Şimdi Ara

Windows 8 Temiz Kurulum (Format) + Yükseltme Teklifi + DVD Oluşturma - Resimli Anlatım (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.980
Cevap
76
Favori
187.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GuGuuuK

Anlatım için teşekkürler çok güzel anlaşılır faydalı bir paylaşım olmuş tebrikler.
    Benim bir sorunum var Windows8-UpgradeAssistant resimlediğiniz 5-6 pencereden öteye geçemiyor bulundugunuz ülke veya bölge çevrim içi satın alnınamıyor gibi bir uyarı veriyor. Bunun sebebi sizce ne olabilir.

Bilgisayarımda msdn lisanlı win8 enterprice kurulu bu yüzden olabilir mi. win 7ye geri dönüp öylemi denemeliyim??

Kullandığınız işletim sistemi Win 8 olduğu için bu uyarıyı alıyorsunuz, farklı bir işletim sistemi üzerinden satın alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AltairinZırhı

iso dosyası kaç gb arkadaşlar 5 küsür gb yerim var yeter mi?

.iso dosyası için en az 3GB alana sahip olmanız gerekiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah871

quote:

emin misin? 2.61gb diye gördüm
  • eyvallah dostum, başka bir sistemden alsam kurulumda sorun çıkar mı? ayrıca deneme sürümü kullanıyorum sonuçta cracklı de değil sorunun win8 olmaması gerekir. 79tllik satın lamak istediğimde de aynı sorunu yaşadım. zaten öncesinde 79tllik olanı denedim ondan beri aynı hatayı alıyorum!
  • quote:

quote:

quote:

emin misin? 2.61gb diye gördüm

.iso dosyasının boyutu 3GB demedim zaten en az 3GB alan bırakın dedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah871 -- 29 Ekim 2012; 16:44:49 >
  • quote:

quote:

Anlatım için teşekkürler çok güzel anlaşılır faydalı bir paylaşım olmuş tebrikler.
    Benim bir sorunum var Windows8-UpgradeAssistant resimlediğiniz 5-6 pencereden öteye geçemiyor bulundugunuz ülke veya bölge çevrim içi satın alnınamıyor gibi bir uyarı veriyor. Bunun sebebi sizce ne olabilir.

Bilgisayarımda msdn lisanlı win8 enterprice kurulu bu yüzden olabilir mi. win 7ye geri dönüp öylemi denemeliyim??

Kullandığınız işletim sistemi Win 8 olduğu için bu uyarıyı alıyorsunuz, farklı bir işletim sistemi üzerinden satın alabilirsiniz.

eyvallah dostum, başka bir sistemden alsam kurulumda sorun çıkar mı? ayrıca deneme sürümü kullanıyorum sonuçta cracklı de değil sorunun win8 olmaması gerekir. 79tllik satın lamak istediğimde de aynı sorunu yaşadım. zaten öncesinde 79tllik olanı denedim ondan beri aynı hatayı alıyorum!

• quote:

eyvallah dostum, başka bir sistemden alsam kurulumda sorun çıkar mı? ayrıca deneme sürümü kullanıyorum sonuçta cracklı de değil sorunun win8 olmaması gerekir. 79tllik satın lamak istediğimde de aynı sorunu yaşadım. zaten öncesinde 79tllik olanı denedim ondan beri aynı hatayı alıyorum!

başka bir bilgisayardan bile satın alabilirsiniz. sizin için önemli olan ürün anahtarıdır. .iso dosyasını çekersiniz DVD'ye ve formatı kendi bilgisayarınıza atarsınız..
  • arkadaslar yardım ben satın aldım temız kurulum yapıyorum ama malesef verılen serial onaylamıyor
    musterı hızmelerı bana sunu soyledı once wındows 7 uzerıne kurmanız gerekıyor yoksa serıalı kabul etmez dıyor
    ne yapmalıyım bu konuda yardımcı olursanız sevınırım

serıal engellenmıstır dıyor alt sag kosede 9600 çıkıyor orjınal serıal gırdıgım halde
  • Merhaba Emrah,

Anlatım ve ilgin için teşekkür ederim.

Kampanyadan yararlanmak istedim ve ürünü satın aldım.

Ancak Win 8'e henüz geçmeyi düşünmüyorum ve satın alma işlemi bittikten sonra başlayan indirmeyi yarıda kestim ve kapattım. Gerçi birkaç kez "lisansı sonra da kullanabilirsiniz" diye yazmışsın ama aklımda şüphe kalmaması için indirme işlemini yarıda kesmemin bir sorun oluşturup oluşturmayacağını, herhangi bir zamanda herhangi bir yerden Win 8 kurduğumda aldığım lisansın işe yarayıp yaramayacağını sormak istedim.
  • temiz kurulum değil de yükseltme yapanlar var mı? Ben de şimdilik temiz kurulum yapamayacağım harici diskim yok oyunlar felan silinmesin diye. Yükseltme yapanlar memnun mu acaba?
  • bu hatayı alıyorum.

