Şimdi Ara

Windows 11 Görev Çubuğu Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün cihazımı kapatıp, sabah açtığımda görev çubuğu (taskbar) da , windows un default olarak gelen uygulamaları dışında sabitlemiş olduğum 5-6 uygulama yoktu. Tekrar sabitleyemiyorumda böyle bir seçenek çıkmıyor. Sabahtan beri belki 4-5 saat uğraştım. Gerek yabancı forumlarda gerek youtube da konuyla ilgili tüm ama tüm çözümleri denedim. Artık son radde formatlamaya geldi. Varmı başına gelen ? acayip gıcık bir problem.

Yabancılarda problem ''how to fix icons which is not showing in the task bar'' veya ''missing icons in taskbar'' vs. gibi geçiyor. Görev yöneticisini sfıırlama,komut girme,güncelleştirmeler vs. alayını denedim yok anam yok..

Bu arada bu sorun olmadan önce bilgisayarında bir değişiklik yaptınmı diye sorarsanız sadece ekran kartı driverini güncelledim. Ancak onu problem ortaya çıkmadan 24 saat kadar önce güncellemiştim ve üstüne kullandımda bir problem yoktu.

Fotoğrafta göreceğiniz üzere açmış olduğum Chrome u ''Görev Çubuğuna Sabitle'' veya Pin to taskbar gibi bir seçenek çıkmıyor.

Şu aşağıdaki konudaki formatlama hariç 17 çözümün tamamını denedim.

https://www.howto-connect.com/fix-taskbar-not-working-windows-11-frozen-solved/

Windows 11 Görev Çubuğu Problemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 18 Kasım 2021; 19:53:0 >

• Klasik olacak ama, sistem geri yüklemeyi denedin mi? Denemişsindir gerçi ama yine de yazmış olayım. Direkt olarak çözümü bilsem yazarım. Ancak aklıma ilk gelen bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe Yakup Karahanlı -- 22 Kasım 2021; 9:30:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • w11 de genel bir bug var sanırım anca güncellemelerle çözülür windows 10 kullanmanı öneririm şuan daha stabil bence, bu arada bende w11 kullanıyorum ve bende de steam görev çubuğunda gözükmüyor.

• kadeşim şu programı yükle eski startbar a döndürüyor windows 11 'i oradan istediğin gibi ayarlayabilirsin

StartAllBack365

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.