Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1506. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15041505150615071508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: c-myc

Özel mesaj atamıyorum size

Açtım hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Mi4 android destekliyor. Üreticiyle iletişime geçin. Microsoftu bağlamaz yaşadığınız sorunlar. http://m.gsmarena.com/xiaomi_mi_4-6518.php Ha iphone windows yüklemeye çalışmışsın ha mi4'e windows. Telefonunun üreticisi windows 10 firmwaresi vermiyorsa cihazının arkasında durmuyorsa microsofta ne mi4'den mp3'den.

Şu tele kaç para vediyseniz aynı paraya almaya razıyım.Hem siz hem de forumdakiler rahatlar.P.m ile ulaşabilirsiniz

Duacin oluruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Domates

quote:

quote:

Mi4 android destekliyor. Üreticiyle iletişime geçin. Microsoftu bağlamaz yaşadığınız sorunlar. http://m.gsmarena.com/xiaomi_mi_4-6518.php Ha iphone windows yüklemeye çalışmışsın ha mi4'e windows. Telefonunun üreticisi windows 10 firmwaresi vermiyorsa cihazının arkasında durmuyorsa microsofta ne mi4'den mp3'den.

Şu tele kaç para vediyseniz aynı paraya almaya razıyım.Hem siz hem de forumdakiler rahatlar.P.m ile ulaşabilirsiniz

Duacin oluruz

Aynı paraya almaya razıyım dedi. 1500 veriyor abi. 900 çıksana dua yerine arkadaşa.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Duacin oluruz

Aynı paraya almaya razıyım dedi. 1500 veriyor abi. 900 çıksana dua yerine arkadaşa.

Dedim size kullansam alırım aleti 2600'e.Eşe dosta hediye de olmaz bu haliyle.iphone 7'niz için de durduk yere 1500 lira çıktı,fena mı?

• 14393.206 haftaya gelirse yüklerim. Gelmezse diğer hafta yüklerim. 14950 civarı da rs2'ye geçerim heralde. Bu haliyle rs2'yi tavsiye etmem. Bekleyin biraz daha bence.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Duacin oluruz

Telefonuda dh muzesine bagislariz

• quote:

Orijinalden alıntı: nataraj marble

Arkadaşlar Lumia 735 telefonum için AC20E orjinal şarj aleti, BV-T5A orjinal batarya ve orjinal arka kapak alabileceğim bir Türk sitesi var mı acaba? İnternette bir kaç yer baktım ama orjinalliklerine güvenemiyorum. Öneride bulunursanız sevinirim.

Kapak ve şarj aleti var buradawww.muser.com.tr (Yetkili, resmi servis) Batarya için de telefon açın kendilerine. Kapak 35 lira şarj aleti 30. O da sana. Ayağın alışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 16 Eylül 2016; 16:57:03 >
  • muser iletişimden aldığımız ürün için takip no veriyolar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.YzR

muser iletişimden aldığımız ürün için takip no veriyolar mı ?

www.muser.com.tr/teslimat-bilgileri

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ;)
  • NamelessWonder kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah ben genel bir söylemde bulundum, muhabbet ediyoruz kızma durumu falan yok.

Adamlar tek başına anca bu kadar yapabiliyor. Apple bir macOS yapıyor ama yılda 3-4 cihaz çıkarıyor ne driver derdi var ne güncelleme. Aynı şekilde iOS çıkarıyor yine yıllık 3-4 cihaz. Yani demek istediğim işgücü hepsine yetiyor. Microsoft tarafında bu böyle değil, adamlar milyonlarca farklı kombinasyona sahip bilgisayara bırakın uygulamayı, işletim sistemi yazıyor. Bununla bitmiyor tabletlere de uyumlu yapıyor bu sistemi, gerek dokunmatik olsun, gerek kalemli, klavyeli, klavyesiz bir sürü cihaza uyumlu sistem yazıyor. Bitti mi, bitmedi, koskoca oyun konsolu piyasasında ki toplam 3 şirketten biri, ona sistemin yanında oyun da yapıyor. Office programlarını saymayalım hadi. E bide bunların yanına mobil eklenince adamlar haliyle yetişemiyor. Android tarafında Samsung telefon yapınca sistemi Google, servisi Google, rehberi Samsung yapıyor, galeriyi Samsung yapıyor, onu bunu Samsung yapıyor yani bir görev dağılımı var. Microsoft yıllardır tek başına masaüstü, mobil, tablet vs. uğraşıyor. Diğer üreticiler işin bir ucundan tutsalar bu sistem şimdiye kadar çoook daha ilerdeydi. Ortada bir suç varsa eğer Microsoft'un değil, lisans ücretini bile bedava yapmasına rağmen telefon çıkarmayan üreticilerdedir.

