Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1025. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.786
Cevap
115
Favori
891.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10231024102510261027
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı yapı numarasına yani 63 e ara güncelleme geldi yapı numarası aynı insider ile fast yapın tel resetlensin ardından ayarlar güncellemeye bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bYUğur kullanıcısına yanıt
    Dediğinizi denedim ama güncelleme görmedi. Modele göre değişiyor olabilir bendeki 920

• selmand kullanıcısına yanıt
    Hayır yüklenmiyor insider ile. 8x için yolun sonuna geldik sanırım.Benim en çok merak ettiğim şey mağaza w10 uygulamalarını 8.1 çalıştırmayacaksa cihaz çöp olur.

• Beklemekten zevk alanlar! Hadi yine iyisiniz, güncelleme tekrar gecikmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: bYUğur

Aynı yapı numarasına yani 63 e ara güncelleme geldi yapı numarası aynı insider ile fast yapın tel resetlensin ardından ayarlar güncellemeye bakın

8.1 den geçince sıfırlamıştım insder yüklü değildi konuyada senden başka güncelleme geldiğini yazan olmamış saol bu arada
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah ne demek

• x-calibur kullanıcısına yanıt
    Bende ki 1520 dediğiniz gibi olabilir yeğenimde de 925 var onda denedik ona geldi inerken ağdan kaynaklı hata verdi

• Şikayeti olan varsa burada Microsoft sizi hiç bir şekilde duymuyor bunu bilin öncelikle.
    Zaten yabancı forumlarda Microsoft kendine edilen eleştirileri küfürleri görüyor onuda hiç merak etmeyin.

Tavsiyem Mart'ın başı ve Nisan başında Cihazınızın güncellemesini kontrol edin eğer yoksa gelin buraya gecikme haberi varsa bu sefer seneye bekleyin.Tabi hala telefonunuz duruyorsa...

Dip Not: Lumia 830 kullanıcısıyım.
  • Lumia 950 Telstra'nın testinden geçememiş. bağlantı sorunları yaşıyormuş (düşen aramalar vs). O yüzden yazılım güncellemesinin yeni versiyonunu bekliyorlarmış, yamanması için.

http://wmpoweruser.com/claim-australian-carrier-telstra-says-lumia-950-failed-carrier-testing/
  • HERE uygulamaları mağazaya tekrar geri dönmüş. İndirebilirsiniz.
  • Edge neden hantal
  • Kimse windows 10 u beklememeli, bekleseniz ne olacak. Kararlı sürümü yüklediğinizde değişen tek şey arayüz olacak. Başka bir şey değil. Uygulamaların gelmesi yeni özelliklerin eklenmesi altı aydan önce olmaz. Yanlış anlamayın altı ay sonra hepsi tamam olur sistem uçuşta olur da demiyorum, gelişmeler görmeye ancak başlarız diyorum. Yani resmi sürümü -yoktur ama- hala heyecanla bekleyen varsa şu stresi üzerinden atsın ve bekleme odak noktasına başka şeyleri yerleştirsin..

Maalesef kapitalist düzen bu, insan hayatından çalabileceği ne varsa çalmak..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekleye bekleye gelişecek diye diye yaşlandınız arkadaşlar. 2013 de 920 almıştım 2 yıl kullandım ama her kullandığım gün lanet ediyordum. Her seferinde telefonu duvara vurma isteği vardı.Ama zengin olmadığım için fırlatmıyordum : ))

Sonra 3e 5e bakmadan sattım , z3 ile androide geçtim. Tek şey diyorum dünya varmış boşa kendinizi yormayın. Güncelleme gelecek sistem gelişecek diyede beklemeyin. Konuyu trollemek yada tahrik amaçlı bunları söylemiyorum. Bende sizin gibi wp kullanıcısıydım. Şu bir gerçek ms işi eline yüzüne bulaştırdı ve milyonlarca kişiyi mağdur etti. Aynı zamanda nokia wp yüzünden dibi gördü. Belki nokia meego ile küçülürdü eski günlerinden uzak olurdu. Ama batması imkansızdı. Onlarda baktılar iş tepe taklak oldu batık şirketi ms ye kitlediler. Nokia ucuza gitti diye düşünürken şimdi iyiki firmayı msye satmışlar diyorum : ))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • W10 .63 surumunu 640 xl da şu anda kullanıyorum.
    Kimse inkar etmesin ki internet Explorer kesinlikle Edge'den daha iyi.Uygulamalar arası geçişler w10 da daha iyi.Şarj konusunda bir şey diyemem çunku 640 xl bu konuda tam bir efsane.
    %89 da oğlen 12 de sarjdan çektim 45 dk video (parlaklık ortada) sonra pdf ten okuma ve aynı anda internette gezinme.Şu anda şu yazıyı yazarken sarj %65.

Son olarak biraz once haberlerde okudum.Guncelleme yine ertelenmiş kusursuz olması içinmiş!!!!Hala sosyal medya uygulamaları eksik.Mağaza tam bir felaket hadi oyunları geçtim olmazsa olmaz denilen sosyal medya uygulamalarınıda geçtiğimi farzedin.Adam akıllı bir banka uygulaması yok ...hayatı kolaylaştıracak uygulamalar yok! Herhangi bir siteye bakıyorsun google play ve app store linkleri var ama windows store yok.
    Gelipte kimse bana adamlar windows için uygulama yapmıyor yazmasın.GİDİP BEN Mİ KONUSAYIM YAP DİYE...

Kısaca kusursuz olması için bekletme politikasını anlamsız buluyorum.

• yeni sürüm 10586.71 listede görüldü
    bakalım önümüzdeki hafta gelirmi ?

https://buildfeed.net/lab/th2_release/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula 1 -- 23 Ocak 2016; 18:10:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • monarch25 M kullanıcısına yanıt
    ben de anlamsız buluyorum.

misal bu msin başında steve jobs olsaydı, projeden (w10 desktop) mühendisleri w10mye çeker, mühendisleri gece gündüz çalıştırır, yine de zamanında ve stabil olarak çıkardı.

Kişisel olarak inancım azalmaya başladı w10m'ye. .71 gibi küçük sürümlerin yeterli olacağını sanmıyorum. .1XX lan minor sürmler gelmeden bu iş düzelmez th2 için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Windows10

ben de anlamsız buluyorum.

misal bu msin başında steve jobs olsaydı, projeden (w10 desktop) mühendisleri w10mye çeker, mühendisleri gece gündüz çalıştırır, yine de zamanında ve stabil olarak çıkardı.

Kişisel olarak inancım azalmaya başladı w10m'ye. .71 gibi küçük sürümlerin yeterli olacağını sanmıyorum. .1XX lan minor sürmler gelmeden bu iş düzelmez th2 için.

Olan bu sisteme guvenen insanlara oluyor.

Bilgi için soruyorum dediğiniz surumler gelince ne olacak.

• Yeni değil bir süredir var. Önümüzdeki ay salı güncellemesi ile o anki mevcut kararlı sürüm verilir diye düşünüyorum.
  • .71 güncellemesi için salı günü nerdeyse kesin bekleniyor ama mobil içinde yayınlanır mı bilinmez. Muhtemelende zaten red stone yapılarından önceki son güncelleme olur

• Mağaza gelişip ilerleyeceğine gitgide geriliyor..turkcell online işlemler mağazadan buharlaşmış.

• 
Sayfa: önceki 10231024102510261027
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.