Şimdi Ara

Windows 7 Hizmet Paketi 1 (SP1) indirilebilir durumda (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
673
Cevap
2
Favori
61.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozguradam1

arkadaşlar ben sp 1i windows update üzerinden yükle dedim.toplamda 80 küsür mb yükledi ve sp 1 yüklendi dedi.normalde 1 gb değil mi sp1

Sp1 1gb değil 500 küsür mb.
  • peki değişiklik var mı farkedebildiniz mi?
  • Nfs World ve Crysis 2 Demo'su enspecified gamese geçmiş. kısayolları da yandı. Açmıyor oyunları :S
  • bende de Sp1 87.6 mb gozuktu..suan indirmeye devam ediyo..bakalım artılar eksiler neler oluıcak merak ediyorum..
  • Ben bütün güncellemeleri düzenli yapmıştım. SP1'i kurduktan sonrada en ufak bir fark göremedim.
  • Bende güncellemeden önce teamviewer vardı. program ve kısayol uçtu gitti.
  • gozle gorulur fark oldu..yavasladı pc! gec acılmaya gec kapanmaya basladı.. :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrpeker

gozle gorulur fark oldu..yavasladı pc! gec acılmaya gec kapanmaya basladı.. :S

Ccleaner ve Glary Utility kullan birde hdd'yi birleştir. Farkı göreceksin.
  • Sp1'i yükledikten snra media center klavyemin medya tuşları ve kumanda çalışmamaya başladı, bozulduğunu düşünmüyorum klavye tuşları çalışırken media tuşlarına ve kumandaya tepki vermemesi ilginç, sorun hakkında çözüm önerisi olan?
  • Değişen birşey olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pamandar

Sp1'i yükledikten snra media center klavyemin medya tuşları ve kumanda çalışmamaya başladı, bozulduğunu düşünmüyorum klavye tuşları çalışırken media tuşlarına ve kumandaya tepki vermemesi ilginç, sorun hakkında çözüm önerisi olan?

O tuşların çalışmasını sağlayan program başlangıç listesinden silinmiştir. Tekrar eklersen düzelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdas70

quote:

Orijinalden alıntı: pamandar

Sp1'i yükledikten snra media center klavyemin medya tuşları ve kumanda çalışmamaya başladı, bozulduğunu düşünmüyorum klavye tuşları çalışırken media tuşlarına ve kumandaya tepki vermemesi ilginç, sorun hakkında çözüm önerisi olan?

O tuşların çalışmasını sağlayan program başlangıç listesinden silinmiştir. Tekrar eklersen düzelecektir.

cevap için teşekkürler ama media center klavye ve kumanda hiçbir ek yazılıma ihtiyaş duymuyorlar, sadece media center entegre işletim sistemlerinde medya tuşları çalışıyor, şuanki sorun sistemdeki media center yazılımını tanımıyor gibi, belki bir update çıkar sorun düzelir.
  • walla ben türkçe sp1 indirdim :D
  • Benim yeni PC'de Original lisanslı Win 7 Ultimate (TR/64 bit) yüklü. Tüm güncelleştirmeleri, genelde sorunsuz olarak yaptım. Son olarak şu lanet SP1'i de Windows Update'den yüklemek istedim. Denildiği gibi bir hayli uzun sürdü inmesi; ancak indi ve sonrasında bilgisayarı yeniden başlat uyarısı geldi. Tıkladım, PC kapanıp yeniden başladı, Windows (siyah) ekranı belirdi. Fakat güncelleştirme işlemleri sırasında bir yerde takılıp kalıyor. Ekranda çıkan uyarı şöyle: "118147/331875 güncelleştirme işleminde C000009A önemli hatası (\Reg...)". Bugün 3 defa denedim ve her seferinde takıldı kaldı.

PC'yi kapatıp açınca malum siyah ekran sonrasında da Windows Nasıl Başlasın bölümü çıkıyor. Geri yükleme yap dediğimde, enaz 2 saat kadar geri yükleme yapmaya uğraşıyor ve sonunda Windows yeniden başlıyor. Ondan sonra Windows Upgrade'e gidip SP1'i yeniden yüklemeye çalışırsam da yeniden takılma oluşuyor.

Bu işin çözümü nedir?

SP1 hiç yüklemeden es geçmeyi de düşünüyorum (yazılanlara göre içeriği fazlasıyla önemli değilmiş, şimdiye kadarki güncellemelerin toplamasıymış...) ama yarın öbürgün SP2 çıkar da SP1 olmadan kendini yükletmezse diye tereddütte kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mafaky

Benim yeni PC'de Original lisanslı Win 7 Ultimate (TR/64 bit) yüklü. Tüm güncelleştirmeleri, genelde sorunsuz olarak yaptım. Son olarak şu lanet SP1'i de Windows Update'den yüklemek istedim. Denildiği gibi bir hayli uzun sürdü inmesi; ancak indi ve sonrasında bilgisayarı yeniden başlat uyarısı geldi. Tıkladım, PC kapanıp yeniden başladı, Windows (siyah) ekranı belirdi. Fakat güncelleştirme işlemleri sırasında bir yerde takılıp kalıyor. Ekranda çıkan uyarı şöyle: "118147/331875 güncelleştirme işleminde C000009A önemli hatası (\Reg...)". Bugün 3 defa denedim ve her seferinde takıldı kaldı.

