Yüzbaşı
04 Temmuz 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Sınav ücretini ödemeye geldim , tyt ve ayt ye gireceğim ama birinci,ikinci,üçüncü ve dördünce oturum gözüküyor ? dördüncü nedir arkadaşlar ? nasıl ödeceyeğim ücreti
Daha doğrusu cüzdanım çalındı ve içinde sadece kimliğim vardı tek kuruş para yoktu.20 yaşındayım , tek başıma nüfus müdürlüğüne gitsem çıkartabilir miyim kimlik ? İnternette aile üyelerinden biriyle gitmemiz gerektiği yazıyor ama mümkün değil şuan farklı şehirlerdeyiz
1.sınıftan iki dönemden toplam 6 kredi boşluğum kaldı.Şimdi 2 oldum, bu kredileri nasıl tamamlayacağım ? alttan alamadığım seçmeli dersleri mi almam gerekir ? yoksa bu kredileri bu yıl kullanabilir miyim ? teşkürler
Merhabalar bir sorum vardı bugün gittim bime okul ürünleri için ama biraz geç kaldım istediğim ürünlerin çoğu kalmamıştı.Her gün yenileniyor mu acaba bu ürünler ?
Tospiği bilirsiniz harika bir uygulamaydı neden kapandı bilen var mı ?
Anadolu jetten onlıne check-ın yaptım ve yerimi kendim seçtim.Ama bileti alırken ücretli koltuk seçimini işaretlememiştim nasıl seçtim yerimi direk beni bir yere atması gerekmiyor muydu?
İlk kez uçağa binicem pegasustan mobil check in yaptım esenboğaya gidince yapmam gereken adımları tek tek anlatır mısınız çok karışık geldi uçak
Bir sorum var universite ogrencisiyim pttden adıma hesap açtırırsam ailem bu hesaba para gönderebilir mi
Telefonda evdeki wifiye bagliydi ama İstanbulda.Ben okul için ankaraya geldim 1 hafta önce , evde googleda aratilanlar benim google sayfamda gozukuyor bu nasil mumkun oluyor arkadaslar ve neden oluyor
İlk hafta oryantasyon için beytepeye gitmem lazim.Ankaray kurtulustan beytepe nasil giderim ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 855
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 10.393 (Bu ay: 20)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 446 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.