çözüm hakkında fikri olan veya temiz iso'yu upload edebilecek biri var mı?

Windows 8 Temiz Kurulum (Format) + Yükseltme Teklifi + DVD Oluşturma - Resimli Anlatım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husnuweb -- 29 Ekim 2012; 17:05:47 >
  • Bu bilgileri girdikten sonra benden windows 7 cd keyi girmemi istiyor. Sanırım sadece bana cd keyi soruluyor . Şanssızlık..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kmserdar

1-toplama masa üstü bilgisayarım da win 8 pro 64 bit deneme sürümü kullanıyorum,daha evvel win 7 ultimate (korsan) yüklüydü..bu bahsettiğiniz adımları uygulamak sureti ile bende win 8 pro alabilirmiyim???benim pc için hayali isimler mi yazmalıyım???

2-deneme amaçlı ''Windows 8 yükseltme yardımcısı'' aracını çalıştırdım..ileri dediğim de ''Windows 8 şu anda kullanılamıyor,üzgünüz win 8 bulunduğunuz bölgede/ülkede çevrim içi satın alınamıyor'' diyor..win 8 pro rtm yüklü bundan dolayı mı acaba???

3-oluyor ise benim kredi kartım yok,başkasınınkini kullanabilirmiyim??

kısaca win 8 pro deneme sürümü kullanıcısı olarak ne ya da neler yapmam lazımayrıntılı anlatırsanız memnun olurum..

merhaba

1- Şu anda kullandığınız Windows versiyonun orijinal veya korsan olması birşeyi değiştirmez her durumda satın alabilirsiniz.

2- Bu hatayı büyük ihitimalle sisteminizde Windows 8 RTM yüklü olduğu için alıyorsunuz..sisteminizi Windows 7 DVD'si ile biçimlendirip tekrar deneyiniz..

3- Kredi kartının size ait olması gerekmiyor..Başkasının kredi kartını kullanabilirsiniz..Ödeme bilgilerini girerken kredi kartı sahibinin ismini girmek kaydıyla tabiki..

win 7 64 bit yükledim ve 29 tl'ye aldım..iso dosyasını DVD'ye yazdırdım ve sıfır kurulum yaptım..hiç bir sorun ile karşılaşmadım..konuyu çok güzel anlatmışsınız,teşekkür ederim

• Güzel konu takip ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmserdar

win 7 64 bit yükledim ve 29 tl'ye aldım..iso dosyasını DVD'ye yazdırdım ve sıfır kurulum yaptım..hiç bir sorun ile karşılaşmadım..konuyu çok güzel anlatmışsınız,teşekkür ederim

Faydalı olabildiysem ne mutlu..Asıl ben Teşekkür Ederim..
  • Windows 8 i d sürücüsüne kursak PC açıldığında bize win 7 ve win 8 arasından seçme şansı verir mi? Ya da seçmeli açılış için ne yapmalı? Var mı fikri olanlar...
  • Yükseltmeyi ben bu sabah yaptım arkadaşlar sorunsuz bitti. ='dan kurulumun ben olmayacağını düşünüyorum. Her şekilde win7 isteyecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtt

Windows 8 i d sürücüsüne kursak PC açıldığında bize win 7 ve win 8 arasından seçme şansı verir mi? Ya da seçmeli açılış için ne yapmalı? Var mı fikri olanlar...

Evet 2 işletim sisteminide aynı anda kullanmak mümkün..

C:/ sürücüsünde Windows 7 kuruluysa Windows 8'i D:/ sürücüsüne kurabilirsiniz..Bu şekilde yaptığınız zaman sistem açılışında hangi işletim sistemini açmak istediğinizi soran bir ekranla karşılaşırsınız. Ben bizzat bu şekilde kullanıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dropby23

Yükseltmeyi ben bu sabah yaptım arkadaşlar sorunsuz bitti. ='dan kurulumun ben olmayacağını düşünüyorum. Her şekilde win7 isteyecektir.

Sıfırdan kurulum yaptım ve hiçbir şekilde Windows 7 ile işim olmadı..Şu anda lisanslı bir Windows 8'e sahibim..
  • quote:

temiz kurulum değil de yükseltme yapanlar var mı? Ben de şimdilik temiz kurulum yapamayacağım harici diskim yok oyunlar felan silinmesin diye. Yükseltme yapanlar memnun mu acaba?

Ben de butun ayarlarla yukseltme yaptım. Win 7 de ki kullanıcı deneyiminin yerine sadece metro arayüz geldi. Hiç bir fark goremedim.kullanım problemsiz. Ama icim rahat etmedi az önce temiz kurulum yaptim. Sadece başıma iş açtım oğlanın oyunları kurmaca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.