Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1024. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10221023102410251026
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smart1978

http://www.windowscentral.com/airtravel-flights-and-hotels-closes-out-weeks-adduplex-hero-app-lineup

Sayfayı tam anlamadım, w10 mobile ile alakası var mı? Yoksa şuraya alalım hocam seni lütfen;https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=68537872

Uygulama tanıtımı yapılmış sadece benim anladığım kadarıyla ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hala w10 resmi güncellemeyi bekleyenler var.

insider'dan fasti seçip yüklesin herkes.

şubat ortası gibi bizde başlasa diğer cihazlara mart sonu gibi gelir, yazın bunu bir kenara.

twitter var, instagram beta olarak var ama güncellenmiyor, instagram yerine 6tag var.

snapchat ise hiçbir zaman gelmeyecek. sadece 3.parti açık kaynak bir snapchat istemcisi üzerinde çalışıyor. sideloading yapılabiliyor.

resmi snapchati kimse beklemesin.

mark efendie bakılırsa, w10 mobile için facebook (evet şu anki sürüm), meseenger ve instagram gelecekti.

ancak instagram ve meseenger 10 için universal olarak hala ortalıkta yok.
  • Microsoft to reportedly roll-out Windows 10 Mobile in February

http://wmpoweruser.com/microsoft-to-reportedly-roll-out-windows-10-mobile-in-february/

Şubatta başlayacağı kesin gibi. artık daha öncesinde kimse beklememeli.
  • Son olarak Windows 10 Mobile hazır olmadığı Lumia 650'nin şubat ortasında yapılması planlanan duyurusu ertelendi.

http://wmpoweruser.com/lumia-650s-announcement-reportedly-delayed-due-to-software-issues/

Ayrıca Windows 10 Mobile, ile ilgili Bluetooth sorunları da konuşuluyor.

Birden bire, telefonun (lumia 950 ve 950 xl) bluetooth üzerinden GPS sesli navigasyon çalışırken sesinin kısılması ve ses kontrollerinin çalışmaması.

Bunun için telefonu yeniden başlatmak gerektiği. Bunun dışında ise, Cortananın, bluetooth üzerinden müzik dinlerken bir metni okuması sonrası müziğin

çalmaya devam etmemesi.

http://wmpoweruser.com/windows-10-mobile-has-bluetooth-issues/

Windows 10 Mobile ile bunca kötü habere bir de iyi haber ekleyeyim. Office Insider kullananlar için son Office Mobile güncellemesinde, Powerpoint Mobile

gerçek zamanlı birlikte düzenleme işlevi eklendi.

http://microsoft-news.com/microsoft-adds-real-time-co-authoring-to-powerpoint-mobile-for-office-insiders/

Windows 10 Mobile Çevrimdışı Haritalar güncellendi.

http://wmpoweruser.com/offline-maps-data-for-windows-10-mobile-updated/

• quote:

Orijinalden alıntı: bYUğur

Windows 10 Mobile Yapı numarası 10586.63 olan sürüme dün gece yeni bir ara güncelleme geldi
    Genel kararlılık iyileştirmeleri
    Batarya ve performans iyileştirmeleri
    Outlook Posta uygulamasında Lehçe desteği
    Telefon arabaya Bluetooth ile bağlı iken yön ve yön navigasyon tarifi
    Iris tarama pil tüketimi düzenlendi
    Ayarlar bölümünde çabuk erişimler iyileştirildi
    Microsoft Band için Cortana desteği

Yapi numarasi ney bize niye gelmedi ekran goruntusu yollar mısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Windows10

hala w10 resmi güncellemeyi bekleyenler var.

insider'dan fasti seçip yüklesin herkes.

şubat ortası gibi bizde başlasa diğer cihazlara mart sonu gibi gelir, yazın bunu bir kenara.

twitter var, instagram beta olarak var ama güncellenmiyor, instagram yerine 6tag var.

snapchat ise hiçbir zaman gelmeyecek. sadece 3.parti açık kaynak bir snapchat istemcisi üzerinde çalışıyor. sideloading yapılabiliyor.

resmi snapchati kimse beklemesin.

mark efendie bakılırsa, w10 mobile için facebook (evet şu anki sürüm), meseenger ve instagram gelecekti.

ancak instagram ve meseenger 10 için universal olarak hala ortalıkta yok.

