Şimdi Ara

WİNDOWS 7 (ANA KONU)-SORULAR & İPUÇLARI & RESİMLİ ANLATIMLAR (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
901
Cevap
70
Favori
78.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yeni format attım saatlerdir güncelleştirmeler denetleniyor diyor bunun bir çözümü var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hydra1

arkadaşlar yeni format attım saatlerdir güncelleştirmeler denetleniyor diyor bunun bir çözümü var mı ?

Konuya yazılan son mesajları okuyun.

W7 de çok sık karşılaşılan bir sorun.

• Merhabalar hocam. Yeni laptop alıcam ama freedos yani işletim sistemi yok diyor. Şimdi ben bunu alsam işletim sistemi olmadan nete girilebiliyormu. Win7 kurulumu indirilip kurulabilir mi acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yargicc -- 22 Temmuz 2017; 21:36:8 >
  • yargicc kullanıcısına yanıt
    Ben mümkünse hep freedos notebook alır windowsumu kendim kurarım. Windows 7 olarak oynanmamış MSDN bulup kurmanız en iyisi olur. Windows veya linux gibi bir işletim sistemi kurmazsanız interneti göstertemezsiniz..........

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar arkadaşlar, yeni gelen hp laptopa windows kurmaya çalışıyorum. Cihazda herhangi bir işletim sistemi bulunmuyor.
    Usb belleğe Windows iso dosyasını Rufus yardımıyla aktardım. Ancak cihazı açıp belleği taktığımda herhangi bir işlem başlamıyor. Bios menüsüne de ulaşamıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı aramızda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Almendros

Selamlar arkadaşlar, yeni gelen hp laptopa windows kurmaya çalışıyorum. Cihazda herhangi bir işletim sistemi bulunmuyor.
    Usb belleğe Windows iso dosyasını Rufus yardımıyla aktardım. Ancak cihazı açıp belleği taktığımda herhangi bir işlem başlamıyor. Bios menüsüne de ulaşamıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı aramızda?

Bilgisayar açılırken F2 veya Shift+F2 tuşlarına basılı tutun girerse Boot menüsünden 1.sıraya USB yi almanız gerekiyor sonra F10 ile çıkarsınız.

Biosa girmezse "HP laptop bios enter key" diye google da aratın bir şeyler çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 26 Temmuz 2017; 19:47:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Almendros

Selamlar arkadaşlar, yeni gelen hp laptopa windows kurmaya çalışıyorum. Cihazda herhangi bir işletim sistemi bulunmuyor.

Bilgisayar açılırken F2 veya Shift+F2 tuşlarına basılı tutun girerse Boot menüsünden 1.sıraya USB yi almanız gerekiyor sonra F10 ile çıkarsınız.

Biosa girmezse "HP laptop bios enter key" diye google da aratın bir şeyler çıkar.

Hepsini denedim, il açıldığında sırasıyla şu iki ekran çıkıyor, ondan sonra komut sayfasına geçiyor herhangi bir tuşa bastığımda.

WİNDOWS 7 (ANA KONU)-SORULAR & İPUÇLARI & RESİMLİ ANLATIMLARWİNDOWS 7 (ANA KONU)-SORULAR & İPUÇLARI & RESİMLİ ANLATIMLAR

• Almendros kullanıcısına yanıt
    Installing Windows to freedos Hp laptops

diye de arattırmalısın, HP laptoplarla çok fazla deneyimim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Installing Windows to freedos Hp laptops

diye de arattırmalısın, HP laptoplarla çok fazla deneyimim yok.

2 gündür uğraşıyorum zaten, çok teşekkürler Muray Bey.
  • Almendros kullanıcısına yanıt
    Takıldığın yer varsa gene PM atabilirsin, bildiğim kadarıyla yardımcı olmak isterim bu konularda deneyimli sayılırım fakat çok fazla marka var yöntemleri farkedebiliyor.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Windows yükleyemiyorum, Rufus kullanarak Usb ye Windows 7 iso olarak attım. Ama Usb başlamıyor, ne de herhangi bir tuş kombinasyonuyla Bios menüsüne ulaşabiliyorum. Bulduğum bütün yolları denedim. Cihazı satışa çıkaracağım, anlayan biri alsın kullansın. Ben pes ediyorum.
  • ~~ 41) Windows 7 Üzerinde Windows 8 - 10 Ses Kontrol Barı ~~

WİNDOWS 7 (ANA KONU)-SORULAR & İPUÇLARI & RESİMLİ ANLATIMLAR

Israrla Windows 7 kullananlar için çok kullanışlı olacağını düşündüğüm bir program ; Volume2

ilk sayfaya eklendi.
  • Tanımlanamayan ağ diyordu bir şeyler yaptım şimdi kırmızı çarpı işareti var internet simgesinin üstünde.Şimdi ne yapmalıyım bir yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: leyls1

Tanımlanamayan ağ diyordu bir şeyler yaptım şimdi kırmızı çarpı işareti var internet simgesinin üstünde.Şimdi ne yapmalıyım bir yardım lütfen

Aygıt yöneticisinden el ile LAN veya WLAN sürücüsünü kurmanız gerekiyor.

Anakartınıza uygun sürücüyü indirmiş olmanız gerekmekte tabii.
  • key işini nasıl yapacağız.
  • win 7 indirme siteleri kapanmış temiz isoyu nerden buluruz
  • haklısın toprAAm kullanıcısına yanıt
    torrentten indirip tr dil yaması yapın
  • sağlam ve güncel win7 iso linki varmı elinizde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensuski

key işini nasıl yapacağız.
    removewat crackliyor
  • Dx11.1i destekliyor muydu w7?
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.