Şimdi Ara

Windows 7 USB aygıtlarını çıkardığımı algılamıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 TB WD USB diskim var. Laptopa bağlayarak çok güzel kullanıyordum. Bu gün taktım çalışmadı. HDD çalışıyor ama windows görmüyor. Çıkarıp takınca aygıt bağlama sesi geldi ama HDD görünmedi. Çıkardım. Hala takılı görünüyor aygıtı çıkar deyince birşey yapmıyor.
    Usb wlanı çıkardım o da takılı görünüyor. OFFF.
    Çözümünü bilen var mı?
    Birazdan linux üzerinde deneyip sonucu buraya yazacağım.
    Not: Gifleri çok seviyorum

• Farklı bir usb girişinde denedin mi? Genelde bu tip sorunlar yazılımdan önce, donanım arızasından kaynaklı çıkıyor. USB'ye yeterince Voltaj gelmiyor falan.
  • Galiba yazılım sorunu var linux üzerinde çalışıyor. Windowsta tüm usblerde denedim hepsi aynı, sorun da yeni başladı daha önce böyle bir sorunum yoktu. Sistem daha 1 aylık yani 1 ay önce format atmıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca çıkardığım yere birşey taktığımda da algılamıyor.

• Bir sorunum daha var belki yeri değildir bilmiyorum. Konu dışına yazamıyorum. Yazmak istediğimde beni cep telefonu onaylama adresine yönlendiriyor. Cep telefonu onayını daha önceden yapmıştım, yqzabiliyordum. Şimdi böyle yapmaya başladı. 3. adım tam üyelik adımına alıyor beni ama yapacak bir şey olmuyor, yani bir buton falan hiçbirşey yok. Cevap bulamazsam bunun için konu açıp ss atacağım.

• USB sorunu kendiliğinden çözüldü. Şimdilik.
  • Arkadaşlar yardıma devam yine usb sorunu başladı.

• Mavi ekran ve mutlu son usb yine çalışıyor.
  • Up. Yardım yok mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.