• Biyturs_OnSr kullanıcısına yanıt
    Valla çok güzel konuşmuşsun ama şunu da belirtmek isterim. Microsoft neden elemen alıp büyüyeceğine elindeki elemanları kovuyor ?
  • quote:

Valla çok güzel konuşmuşsun ama şunu da belirtmek isterim. Microsoft neden elemen alıp büyüyeceğine elindeki elemanları kovuyor ?

Kovmuyor, işten çıkarıyor. Tazminatlarını tıkır tıkır veriyor. Daha fazla büyümeye ihtiyacı yok. Yazılım, patent ve telif haklarından yılda milyarlarca dolar kazanıyor Allah'a şükür. Windows mobile sistemini oturttu, sistem şu haliyle rakiplerinden marketteki üç beş uygulamacık dışında fersah fersah ileride, stabil ve kararlı bir yazılım haline getirdiler wp8.1 gibi çağının gerisinde kalmış eski, modernlikten uzak, hantal bir sistemi windows 10 mobile gibi çağdaş, layık ve ilericibir şekle getirdiler, pc desen ha keza öyle.

Hocam kabul etmek gerek ki çok yavaş çalışıyor(mobilde). Gelişimini görüyorum çünkü 3 senedir bu platformdayım. Elimden 925,820,620,630 geçti ve şuanda 830 modeli var. Kazanıyor kazanmasına ama biz kullanıcıların isteklerini görmezden geldiğide acı bir gerçek
  • Yalnız düşünsenize Windows10'u şu haliyle diğer sistemlerden fersah fersah ileride sanan hayalci eleman gerçekten bir Android veya İOS kullansa o sistemi nasıl ovecek düşünemiyorum. Övmek için telefonu elinden bırakamazdı herhalde.

• quote:

Hocam kabul etmek gerek ki çok yavaş çalışıyor(mobilde). Gelişimini görüyorum çünkü 3 senedir bu platformdayım. Elimden 925,820,620,630 geçti ve şuanda 830 modeli var. Kazanıyor kazanmasına ama biz kullanıcıların isteklerini görmezden geldiğide acı bir gerçek

En doğrusunu yapıyor Microsoft. Kullanıcıların geri dönmeleriyle bu işin olmayacağını geç de olsa anladı. Windows 8 den 10'a geçiş sürecinde hep 520, 620, 920 gibi telefonlardan gelen yanlış geri bildirimler sonucu yanlış kararlar aldılar. Çalışan özelliğe çalışmıyor diye geri bildirimde bulundular. Uygulamalara, geri bildirimlere hep 1'er yıldız verdiler. Microsoftta madem öyle işte böyle dedi. Anladı o kullanıcı kitlesinin samimi ve yardımcı olmadığını. Beni yarı yolda bırakanı ben de yolumun üzerinden çekerim dedi. Racona racon yaptı Microsoft. Kimseye eyvallah etmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 16 Eylül 2016; 19:38:15 >

• Android kullanmadım ama ıosu kullandım ve açıkçası sarmadı beni. ilk güzel geliyor sonra insan sıkılıyor. hücresel veriye kısayoldan erişim yok,wifi için ayarlara girmek lazım,müzik dinleyemedim,bluetoth kullanamadım,telimi pcye bağlayıp foto müzik atamadım,zil sesimi değiştiremedim.... yani uzaktan davulun sesi hoş geliyor ;)
  • Android de kullanın, o zaman davulun güzelliğini göreceksiniz

Bu da farklı bir bakış açısı saygı duyarım :)
  • 
Sayfa: önceki 15041505150615071508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.