Gelmese de olur dedim . Cünkü hali hazırda kullandıgım 586.63 ile aynı sey gelecek . Optimize edilmiş hali . Biliyorum yani , ahkam keser gibi konusmaya lüzum yok .

Twitter var , instagram var peki nasıl var ? 6tag neden kullanayım , bilgilerimi neden bir 3. şahısla paylaşayım ? Snapchatide kullanmıyorum ama bekleyen cok var o yüzden yazdım .

• quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

http://www.windowscentral.com/airtravel-flights-and-hotels-closes-out-weeks-adduplex-hero-app-lineup

Sayfayı tam anlamadım, w10 mobile ile alakası var mı? Yoksa şuraya alalım hocam seni lütfen;https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=68537872

Uygulama tanıtımı yapılmış sadece benim anladığım kadarıyla ...

uygulama tanıtımından ziyade İstanbul tanıtımı olmuş ekran görüntülerine bakarsanız anlarsınız..

• Merhabalar beyler 10586.36 kullanıyorum sıkıntı yoktu taki bu geceye kadar.Mesajlara bildirim gelmiyor mesaj kutusu üzerinde hiçbir bildiri yok.ancak mesajlara girersem görüyorum nedir bu

• Pil tasarrufu varsayılan olarak pil yüzde 20 nin altına düşünce açılacak şekilde ayarlanmış. Pil yüzde 20 nin altına düşünce de mesajların bildirimi gelmiyor. Ben kendi telefonumda otomatik olan bu ayarı kapadım. Aynısı benimde başıma gelmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baboli97 -- 22 Ocak 2016; 23:35:52 >
  • SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    İstediği şeyin tanıtımını yapsın, sonuç olarak yeri burası değil. Demek istediğim şey oydu.

• quote:

Orijinalden alıntı: baboli97

Pil tasarrufu varsayılan olarak pil yüzde 20 nin altına düşünce açılacak şekilde ayarlanmış. Pil yüzde 20 nin altına düşünce de mesajların bildirimi gelmiyor. Ben kendi telefonumda otomatik olan bu ayarı kapadım. Aynısı benimde başıma gelmişti.

Pil %70 hocam.pil tasarrufu ayarları aynı bir değişiklik yapmadım.Bugün durup dururken olmuş mesaj gelmeyince anladım.

• NamelessWonder kullanıcısına yanıt
    Evet bide öyle bir durum var, ilk uygulama kapanıyor ,gözden kaçırmışım,

• quote:

Orijinalden alıntı: rash.87

quote:

Orijinalden alıntı: baboli97

Pil tasarrufu varsayılan olarak pil yüzde 20 nin altına düşünce açılacak şekilde ayarlanmış. Pil yüzde 20 nin altına düşünce de mesajların bildirimi gelmiyor. Ben kendi telefonumda otomatik olan bu ayarı kapadım. Aynısı benimde başıma gelmişti.

Pil %70 hocam.pil tasarrufu ayarları aynı bir değişiklik yapmadım.Bugün durup dururken olmuş mesaj gelmeyince anladım.

Dün güncelleme gelmişti mesaj uygulamasına belki etkisi olmuştur. Arka planda çalışma kısmı kapalı ise açık hale getirin. Ayarlar-Sistem-Pil tasarrufu-Pil Kullanımı- Alttaki listede Mesajlaşma ve Skype varsa üstüne tıklayın altta Ayrıntıla çıkacak oraya basın, orada Arka planda çalışmasına izin ver AÇIK olacak

• quote:

Şu an bir şey fark ettim, arka plana en fazla 8 uygulama atabiliyoruz (Lumia 925). 2gb ve 512mb ramli cihazlarda da deneyebilir misiniz bunu? Önceki buildlerde sayısız uygulama atılıyordu.

Multitaskingi övüyorduk bu sefer de burdan bi şeylik çıktı. Edge'in sekme olayına dönecek multitasking de yakında herhalde

Edit: Karışıklık oldu başlangıç ekranıyla 8, toplam 7 uygulama.

