Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.786
Cevap
115
Favori
891.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12331234123512361237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar program tartışması yapmayın yeni build varsa onu konuşalım burada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle merhabalar ben bugün nokıa lumıa 920 telefonumu Windows 10 yaptım ama bazı sorunlar var.Mesela ayarlara giremiyorum tıklıyorum başlangıç ekranına atıyor beni telefonu sıfırlayamıyorum ayarlara girmiyor açma kapama(kilit tuşu) bozuk olduğu için ellede sıfırlayamıyorum bana yardım et lütfen kardeşim şimdiden kolay gelsin acil cevap bekliyorum.kameraya falanda girmiyor aynı şekilde başlangıç ekrana atıyo.

• Uygulamaları güncelliyordur. Mağaza kısmında bakın

• 03afyonlu06 0 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bu forumda çözüm olarak bilişim dahisi arkadaşlar 950 almanı oneriyorlar, bir deneyin belki duzelir (!)

• Arkadaşlar bu kadar beğenilen haritalar ve here maps konumumu her defasında 3 sokak ilerde falan buluyor.Yok mu bunun çözümü

• X-calibur aynı şekilde mağzayada girmiyo mesajlara da girmiyo oysaki Windows 10 u sevmiştim bugün telefon yeniden başlatılması gerekiyo dedi tıkladım başlangıç ekrana attı açma kapama tuşumda bozuk ellede başlatamıyorum of :(

• Whatsapp tan gelen konumu yandex ile kullanamıyorum, sadece kendi harita uygulamasına yönlendiriyor. Bunu düzeltmenin bir yolu yok mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • expireme kardeşim cevabını tam olarak anlayamadım biraz daha açar mısın cevabını ben bu işlerden pek anlamadım
  • Lumia 525 ile çekildi windows kamera
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 03afyonlu06 0 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim şarja tak açılır telefon

• Herkese merhaba, forumdaki ilk mesajım olacak.. Şimdi Lumia 830 telefonumu güncellemek istiyorum. Ama bir kaç sorum olacak. Insider ile mi Upgrade Advisor ile mi telefonu güncellemeliyim? Yeni gelen güncellemeler hangisinde daha iyi çalışıyor?

Biraz daha bekleyeyim mi yoksa güncelleme için?

• arkadaşlar whatsappın durumu nedir, bir aralar söylenti vardı, wp desteği sona eriyor diye?

• quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

arkadaşlar whatsappın durumu nedir, bir aralar söylenti vardı, wp desteği sona eriyor diye?

Wp 7 ve android 2 desteği sona eriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsider a gelicek olan yapı ne zaman gelecek, bilgisi olan var mı
  • ömeraydemir kullanıcısına yanıt
    yüksek ihtimal bu hafta içi çarşamba gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömeraydemir

İnsider a gelicek olan yapı ne zaman gelecek, bilgisi olan var mı

Gabe bu hafta gelmesi olası dedi
  • Arkadaşlar, Mobile Build 143XX ile geleceklerin bir kısmı sızdı.

- Battery Save has been renamed to battery and also as we have seen in Windows 10 Build 14316 now battery saver settings can be changed on the same page.
    - Glance Screen settings moved under Personalization
    - Microsoft Edge has “go forward” option if you have gone back by using the arrow
    - Camera shortcut on lock screen
    - Double tap to unlock option moves under Lock Screen settings
    - Active Hours are there too with new restart option

http://www.nokiapoweruser.com/mobile-build-143xx-to-bring-edge-forward-option-battery-changes-much-more/

• -kilit ekranında kamera simgesi Android ve iPhone'da yıllardır olan bir şeydi.
    -internet tarayıcısına parmak hareketiyle ileri geri gitme geri gelmiş.
    -glance ekranı özelleştirme özelliği

Son iki özellik zaten önceden vardı. Kaldırmışlardı geri getirmişler. Görenlerde Microsoft çalışıyor sansın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

-kilit ekranında kamera simgesi Android ve iPhone'da yıllardır olan bir şeydi.
    -internet tarayıcısına parmak hareketiyle ileri geri gitme geri gelmiş.
    -glance ekranı özelleştirme özelliği

Son iki özellik zaten önceden vardı. Kaldırmışlardı geri getirmişler. Görenlerde Microsoft çalışıyor sansın.

Kilit ekranı simgesine gerek yoktu çünkü zaten kamera tuşuna basarak direk kameraya gidebiliyorduk. Yakın zamanda microsoft kamera tuşunu bazı modellerine eklemediği için kilit ekranına ekleme gereği duymuşlar.

Şu an mobil için çalışmadıklarına katılıyorum ama genel anlamda windows 10 için gerçekten çaba sarf ediliyor. Eski x2x olan modelleri yarı yolda bırakmalarına da hiç olumlu bakmıyorum ancak adamların hakkını yemeye de gerek yok bence. Windows 10'un gelişmesi demek mobile'ın da gelişmesi demek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Windows10

Arkadaşlar, Mobile Build 143XX ile geleceklerin bir kısmı sızdı.

- Battery Save has been renamed to battery and also as we have seen in Windows 10 Build 14316 now battery saver settings can be changed on the same page.
    - Glance Screen settings moved under Personalization
    - Microsoft Edge has “go forward” option if you have gone back by using the arrow
    - Camera shortcut on lock screen
    - Double tap to unlock option moves under Lock Screen settings
    - Active Hours are there too with new restart option

http://www.nokiapoweruser.com/mobile-build-143xx-to-bring-edge-forward-option-battery-changes-much-more/

143XX redstone 1'e mi giriyor 2'ye mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12331234123512361237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.