Şimdi Ara

Windows 7 her Klasör yeni pencere açıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
17.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar İşletim sistemim windows 7 fakat 2-3 gündür klasörlerim ayri pencerede açılmaya başladı. Sorun Neyden olabilir Acaba? Klasör seçeneklerimde sorun yok

Bu arada pc imde virus yok nod 32 ve KIS ile tarattim sorun yok . ayriyetten combofix i de yükledim onlada yaptim fakat sorunum hala düzelmedi

Yardimlarinizi bekliyorum

• Eset Nod32 4.0 ile tarat, güncel olsun, birde USB security kullan, nod32 güncelleme yaptır sonra tarat, bütün flash belleklerini temizle bence
  • Ben her Programı güncel kullanırım zaten nod 32 de güncel durumda tarattim virus yok

• Windows 7 deki çözümü
    Birinci aşama:C yi aç Program Files i aç İnternet Exploreri aç ieproxy.dll adlı dosyayı kopyala C deki Windowstaki System32 ye yapıştır.
    İkinci aşama:C deki Windowstaki System32 aç cmd.exe yi yönetici olarak çalıştır
    regsvr32.exe ieproxy.dll yaz entere bas.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hussun

Windows 7 deki çözümü
    Birinci aşama:C yi aç Program Files i aç İnternet Exploreri aç ieproxy.dll adlı dosyayı kopyala C deki Windowstaki System32 ye yapıştır.

allah razı olsun bir haftadır bunla ugrasıyordum denemedığım vırus programı kalmamıstı en sonunda cozdum sayenızde.
    aslında ılk gun bunu denemıstım hata vermıstı yetkınız yok dıye halbukı yonetıcı hesabıyla acmıstım bılgısayarı.
    bugun basarıyla gerceklestı dedı.
    bılgısayarda 5 tanede vırus varmıs onlarıda temızlemıs oldum bu sayede
  • hussun dostum gerçekden çok saol normalde virüs programı kullanmıyorum ama bu sorun için dr-wep nod 32 kasper sky combo fix bunları kullandım ve düzelmedi.Sen de çözümü söylemesen belki bi bukadar daha prog kullanırdım :D
  • quote:

Windows 7 deki çözümü

bu çözümü başka yerdede okumuştum ama 2. aşamayı yazmadığı için hiçbi işe yaramamıştı sayende bu sorundan kurtuldum teşekkürler.
  • quote:

Windows 7 deki çözümü

Neredeyse denemediğim şey kalmamıştı, %100 çözüm budur. Çok teşekkürler.
  • quote:

Windows 7 deki çözümü

Teşekkürler hocammmmm. Bendede bu sorun vardı.Kurumun bilgisayarcısına söyledim çözemedi.Bu önerdiğiniz çözümle hallettim. Şimdi kurumun bilgisayarcısını vurmaya gidiyorum.
  • combofix ile de bir taratin isterseniz.
  • Bu sorun virüsle ilgili bir problemmiydi acaba? Neden virüs tarayıcılarla taratmamız gerekiyor?
  • Allah razı olsun hussun gardaşım. helal sana ulan ne kadar pis bişeydi ya. ortalık klasör doluyodu. böle insanlar kalmadı kıymetini bilelim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekaraca1989

quote:

Windows 7 deki çözümü

allah razı olsun bir haftadır bunla ugrasıyordum denemedığım vırus programı kalmamıstı en sonunda cozdum sayenızde.
    aslında ılk gun bunu denemıstım hata vermıstı yetkınız yok dıye halbukı yonetıcı hesabıyla acmıstım bılgısayarı.
    bugun basarıyla gerceklestı dedı.
    bılgısayarda 5 tanede vırus varmıs onlarıda temızlemıs oldum bu sayede

program kullanılıyor diyor ve kopyalama yapamıyorum yahu.

• hallettim teşekkürler.
  • hussun H kullanıcısına yanıt
    Çok işime yaradı tahmin etmiyordum ama iki işe birden yaradı ienin dosyalarını silmiştim yanlışlıkla o açılmıyordu şuan o da açılıyor klosörlerde aynı pencerede açılıyor çok teşekkürler
  • hussun H kullanıcısına yanıt
    hussun:verdiğin doğru bilgi için çok tşk ederim,verdiğin bilgi doğrudur saol.
  • EinsteininTorunu kullanıcısına yanıt
    Tum klasorleri ayri pencerede ac'i isaretlemissin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • agonfighter kullanıcısına yanıt
    Hocam ben konuyu 24 Ocak 2011 Açmışım. Sorunu çözeli neredeyse 2.5sene oldu :D

Edit: Hem "Ayrı" Değil "Aynı" klasörde yazıyor orada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EinsteininTorunu -- 24 Aralık 2013; 16:00:06 >
  • EinsteininTorunu kullanıcısına yanıt
    ahahah :)) valla pardon karışıklık oldu
  • quote:

Windows 7 deki çözümü

benimde böyle bi sorunum vardı. Allah razı olsun. :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.