Şimdi Ara

Windows 10 yükseltirken siyah ekranda kaldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 10 yüklenirken %40 dan sonra siyah ekranda kaldı arkadaşlar 20 dakikadır böyle siyah ekran nasıl çözecem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgisayarım casper a15he modeli windows 7 home basic 64 bitten yükseltme yapmıştım ama yüklenirken %40 da kaldı restart attı sonra siyah ekranda bekliyorum hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhan1698 -- 14 Ağustos 2015; 16:47:05 >
  • yardım edin kardeşlik HM HM HM HM HM
  • caspermi tavsiyem gidebildiğin kadar uzağa gidip bilgisayarı oraya bırak ve hızla uzaklaş ve bir pisikoloğa yazıl ve bir daha casper marka bir iğne dahi alma aldırtma bu arada casper bu ne yapsa yeridir
  • Hocam aynı şeyi bende dedim siyah ekranı görünce Lanet girsin şu markaya ya almazolaydım bi çözüm üretebilirseniz mesaj atarmısınız çok sevinirim
  • batuhan1698 kullanıcısına yanıt
    Biosa giriyomu tekrar format dene

• hocam biosa bir türlü giremedim f1 f2 f3 f4 f5 f5 ... f12 ye kadar denedim girmiyor anakartım pegatron corparation a15 sanırım
  • Merhabalar,
    Windows 7 Home kullanmaktaydım ve bana gelen bilgi ile revize ve sonrasında indirmeyi yapıp Wn.10 kuruluma geçtim.
    Tüm kurulumları tamamladıktan sonra siyah ekrana geçti ve mause oku ekranda kaldı,
    mause hareket etmekte ve ara ara yuvarlak arama dönüşüde olmakta fakat bir kaç saattir bu durumda,acaba Driverların yüklemesi halen devammı etmektedir.
    Yoksa yükleme sonunda bir sorunmu olmuştur?
    Bununla karşılaşan yada bir bilgisi olan varmıdır?
  • Hocam muhtemelen ekran kartı driveriniz güncel değil yada benimki gibi bios güncel değil anakart modeliniz nedir ve bios sürümünüz nedir Cpu-Z programıyla mainboard sekmesinden bakabilirsiniz
  • arkadaşlar benimde sorunum ( WİNDOWS 10 VE SİYAH EKRAN ) ve ekran kartı driverimi DEVİD AGENT programı yardımıyla kurdum aygıt yönceticisinde donanım yüklü olarak gözüküyor. buraya kadar sorun yok fakat bilgisayarımı kapatıp açtığımda windows 10 ekranı geliyor fakat ardından siyah ekran da kalıyor ve Fare imleci gözüküyor sadece. anladığım kadarıyla ekran kartım eski modeli AMD ATİ RADEON X1950 GT ve WİNDOWS 10'un bu Ekran Kartına uygun driveri hiç bir yerde yok !!! ne AMD'nin kendi sitesinde Ne de internette hiçbir yerde uygun driver bulamadım.Windows Vista 64 bit driveri da denedim oda olmadı tekrardan başka bir işletim sistemi kurmak istemiyorum ve yeni bir ekran kartı alma fikri dışında bana yardım edebilcek bir Üstad var mı arkadaşlar ? ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.