Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (630. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.786
Cevap
115
Favori
891.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende gaza gelip uğraştım biraz. Youtube, firefox çalışmadı bende girip atıyor. Es file ile instagram çalışıyor. Biraz hantal çalıştılar ama güzel olcak ilerde. Keyfim yerine geldi be

Edit: nova launcher kurdum.çalışıyor şimdilik gibi inşallah sıkıntısız olur . Arayuzden sıkılanlar için iyi bu.

Edit2:ekrana uygulama kutucuklarını ekleyemiyorum ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamirci çiraği -- 9 Ağustos 2015; 18:17:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Launcher yükleyen oldumu arkadaşlar?

• 2 yıldır uygulama açlığı çektik dayandık direndik..sonunda adım attılar uygulamalar için..bu zamana kadar neden böyle bi girişim olmadı ki..microsoft u sevmeye başladım..sıkı dur android,ios Windows mobile geliyor gümbür gümbür

• quote:

Orijinalden alıntı: Allons-y Geronimo

i birbit iriyiz diğişmidin hiç bir şiy initmim

kusura bakma özür dilerim abim. afedersin görüş belirtmek yasak mı?

Lütfen beni yormadan beni banlar mısın? İstirham ediyorum lütfen.
  • tamirci çiraği kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani ciddi ciddi launcher çalışıyor mu? Windows tuşuna basınca ana ekrana atıyor ama dimi? Atmıyorsa efsane bişey olur bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamirci çiraği

Arkadaşlar bende gaza gelip uğraştım biraz. Youtube, firefox çalışmadı bende girip atıyor. Es file ile instagram çalışıyor. Biraz hantal çalıştılar ama güzel olcak ilerde. Keyfim yerine geldi be

Edit: nova launcher kurdum.çalışıyor şimdilik gibi inşallah sıkıntısız olur . Arayuzden sıkılanlar için iyi bu.

Edit2:ekrana uygulama kutucuklarını ekleyemiyorum ya

Nova launcher çalışırken fotoğraflarını atarmısınız?
  • pcko1 kullanıcısına yanıt
    Bizi daha fazla yormadan şu konuyu terk eder misiniz siz de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NamelessWonder -- 9 Ağustos 2015; 18:24:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece açıyor . uğraşmama rağmen kısayolları ekleyemedim ana ekrana. ayrıca windows tuşuna basınca çıkyor uygulamadan

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamirci çiraği -- 9 Ağustos 2015; 18:50:56 >

• Bende şimdi yükledim ancak Wİfi açılmıyor bende
  • Chromosty kullanıcısına yanıt
    Ciddi değişiklikler oldu 2.Betadan bu yana ve olacak hala değişiklikler.APK desteği geldi ve uygulamalar Android emülatörü ile çalışıyor sistemde.(Sisteme gömülü Android Kitkat sürümü var.)

Sadece emülatör değil uygulama portlama araçları da şuan betada ve ileri ki aylarda resmi olarak yayınlanacak ve uygulama sorunu da tamamen çözülmüş olacak kökten.

Tavsiyem final sürümünü bekleyin kurmak için acele etmeyin. @Chromosty

Bu arada iyi güzel MS emülatör, portlama için araçlar üzerinde çalışıyor ama Google'da boş durmaz ve karşı atak yapar.Uygulamaların gelmesini engellemek için bence.Bakalım göreceğiz neler olacak bu sonbahar.

• Beyler TW üzerinden kurulum adımlarını bana yapacak var mı acaba
  • Wi-fi sorunu ile ilgili problem nedir biliyor musn?
  • herscher H kullanıcısına yanıt
    Telefonda mı PC'de mi hocam?

Açar mısın biraz.
  • Telefona windows 10 yükledim ve Wi-fi açılmıyor. Hard reset dışında herhangi bir önerin var mı? araştırdım çünkü hard reset gibi gözüküyor çözüm
  • Blackberry gibi olmasın da sonumuz Şu an telefonumuzda bulunan alt yapının neredeyse aynısı RIM'de de var; ama o alt yapı uygulamayı birebir android üzerinden çalıştırıyor, çok fazla uyumsuzluk oluyordu. Bizim alt yapı sisteme çok iyi entegre edilmiş, bazı uygulamalar bildirim bile verebiliyor(ES File Explorer'da dosya kopyalarken bildirim alıyorsunuz) ya da sistemin uygulama seçme kısmını prompt edebiliyor. Onun dışında uygulamarda android'e has kısımlar mevcut(Tıklama sesleri, ekranda beliren bildirimler, açılır pencereler vb. her şey bildiğimiz android ile aynı) Bunlar alt yapıdaki gerekli dosyalar Windows 10'un arayüzüne benzetilerek mi halledilir yoksa komple sisteme mi entegre edilir şu anlık belli değil. Umarım sisteme entegre edilir de cihazda Android hamallığı çekmemiş oluruz bir de.

• herscher H kullanıcısına yanıt
    Soft reset attıysan 2-3 kere(tuşlarla basılı tutup) düzelmediyse sıfırlamaktan başka çözüm yok.
  • Tamam o zaman ben bir kaç kez daha soft reset atayım
  • aslında adımlar basit deneyin isterseniz tekrar;

1. adb ve wconnect paketlerini indirip açın. Tüm dosyaları tek bir klasörde toplayın.
    2. Klasörün üzerine SHIFT basılı iken sağ tıklayın. "Komut Penceresini Burada Aç" tıklayın.
    3. "wconnect telefon ip" yazıp entere basın. Örn : wconnect 192.168.1.3 girip entere basın.
    4. Aynı klasöre denemek istediğiniz .apk dosyasını kopyalayın.
    5. adb devices yazıp entere basın. Size hata vermeden emulator-5554 on 192.168.1.3 mesajını verdiğinde yüklemeye hazırsınız.

Bundan sonraki adım .apk dosyayı yüklemek. Daha sonra da yukarıdaki adımları geçerek alttaki komut ile .apk yükleyebilirsiniz.

6. "adb install twitter.apk" yazıp entere bastıktan sonra biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Success yazısını gördüğünüzde uygulama listesinde Twitteri görebilirsiniz.
  • aliens kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler hallettim hocam
  • Sizce diğer modellere ne zaman deploy edebiliriz apk ları?

• 
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.