Şimdi Ara

Bu dosya bu eylemi gerçekleştirmek için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu dosya bu eylemi gerçekleştirmek için ilişkilendirilmiş bir programa sahip değil. bu hatayı alıyorum arkadaşlar regeditten yanlışlıkla bir dosya sildim hiçbirşeye girmiyor google hariç yardım ederseniz sevinirm :P
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• yeni bir kullanıcı aç dene birde anti malware indir onu aç temizlesin
  • ama kardeşim denetim masasına filanda giremiyorum başka türlü açılıyormu kullanıcı ?
  • combofix indir tarattır
  • indirsem onuda açmaz :))) anlıyıcağın windowstan birşey yapamıyorum birtek başta bi program reklam olarak googleyi açıyor ordan giriyorum internete yoksa normaldende açılmıyor
  • bune kardeşim düzgün link ver :D
  • Kardeşim attiğım link nedense değisiyohttp://lin.kim/Z8wjc

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • malwareyi indirdim ama nasıl kurucam ???
  • kardeşim çok saol kuruyorum bakalım olucakmı
  • Tarattım 6 virüs 245 hata buldu sanırsam resetledim ama olmadı kardeşim:/ çözüm formatmı
  • hocam güvenli modda açıp tekrar tara olmassa sistemi geri yüklmeyi dene olmassa format cd in varsa windowsu onar
  • hocam bişeydaha buldum
    C:\WINDOWS\SYSTEM32\AUTOEXEC.NT dizininde olması gereken autoexec.nt dosyası zarar görmüş veya yeri değişmiş olabilir C:\WINDOWS\repair klasörünün içine bak eğer yoksa sistemde arama yap. Dosyayı bulduktan sonra aynı yerine yani C:\WINDOWS\SYSTEM32\ kalsörünün içine kopyala
  • quote:

Orijinalden alıntı: coLN

Tarattım 6 virüs 245 hata buldu sanırsam resetledim ama olmadı kardeşim:/ çözüm formatmı

Virüsleri temizlemişsiniz ama kayıt defteri girdileri zarar görmüş.İnternetten registry repair programı ile onarın herhangi bir program işinizi görecektir.
  • Evet kayıt defterinde sıkıntı var kardeşim
  • Kardeşim yaptım 140 hatayı düzeltti pc resetledim olmadı :S
  • hocam bişeydaha buldum
    C:\WINDOWS\SYSTEM32\AUTOEXEC.NT dizininde olması gereken autoexec.nt dosyası zarar görmüş veya yeri değişmiş olabilir C:\WINDOWS\repair klasörünün içine bak eğer yoksa sistemde arama yap. Dosyayı bulduktan sonra aynı yerine yani C:\WINDOWS\SYSTEM32\ kalsörünün içine kopyala bu dediklerini yapamam hiçbirşeye giremiyorum birtek virüs programlarını birlikte aç yapıp kurup giriyorum :/
  • Windowsta repair diye dosya yok baktım kardeşim birlikte açtan .S
  • Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler son çare formattı format attım .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.