Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.786
Cevap
115
Favori
891.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • haklısın tabi makara yapıyorum hocam. konunun ağırlığı olarak windows 10 telefon olarak kalmalı.
  • Masa üstü tablet telefon tek bir platformda birleşecekse o zaman mağaza tarafında bizi önemli bir yenilik bekliyor mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yeni ikonları ve uygulama logolarını merak ediyorum, ayrı bir hava katacaktır. Örneğin masaüstündeki geri dönüşüm kutusu ikonu değişecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

ŞU AN FARKETTİM BİLDİRİM MERKEZİNİN OLDUĞU FOTOĞRAFA BAKARSANIZ EKRANA SIĞMAMIŞ OLAN BİLDİRİMLERİN YANINDA AŞAĞI DOĞRU KÜÇÜK BİR OK İŞARETİ VAR. BU DA DEMEK OLUYOR Kİ ARTIK TEK SATIRA SIĞMAYAN BİLDİRİMLERİN TAMAMINI GÖREBİLECEĞİZ

bu iyi olduya bende hepsi okunmuypr sanıyordum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

Masa üstü tablet telefon tek bir platformda birleşecekse o zaman mağaza tarafında bizi önemli bir yenilik bekliyor mu ?

tek platform mağazanın düzeleceği anlamına geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

quote:

Orijinalden alıntı: criptex

Ben o işi çoktan halletmiştim. Farklı bir kayıt sandım. Teşekkürler hocam. Bu saat oldu. Hala sorulara yetişiyorsun. Hakkını helal et. Sen de olmasan zor çekip çevirilir buralar.

Yok hocam estağfurullah bildiklerimizi paylaşmadıktan sonra bilmenin ne anlamı var

insider.windows.com sitesinde kaydımı oluşturdum. Telefone Phone Insider programını kurdum fakat mailimi şifremi yazıp sign in dediğimde doğru olduğu halde yanlış kullanıcı adı veya şifre uyarısı alıyorum sorun nedir ? Yardımlarınız bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brhncglr

quote:

quote:

Ben o işi çoktan halletmiştim. Farklı bir kayıt sandım. Teşekkürler hocam. Bu saat oldu. Hala sorulara yetişiyorsun. Hakkını helal et. Sen de olmasan zor çekip çevirilir buralar.

Yok hocam estağfurullah bildiklerimizi paylaşmadıktan sonra bilmenin ne anlamı var

insider.windows.com sitesinde kaydımı oluşturdum. Telefone Phone Insider programını kurdum fakat mailimi şifremi yazıp sign in dediğimde doğru olduğu halde yanlış kullanıcı adı veya şifre uyarısı alıyorum sorun nedir ? Yardımlarınız bekliyorum.

Şuanda normal kullanıcılar giriş yapamamakta. Uygulamada beta yayınlanmadan önce kullanıcılara açılacak.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brhncglr

quote:

quote:

Şuanda normal kullanıcılar giriş yapamamakta. Uygulamada beta yayınlanmadan önce kullanıcılara açılacak.

Çok teşekkürler kardeşim.

• Spartan tarayıcısının metinleri okumak için birkaç işlevsel özellik konuşuluyordu.

Peki bu özellikler kesinliğe kavuştu mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Universal App olayı nasıl olacak diye merak ediyordum, Microsoft çok güzel örnekler vermiş fakat Universal App geliştirmek biraz daha zor, geliştiriciler uğraşmak isterler mi merak ediyorum
  • karoların içinde akan arkaplan(şuan halihazırda kullandığımız) seçeneği kalkacak mı? Eğer kaldırıp tamamen arka plana gelen şeyi koyarlarsa yıkılırım. Ios ve androidden ayrılıyordu bu özelliğiyle şimdi kopya olacak tek farkı kare simgeler.
  • windows 10 gelse ne olur 11 gelse ne olur? sanki gta 5 geliyor. Bu konununda 29 sayfa nasıl olduğunu anlamadım?
  • Daha yeni Z2 aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

windows 10 gelse ne olur 11 gelse ne olur? sanki gta 5 geliyor. Bu konununda 29 sayfa nasıl olduğunu anlamadım?

Bir oyunun hayatınızda bu kadar önemli yere sahip olduğunu düşünüyorsanız baya boş bir insan olduğunuz ortada. Cevap yazmak zorunda değilsiniz terk edebilirsiniz konuyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

windows 10 gelse ne olur 11 gelse ne olur? sanki gta 5 geliyor. Bu konununda 29 sayfa nasıl olduğunu anlamadım?

• Microsoft sağlam adımlarla ilerliyor.Tek platform fikri bile dikkatleri üzerine çekmesi için yeterli. Ön izleme testlerinden, sistem performansı ve kullanılabilirlik konusunda guzel haberler de gelirse bu iş tamamdır.

Sonrasında gözler duyurulacak cihazlar üzerinde olacaktır.

• PC ön izleme sürümü haftaya mı çıkacak arkadaşlar ?
  • Bu konuda bugün birşeylerin açıklanacağı söyleniyordu? Olay nedir? Ne oldu?

• Cok fazla ozellik koymuslar kesin orasi burasi patlar bunun.
  • Beni pek sasirtmadi.

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.