PC'yi kapatıp açınca malum siyah ekran sonrasında da Windows Nasıl Başlasın bölümü çıkıyor. Geri yükleme yap dediğimde, enaz 2 saat kadar geri yükleme yapmaya uğraşıyor ve sonunda Windows yeniden başlıyor. Ondan sonra Windows Upgrade'e gidip SP1'i yeniden yüklemeye çalışırsam da yeniden takılma oluşuyor.

Bu işin çözümü nedir?

SP1 hiç yüklemeden es geçmeyi de düşünüyorum (yazılanlara göre içeriği fazlasıyla önemli değilmiş, şimdiye kadarki güncellemelerin toplamasıymış...) ama yarın öbürgün SP2 çıkar da SP1 olmadan kendini yükletmezse diye tereddütte kaldım.

aynı şey bendede oldu arkadaşım 2 hafta uğraştım 3 kere format atım olmadı şimdi sp1 yüklü değil dizütü bilgisayarım kusursuz çalışıyor ( sp1 yüklemeğe çalıştığım zaman aynı şeyleri yaşadım sis mirage ekran kartı driwerini sildi diğerinde hd ses sürücüsünü sildi siyah ekran falan filan)
    bunaldım microsoft desteği arayacağım bakalım ne diyecekler bu arada lisanslı yazılım
  • sp1li iso dosyası indiirip, altındaki keyi girsen olmaz mı?
  • sp1 windows update ten neden yuklemiyor
    benim de kac gun oldu yukleyeli update te hala yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: kürek

quote:

Orijinalden alıntı: mafaky

Benim yeni PC'de Original lisanslı Win 7 Ultimate (TR/64 bit) yüklü. Tüm güncelleştirmeleri, genelde sorunsuz olarak yaptım. Son olarak şu lanet SP1'i de Windows Update'den yüklemek istedim. Denildiği gibi bir hayli uzun sürdü inmesi; ancak indi ve sonrasında bilgisayarı yeniden başlat uyarısı geldi. Tıkladım, PC kapanıp yeniden başladı, Windows (siyah) ekranı belirdi. Fakat güncelleştirme işlemleri sırasında bir yerde takılıp kalıyor. Ekranda çıkan uyarı şöyle: "118147/331875 güncelleştirme işleminde C000009A önemli hatası (\Reg...)". Bugün 3 defa denedim ve her seferinde takıldı kaldı.

Bu işin çözümü nedir?

aynı şey bendede oldu arkadaşım 2 hafta uğraştım 3 kere format atım olmadı şimdi sp1 yüklü değil dizütü bilgisayarım kusursuz çalışıyor ( sp1 yüklemeğe çalıştığım zaman aynı şeyleri yaşadım sis mirage ekran kartı driwerini sildi diğerinde hd ses sürücüsünü sildi siyah ekran falan filan)
    bunaldım microsoft desteği arayacağım bakalım ne diyecekler bu arada lisanslı yazılım

Sonunda Win 7'yi formatladım. Sonrasında da tüm güncelleştirmeleri yeniden indirip yükledim. Ancak bunlar arasında SP1 YOKTU!!!!... Dikkatimi çeken şu oldu: güncelleştirmeleri de indirdikten sonra, tekrar güncelleştirme taraması yaptığımda karşıma bu sefer SP1'in çıkacağını zannetmştim ama ÇIKMADI !!!???

Bu arada bir laptop'umda da lisanslı olmayan bir Win7 Ultimate var (laptopla gelen Win7 Premium'u beğenmediğimden bu Ultimate'i yaklaşık 6 ay öncer ayrı bir HDD alıp oraya yüklemiştim...). Burada da Windows Update'e girip tüm güncelleştirmeleri düzenli yapıyorum ama şimdiye kadar karşıma hiç SP1 Update seçeneği çıkmadı bugüne kadar? Nedendir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Mania

sp1li iso dosyası indiirip, altındaki keyi girsen olmaz mı?

olur. oluyor hatta. sony vaio aldım. sp1 yüklemedi. bir sürü gereksiz program vardı. temiz sp1 li windows kurdum. key de oldu. 32 ve 64 bit keyleri birbirine uyuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumano

quote:

Orijinalden alıntı: raver

tr_windows_7_ultimate_with_sp1_x64_dvd_618269.iso
    tr_windows_7_ultimate_with_sp1_x86_dvd_619074.iso

için link isteyen herkese pm attım..

pm atabilirmisiniz lutfen

bende pm alırsam güzel olur
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.