Şimdi Ara

Windows 7 kullanım oranı Windows XP oranını geride bıraktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
5.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows 8 facia olacak diyorlar Allahım sen insanlara yardım et.. Bir metro arayüzü ne kadar sınır yaptı anlamak güç.. İsin komigi kullanmamadan eleştirenler yok mü onlar ayrı bomba oluyor..

Neyse, iPad ilk çıktığında da gereksiz dendi ama rakamlar ortada.. Windows 8 de öyle olacak sonuç olarak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu insanlar XP'de ne buluyor anlamış değilim.

• Buna "Ancak yetişebilmiş." denir. win8 çıkınca, xp her ikisini de geride bırakır. :)

• Bence Olası Bir Şey Zaten Artık sistemler Win7 Olarak Satılıyor ve Programlar Onlara Göre Düzenleniyor
  • eski bilgisayarlarda xp kullanısa bile yeni satılan tüm bilgisayarlarda windows 7 yüklü olduğu için bu oranın zamanla azalması normal.

• buda win7 nin basarısının kanıtı. bencede gorsellık ve hız bakımından en basarılı windows surumu

• Konsollar çıktıktan sonra, pc oyun gelişimi durdu. Oyun firmaları dx9 dan vaz geçemeyince xp den de vazgeçilmedi. Bugün 256bit 1gb 4850 ile tek tük oyunlar hariç xp ile hiç sıkıntısız oynanabiliyor ise varın gerisini siz düşünün. Neden insanlar xp ile yeten bir donanımı değiştirmek istesin ki? Sektör durunca, tüketim çılgınlığıda bitti. Xp den vazgeçilememenin nedenleri arasında vista fiyaskosunu da unutmayalım

• win7 harika heryönden,driver kurmaya gerek kalmıyor en basiti.win 8 daha iyi özellikle açılış süresi harika

• vista bile daha iyidir.

• bi zahmet yani...

• Yil olmus 2012 hala xp kullanan var.. Ama ne olursa olsun xp efsanedir.. 11 yil oldu sistem hala en cok kullanilan.. Simdiki donanimlar destekleseydi hala kullanimi yuksek olurdu bence...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows 8'in Vista gibi facia olacağını düşünenler bence hiç test edip deneyimlememişler. Dizüstü bilgisayarımda tüm donanımları sorunsuz kullanamadığım için Windows 7 ile devam ediyorum. Şu ana kadar beni en çok heyecanlandıran Windows sürümü 8 oldu ve bence Vista ile aynı kaderi paylaşmasının imkanı yok.

• XP efsanedir. Driver desteği devam etseydi xp hâlâ önde olurdu.
    Win 7 kötü demiyorum yanlış anlaşılmasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MxFxOx

microsoft xp den desteğini çekmese W7 bu kadar tutmazdı " el mahkum" durumu oldu. Zorunlu olarak w7 kullanıyoruz

Aman ha, çok zorlanıyorsun. Kan ter içinde kalıyorsun kullanırken. Mazallah..

quote:

Orijinalden alıntı: beytekin45

Buna "Ancak yetişebilmiş." denir. win8 çıkınca, xp her ikisini de geride bırakır. :)

Senin matematik hocan kim? 10 yıllık işletim sistemini 2 senede geride bıraktı. Buna yetişebilmiş mi denir yoksa ezip geçmiş mi... Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak!

quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

vista bile daha iyidir.

Windows 7 vista temelli. Cahillik kötü şey be abi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolrecep -- 9 Eylül 2012; 3:18:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Molzen

XP efsanedir. Driver desteği devam etseydi xp hâlâ önde olurdu.
    Win 7 kötü demiyorum yanlış anlaşılmasın.

Bir süre sonra devir daim ettiriyorlar işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k@llone

Işin ilginç tarafı mac'lerin toplamı Vista kadar etmemiş

+1
  • vista nın fıs olacağı belliydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her Program XP destekleseydi Xp Kullanırdım
  • Bu topikten niye 2 tane var?
  • XP bir yaşam biçimi olmuş artık. Halen gideri var.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.