Şimdi Ara

**WINDOWS 7-8 USB'DEN (FLASH DISK) KURULUMU RESİMLİ ANLATIM** (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
898
Cevap
117
Favori
1.130.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hector-07

quote:

Bootdan usb yi görüyor kurulum dosyaları yüklendikden sonra "şimdi yükle" yazısından sonra bu pencere çıkıyor. Cmd den de programdan da yaptım usb yi aynı şey
     **WINDOWS 7-8 USB'DEN (FLASH DISK) KURULUMU RESİMLİ ANLATIM**

yok mu bilen. Pc usb den görüyor.

laptopa mı format atıyorsun?

• Helal olsun :)
  • Aynı Programı Xp için deneyen varmı ?ve aynı flash diske hem xp ve win7 atmak mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666

quote:

quote:

Bootdan usb yi görüyor kurulum dosyaları yüklendikden sonra "şimdi yükle" yazısından sonra bu pencere çıkıyor. Cmd den de programdan da yaptım usb yi aynı şey

evet hocam laptop Sony vaio VCPF24P1E

• quote:

quote:

quote:

quote:

evet hocam laptop Sony vaio VCPF24P1E

peki usbyi taktığı yuva usb 2.0 mı yoksa 3.0 mı ve flaş diskin usb kaç?

• quote:

bilgisayar 3.0 usb 2.0
  • quote:

quote:

bilgisayar 3.0 usb 2.0

tam tahmin ettiğim gibi.şimdi kardeş flaş diskin 2.0 ise 2.0 olan bir girişe tak ve öyle dene.ki mutlaka vardır.
  • quote:

quote:

quote:

bilgisayar 3.0 usb 2.0

tam tahmin ettiğim gibi.şimdi kardeş flaş diskin 2.0 ise 2.0 olan bir girişe tak ve öyle dene.ki mutlaka vardır.

tamam hocam, en yakın zaman da deneyip sonucu buraya yazarım aynı sorunla karşılaşan arkadaşlarda sorunu çözmüş olur inş. sorun budur, çok teşekkürler, 3 tane usb girişi var hangisi 2.0 nerden bakabilirim bi yolu varmı?

• Genelde 3.0 olanlar mavi renkli olur.senin laptopda 1 tane 2.0 olacak diğer 2si 3.0 olacakolmadı deneme yanılma yöntemiyle bulursun.
  • Çok Teşekkürler. Allah razı olsun. Bilginin sadakasını vermiş oldunuz bu bildiklerinizi paylaşarak, büyük ihtimalle. Allah kabul etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recinilt

Çok Teşekkürler. Allah razı olsun. Bilginin sadakasını vermiş oldunuz bu bildiklerinizi paylaşarak, büyük ihtimalle. Allah kabul etsin.

Amin.Teşekkür ederim.
  • gecenin köründe dvd yazdırma derdinden kurtardın beni tebrikler ve teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: KadirSahin™

gecenin köründe dvd yazdırma derdinden kurtardın beni tebrikler ve teşekkürler

İşinize yaradıysa ne mutlu bana, rica ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KadirSahin™

gecenin köründe dvd yazdırma derdinden kurtardın beni tebrikler ve teşekkürler

İşinize yaradıysa ne mutlu bana, rica ederim.

Yarardi normalde de usb slotu bozuk tamamlamadi :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birader bu yöntemı xp kuruluyken win 7 geçmek içinde yapa bililirmiyiz birde internetten indirdiğimiz win 7 isosu olurmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: punkemre

birader bu yöntemı xp kuruluyken win 7 geçmek içinde yapa bililirmiyiz birde internetten indirdiğimiz win 7 isosu olurmu ?

olur tabi.
  • usb belleği fat32 olarak biçimlendirip,iso dosyalarının içindeki her şeyi usb belleğin içine atıyorum.Freedos olan bilgisayara takıyorum.bios bölümünden usb belleği en yukarı alarak önceliğini sağlıyorum ve kaydediyorum.Bilgisayar yeniden başlatılır ve karşıya siyah bir ekran geliyor.Bu siyah ekranın sol üst köşesinde imleç yanıp sönüyor.Ve hiç gitmiyor.Yardım edebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Girrffe -- 26 Haziran 2012; 21:04:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Girrffe

usb belleği fat32 olarak biçimlendirip,iso dosyalarının içindeki her şeyi usb belleğin içine atıyorum.Freedos olan bilgisayara takıyorum.bios bölümünden usb belleği en yukarı alarak önceliğini sağlıyorum ve kaydediyorum.Bilgisayar yeniden başlatılır ve karşıya siyah bir ekran geliyor.Bu siyah ekranın sol üst köşesinde imleç yanıp sönüyor.Ve hiç gitmiyor.Yardım edebilir misiniz?

kopyala yapıştır ile mi atıyosunuz dosyaları? onu pek tavsiye etmem.her zaman olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

quote:

usb belleği fat32 olarak biçimlendirip,iso dosyalarının içindeki her şeyi usb belleğin içine atıyorum.Freedos olan bilgisayara takıyorum.bios bölümünden usb belleği en yukarı alarak önceliğini sağlıyorum ve kaydediyorum.Bilgisayar yeniden başlatılır ve karşıya siyah bir ekran geliyor.Bu siyah ekranın sol üst köşesinde imleç yanıp sönüyor.Ve hiç gitmiyor.Yardım edebilir misiniz?

kopyala yapıştır ile mi atıyosunuz dosyaları? onu pek tavsiye etmem.her zaman olmuyor.

evet,sizin gösterdiğiniz şekilde yapıp sonucu yazacağım.
    teşekkürler cevap için.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

quote:

Hâla aynı hocam ya .
    Bu sefer usb belleğe "Windows 7 USB DVD Download Tool" ile yazdım ama sonuç yine aynı.siyah ekranda sol üst tarafta imleç yanıp sönüyor sadece.

edit: çözümünü bulamadım hâla ama bir şekilde hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Girrffe -- 27 Haziran 2012; 0:41:28 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.