DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
windows 7 ethernet driver guncelleme sorunu
4
Cevap
0
Favori
4.837
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Network >> windows 7 ethernet driver guncelleme sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      74 Mesaj
      28 Nisan 2011 18:34:52 Konu Sahibi
      ARKADASLAR ACIL YARDIM
      BI ARKADASIMIN PC SINI YAPIYORDUMM ONCEdeN SISTEMI WIN 7 IDI PC ACILIRKEN WINDOWS YAZISININ ORDA TAM 10 15 DK BEKLEDIKTEN SONRA ACILIYORDU BISEYLER YAPTIM FORMAT FALAN DUZEL DI SIMDI WIN 7 KURDUM DRIVERLERIN COGUNU OTOMATIK TANIMLADI AMA REALTEK RTL8168C ETHERNET SURUCUSUNUN YANINDA UNLEM ISARETI VAR NETTEN BULDUM INDIRDIM GUNCELLERKEN HATA VERIYOR COK COK AMA COK ACIL YARDIM
      SIMDIDEN COK TSK EDERIYORUM

|
      |

• Yüzbaşı
      854 Mesaj
      28 Nisan 2011 18:46:33
      hata tam olarak ne?

resmi siteden driveri i:
      indir______
      |
      |

Yenilmeyi kabullenebilirim ama denememeyi asla... (Michael Jordan)
    • Çavuş
      74 Mesaj
      28 Nisan 2011 18:48:19 Konu Sahibi
      simdi hatayi tam olarak bilmiyorum nootebook oldugu icin acamiyorum resmi sitesinden de indirdim realtek sitesindende indirdim ordaki unlem isareti ne onu tam olarak anlamadim onu nasil hallederiz acaba
      |
      |

• Teğmen
      246 Mesaj
      03 Mayıs 2011 17:39:38
      windows 7 de yerel bağlantı olduğunda ve internete çıkamadığında da o ünlemi verir. Aygıt yöneticisinden bak bi sürücüyü tanımışmı. Tanımadı diyosun ama tanımasa hiç bağlantı yok der senin makina ip alamıyo ya da internete çıkamıyo. ağ ayarlarından elle ipv4 e elle ip ver bakalım ne yapıcak.
      |
      |
    • Yarbay
      2693 Mesaj
      04 Mayıs 2011 06:12:37
      aynı sorun eski pc'm dede oldu kendi cd si vardı ethernat kartının ancak o şekilde yüklendi. güncellemede bile bulamadı en kötü ihtimal kullandığınız markanın internet sitesinden bulursunuz.
      |
      |

psn:erdemaktas
Reklamlar
SEO
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,710
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.