersen oradan geri alabiliyormuşsun. Yani bu temiz kurulum için değilde ürünün üstüne yükseltme yapmak için geçerli olan bi durum. Canın sıkılmasın boşuna temiz kurulum yapabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.