Hayır istediğimiz kadar atabiliyoruz W10'da. Sadece multitasking ekranında gözükmüyorlar. 10-15 uygulama açın, multitaskingden kapatabildiğinizi kapatın, ana ekrana dönün. Geri tuşuna 1 kez kısa basın ve büyüyü izleyin

• Biyturs_OnSr kullanıcısına yanıt
    Geri tuşuna bastığınızda toplam kaç program görüyorsanız sınır odur,windows mobile Multitasking i android yada ios kadar gelişmemiştir ,kusura bakmayın ama doğrusu budur,siz o ekran da görmediklerinizi tekrar açtığınızda dikkat ederseniz yükleniyor yazısı ile karşılaşırsınız,çoklu görev ekranında olanlar ise sürdürülüyor der,wp8 de neyse 2 3 fazlası w10m de var yani daha fazlası yok,spotify bile arka plandan çağırana kadar şarkı bitiyor,geri kalanı siz düşünün,en azından 2 cihazımda Multitasking bu şekilde rezil durumda 930 veya 1520 kullanıcılarını dinleyelim birde

http://www.windowsphone.com/tr-tr/how-to/wp8/basics/switch-between-apps

• quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

Şu an bir şey fark ettim, arka plana en fazla 8 uygulama atabiliyoruz (Lumia 925). 2gb ve 512mb ramli cihazlarda da deneyebilir misiniz bunu? Önceki buildlerde sayısız uygulama atılıyordu.

Multitaskingi övüyorduk bu sefer de burdan bi şeylik çıktı. Edge'in sekme olayına dönecek multitasking de yakında herhalde

Hayır istediğimiz kadar atabiliyoruz W10'da. Sadece multitasking ekranında gözükmüyorlar. 10-15 uygulama açın, multitaskingden kapatabildiğinizi kapatın, ana ekrana dönün. Geri tuşuna 1 kez kısa basın ve büyüyü izleyin

Evet hocam demin bi arkadaş açıklayınca dememiştim sana da teşekkürler yalnız boyle olması çok saçma, ben arka planda her şeyi kapattığımı sanırken kapanmayan şeyler sürekli şarj yiyecek demek oluyor bu, tesadüfen geri tuşuna basılmadığı sürece, tekrardan uygulama açılmadığı sürece listede görünmüyor çünkü.

---------
    @yoldagezen hocam arkadaşın dediği doğru, test ettim, sürdürülüyor ekranı da gelmedi. Tabi bu arka planda çalışabilen uygulamalar için geçerli çünkü spotify gibi uygulamaların w10 desteği yok ve 8-8.1'de uygulamaların arka planda çalışma yetkisi de yok. O kadar geç açılmasının sebebi o yani.
    Attığınız link wp 8 ile alakalı, w10 multitaskingi bu tarz değişik şeyler dışında kusursuz denilebilir gerçekten. Bir de arkadaşta lumia 950 vardı yanlış bilmiyorsam

• NamelessWonder kullanıcısına yanıt
    Uygulamalar icin konu baslatildigini sayende ogrendim tesekkurler. Orayi da takip etmeye baslayacagim .

Ingilizce hic bilinmese gorsellerden anlar gerci : Ucak ve Otel istenen tarihte ve hangisi uygunsa kriterler neler ise onu bulmaya yarayan bir Magaza uygulamasindan bahsediliyor .

Neyse konuya donelim :

.63 telefonumda epeydir yuklu .

Sorular varsa alayim ...

.63 bir tur beta oldugunu farkinda olmayanlar sikayetlerini insider uygulamasindaki geribildirimlere yazip Microsoft a yazsalar daha dogru .

Burasi sanki sikayet eden ama cozume katkisi olabilecek bircok sey varken sadece forumda sac bas yolmaktan baska birsey yapmayanlarin feryatlarini okudukca gulsem mi aglasam mi Turkiye ye ...

Turkceden baska dil bilmeyenler icin dert etmeyin Turkce olarak ta sorunlari rapor edin Microsoft hallediyor ...

Yazim ortaya ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

Aynen dediğin gibi hatta şimdi denedim 20 uygulamayı açtım arkada. Hepsine anında geri dondu sadece slack uygulamasında bir iki saniye resuming geldi o kadar. Şimdi biraz oyunları açıp deneyeceğim bakalım.

Edit: 7 oyunla denedim. Basit oyunlar hemen açılıyor ama diğeleri biraz siyah ekranda bekleyip loading ekranına dönüyor. Anında devam eden oyunlar bende one more line ve quizup. Ve dediğim gibi uygulamalar da anında geri geliyor.

Bu da demektir ki multitasking gayet iyi sadece o ekranda bug var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VatandA.Ş. -- 23 Ocak 2016; 7:15:12 >

• Htc 8x e win10 gelmiyor sanırım, insider ile yükleniyormu , tavsiye edermisiniz

• 
Sayfa: önceki 10221023102410251026
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.