Şimdi Ara

WİNDOWS 7 (ANA KONU)-SORULAR & İPUÇLARI & RESİMLİ ANLATIMLAR (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
902
Cevap
70
Favori
78.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • driver programlarını tavsiye etmem hepsini kendi sitelerden bulabilirsiniz. benim laptopu bozmuştu bu tip programlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahferer

Hocam iobit driver booster tavsiye eder misin? Yoksa yukarıdaki mi iyi

Etmem dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • W7'yi birebir W8/8.1 görünümünde kullanmak isteyenlere tavsiye.

http://mare-m.deviantart.com/art/Windows-8-8-1-Theme-for-Windows-7-318932206?q=mare-m%2F38040382&qo=3

WİNDOWS 7 (ANA KONU)-SORULAR & İPUÇLARI & RESİMLİ ANLATIMLAR

W7'yi birebir W10 görünümünde kullanmak isteyenlere tavsiye.

http://mare-m.deviantart.com/art/Windows-10-Theme-for-Windows-7-500491733

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 24 Ekim 2016; 16:30:02 >

• Arkadaşlar merhaba benim windows 7 ultimate 64 bit ve güncelleme yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.Aşşağıdaki uyarıyı alıyorum.Ne yaptımsa olmadı lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.

• gavran G kullanıcısına yanıt
    Merhaba kardeşim vereceğim linkten zip dosyasını indir, bugüne kadar nette paylaşılan en etkili ve küçük boyutlu çözümleri topladım içine.
    https://drive.google.com/open?id=0B_NSky2D0PQ6YVdvOGtNeTVZbTg

1)All Update.bat yönetici olarak çalıştırın işlemin bitmesini bekleyin, bilgisayarı yeniden başlatın ve deneyin.

2)Reset W. Update.bat dosyasını da aynı yukarıdaki işlemi yapın.

3)Hala düzelmezse W.U. Diagnostic.cab adlı dosyayı çalıştırın, sorunları aratın ve önerilen çözümü deneyin bittikten sonra tekrar update etmeyi deneyin.

Umarım birisi sorununuzu çözer.

(Geri bildirim yapmayı unutmayın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 30 Aralık 2016; 0:5:34 >

• MühendisMurat bey malesef olmadı 3 programı denedim olmadı aşşağıdaki uyarıyı aldım

• gavran G kullanıcısına yanıt
    Kısa bir bakıştan sonra bunları buldum gene olmazsa hata koduyla google'da araştırırsınız.

1.Çözüm

Başlat > çalıştır(veya direkt aramaya başlayın) > cmd > sağ tuş yönetici olarak çalıştır

net stop wuauserv (e)

ren c:\windows\SoftwareDistribution softwaredistribution.old (e)

net start wuauserv (e)

exit (e)

2.Çözüm

Başlat > çalıştır > cmd > SFC /SCANNOW (e)

Biraz sürecektir bittikten sonra

Windows + R tuşuna basın

Cmd /c ren %WinDir%\System32\Spupdsvc.exe Spupdsvc.old (e)

(e)'yi yazmayacaksınız = Kodu yazdıktan sonra enter'a basın anlamını ifade ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 30 Aralık 2016; 0:48:28 >
  • malesef sonuç aynı olmadı güncelleme dosyalarını arama yapamıyor.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Toshiba Satellite laptopuma format attıktan sonra bilgisayar kasmaya başladı. Laptopun işletim sistemi 32 bitti 64 bit orjinal windows 7 yükledim. Ama formattan sonra formattan önce meydana gelmeyen kasmalar oluyor.
    PC properties
    3 GB RAM
    Intel Core i3 işlemci

Tekrar 32 bite mi çevirmem gerekir? Yoksa başka bir sebepten ötürü olabilir mi? (BIOS güncellemesi, donanım vs.)
  • novascotia1 kullanıcısına yanıt
    Evet, 32 bite çevirin 3.25GB'ın üstünde bir bellek yoksa 64 bit yüklemenize gerek yok.
    teşekkür ederim, çevireyim o zaman. Bir de benim evin arka odasında wifi iyi çekmiyor zaman zaman kopuyor. Prize takılan routerlardan alsam bir faydası olur mu? Yoksa direkt modemi mi değiştireyim? (modem yaklaşık 5 yıllık superonline'ın verdiği bir modem)
  • novascotia1 kullanıcısına yanıt
    Bu sorunuzun yeri burası değil, pm attım.
  • eylül 2016 ya kadar güncel dvd yapıyordum fakat microsoft o tarihten sonrta toplu güncellemeler vermeye başladı ve işler koptu , acaba ilerde sp2 diye paket çıkarırmı , çıkarmayacağını söyledi ama microsoft sözünde duran bir firma değil sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

eylül 2016 ya kadar güncel dvd yapıyordum fakat microsoft o tarihten sonrta toplu güncellemeler vermeye başladı ve işler koptu , acaba ilerde sp2 diye paket çıkarırmı , çıkarmayacağını söyledi ama microsoft sözünde duran bir firma değil sonuçta

Nisanda gelen büyük bir toplu güncelleştirmeye SP2 adı veriliyor zaten 300-400mb olması lazım, orijinal olarak değilde güncelleştirmeleri içine gömülü bir şekilde paylaşan siteler mevcut, yabancı sitelerde falanda var sadece güncelleştirmeleri ekliyorlar geri kalan orijinalle aynı sonra ona TR dilini ekletip kullanabilirsiniz size kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Ocak 2017; 13:39:8 >
    o içine gömülü veren sitelere kurulduğu günden itibaren üye olan ve o çalışmaları senelerce yapan biri olarak yaptım bunu , nisanda verilen toplu güncellemeyi hiç kullanmadım , microsoftun kendi arşivinden çıkarılması gereken yamaları çıkarıp yerine gelenleri entegre ederek devam ettim ama dediğim gibi eylülden itibaren iyice koptu iş
  • Bu faydalı konu ve ilk mesaj için minnettarım.
    Şirkette kullandığım bilgisayarım resmen ızdırap oluyordu bana.
    Şimdi şahane oldu.Öyle ki 1 dakika ekran geçişleri oluyordu bazı özel programlarda gayet hızlandı.
    Konu sahibi ve konuya faydalı arkadaşlara minnettarım.
  • iyi günler, bu tarz bir soruyu soran çok olmuştur ama aklıma takılan bir sebepten dolayı sormak istedim. w7 sürümlerinden hangisi kursam diye düşünürken şu tabloyu gördüm; tabloya göre Professional kurma düşüncem var. sizin tavsiyeniz ne yönde olur.

• TITAN291 T kullanıcısına yanıt
    Ultimate veya Pro kurabilirsin farketmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Ultimate veya Pro kurabilirsin farketmez.

hızlı dönüşünüz için teşekkürler.

benim gözüm listedeki destek bitiş tarihlerine takılmıştı. microsoft w7'nin bazı sürümlerini erken emekli etmeye başladı sanırsam.
  • TITAN291 T kullanıcısına yanıt
    Microsoft'un en stabil ve en çok kullanılan işletim sistemi, bunu aşamıyor bir türlü anca böyle şeylerle işte...
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.