Şimdi Ara

Windows 11 TPM 2.0 saçmalığı(Ryzen 1000 serisi testi geçememiş :D ) güncellendi!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
380
Cevap
5
Favori
22.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    AMD Ryzen 5 3600

Kurabilir miyim?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Tpm bende var Asus ama işlemci desteği yok asus laptop var ona direk Windows 11 yükleniyor tpm desteğine olsa işlemci desteği olmadan bir işe yaramıyor tpm

O benmiyim yoksa :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 25 Haziran 2021; 14:53:26 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bilgisayar Teknisyeni kullanıcısına yanıt

oooo beyfendi selam nabıyonuz

A.s İyidir siz nasilsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 25 Haziran 2021; 14:54:21 >
  • sistemi yetersiz geri kalmışlar win11 yükleyip boş eleştiri yapmasınlar diye güncel donanıma destek vermeleri iyi olmuş. windowsa helal olsun

• Bilgisayar Teknisyeni kullanıcısına yanıt

iyi ne olsun hasan varya timegruard o çok övüyordu asus vs :D özledik onu bakalım gelecekmi

Anladım belki görür gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

sistemi yetersiz geri kalmışlar win11 yükleyip boş eleştiri yapmasınlar diye güncel donanıma destek vermeleri iyi olmuş. windowsa helal olsun

İyide hocam i7 6700k 24gb Ram gtx1060 256gb ssd yetersizmi Windows için ayrıca ben daha önce core 2 Duo 4gb laptopa Windows 10 kurup kullanıyordum şikayet etmiyordum parası olmayan ne yapsin yeni sistemi nasıl alsın şu zamanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 25 Haziran 2021; 15:5:32 >
  • Islemci kurtarıyor tpm desteği varsa kurarsınız microsoftun sitesinde araç vardı Windows 11 destekliyormu diye

• hp omen 17 an005nt leptop kullanıcısıyım

i7700 hq

16 gb ram

256 gb ssd

1050 ti var

bios ayarlarına girdim tpm ile ilgili 3 adet seçenek var fakat fiziksel olarak var mı yok mu bilmiyorum ayrı olarak işlemci desteğide gözükmüyor.

Windows 11 TPM 2.0 saçmalığı(Ryzen 1000 serisi testi geçememiş :D  ) güncellendi!!!
  • Windows Update aracılığıyla yapılan yükseltmelerde bunun zorunlu tutulacağını sanmıyorum. Desteklese bile çoğu kullanıcı bu ayarı açmayı beceremez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B5F071B04

Bu mesaj silindi.
    İşlemci desteklemiyor

• ryzen 1200 windows11 desteklemiyor mu yani ? taş gibi 4 çekirdek işlemci böyle saçmalık olmaz

• Aynen desteklemiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SomeoneWhoCares

Hardfloor ve softfloor olarak iki gereksinimi var windows 11 in. Softfloor gereksinimleri uyarı niteliğinde hardfloor ise minimum. Şuan kontrolü softfloor tabanında gerçekleştiriyorlar. Gerekli bilgileri windows 11 reddit subunda bulabilirsiniz, 5-6 yıllık cihazların fişini çekmiyorlar yani.
    Bunu yazmak içine gelmiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Teknisyeni

Aynen desteklemiyor

vardır kurmanın bir yolu ya youtube da gördüm adam antika core 2 duo işlemciye kuruyor windows 11'i çalışıyor bunda mı çalşmayacak çok saçma bence

• Arkadaşalr BIOS'un Security kısmında TPM ile ilgili kısım "Hidden" olarak kayıtlı varsayılan olarak. İlk olarak onu "Avaible" yapıyoruz ve daha sonra karşımıza bir TPM ayarı daha gelecek "Disabled" olarak. Onu da "Enabled" yaptıktan sonra kaydedip çıkıyoruz. Bunu kesinlikle kontrol edin özellikle ryzen 2000 ve intel 8. nesi ve üstü kullanıp da Windows 11 desteklemez yazısı alanlar. Ve son olarak bence bu TPM işi nihai sürüm geldiğinde ortadan kalkacaktır, beta ve geliştirme sürecinde güvenlik için konulmuş da olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf_Ozkan -- 25 Haziran 2021; 15:50:4 >
  • Vardır elbet Microsoft resmi sitesinde yazan listede Windows 11 desteği olmayan işlemciler arasında

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.