Şimdi Ara

Windows 10 LTSB & LTSC sürümü (Performans için) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
710
Cevap
45
Favori
153.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Bakın daha önce söyledim yine söylüyorum. Eğer son çıkan online oyunları oynuyorsanız problem yaşayabilirsiniz LTSB ve LTSC sürümleri ile. Battleye vs. Anti-Cheat programları sıkıntı yaratabilir. Eğer benim için farketmez diyorsanız yükleyin. Benim görüşüm Windows 10 v2004 daha sağlıklı çalışıyor ve hantal değil. Donanımınız eskiyse hiç Windows 10 kurmayın bence Windows 8.1 kurabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Ryzen

Bakın daha önce söyledim yine söylüyorum. Eğer son çıkan online oyunları oynuyorsanız problem yaşayabilirsiniz LTSB ve LTSC sürümleri ile. Battleye vs. Anti-Cheat programları sıkıntı yaratabilir. Eğer benim için farketmez diyorsanız yükleyin. Benim görüşüm Windows 10 v2004 daha sağlıklı çalışıyor ve hantal değil. Donanımınız eskiyse hiç Windows 10 kurmayın bence Windows 8.1 kurabilirsiniz.
    Donanımlar yeni nesil fakat Windows 10 Pro ne yazık ki çok fazla uygulama barındırıyor. AutoFixer ile hepsini kaldırsam bile ne yazık ki gömülü olan şeyler gitmiyor. Xbox DVR falan çok saçma ne yazık ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Onu kapatabiliyorsun tek bir tik ile. Sen 3. parti programlarla bozuyorsun Windows'u farkında değilsin.
  • quote:

Onu kapatabiliyorsun tek bir tik ile. Sen 3. parti programlarla bozuyorsun Windows'u farkında değilsin.
    Onları kapatabiliyorsun biliyorum ama çok saçma sapan programlar var. Ben sadece Faceit üzerinden oyun oynuyorum. Başka bir kullanım amacım yok Windows 8.1 daha hızlı sanırım 10’dan.

Çok gıcık oluyorsan dene Windows 8.1'i
  • quote:

Çok gıcık oluyorsan dene Windows 8.1'i
    8.1 nasıldır, ne değildir bir araştırayım hocam. Değişiklik yoksa boşuna geçmek istemiyorum.

Sizin rahatınıza bağlı bir şey. Bana Windows 10 daha iyi geliyor.

• Merhaba arkadaşlar Windows 10 ltsb 2016 sürümünü kurmak istediğimde ekteki sorunla karşılaşıyorum. Başka bir Windows 10 sürümü veya başka bir Windows sürümü kurarken sorun yaşamıyorum. Bunun sebebi ne olabilir? TeşekkürlerWindows 10 LTSB & LTSC sürümü (Performans için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kivancmaj7 -- 20 Ağustos 2020; 13:32:17 >
  • kivancmaj7 K kullanıcısına yanıt
    Ltsb 2016 ve öncesi çıkan donanımlar için. Muhtemelen donanımların yeni. Ltsc tavsiye ederim

• Hocam güncel compact lite buildlerinizi bekliyoruz :)
  • MrRush kullanıcısına yanıt
    Sorunu çözdüm 8 yıllık PC var oldukça eski :)) isoyu GBT yerine mbr olarak yazdırdım sorun halloldu. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Sofy.Tqb

Hocam güncel compact lite buildlerinizi bekliyoruz :)
    2004 hala oturmadı. Bir çalışma planlıyorum.

• Online oyun oynuyorum genelde. Pubg Mobile, CS GO vs LTSC kursam bir sorun olur mu acaba? ReviOS kurdum ama beğenmedim. Bu arada normal 1809 sürümünü kursam nasıl olur sizce Pro sürüm kurup geçeceğim elimde key var çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByKayseriLi38 -- 23 Ağustos 2020; 2:47:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FunSociety

https://lastpust.blogspot.com Bence haberiniz yok hocam.

LastPust'un Kokteyl Edition işletim sistemini 1 senedir kullanıyorum. Gördüğüm en hızlı Windows 10 Sürümlerini çıkartıyor, son gelen LTSC sürümünüde daha yeni paylaştı. En kısa zamanda deneyeceğim. Linkten ulaşabilirsiniz.
    Kokteyl i bende kullanıyorum ancak sistem güncellemelerinin açık olması çok kötü. Sistemi kurduktan belli bir süre sonra güncellemeleri otomatik yüklemeye başlıyor ve sistem yavaşlıyor. Bunun dışında çok hızlı ve stabil bir sistem. Ayrıca ne yaptıysam güncellemeleri tamamen kapatamadım. Bence İSO dosyasına direk müdahale ederek kapatılması gerek.

• 1909 sürümü kullanıyorum monster laptop İ7 10. Nesil 16 gb ram gtx 1650 refresh ekran kartım var windows güncelleştirme yardımcısı ile 2004 sürümüne geçmeli miyim? Sıfırdan kurulum yapmak istemiyorum onca belge veri var oyun rdr2 tavsiye eder misiniz dx12 fps vb. Yardımcı olur mu bu sürümlerden birisi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Profeson

1909 sürümü kullanıyorum monster laptop İ7 10. Nesil 16 gb ram gtx 1650 refresh ekran kartım var windows güncelleştirme yardımcısı ile 2004 sürümüne geçmeli miyim? Sıfırdan kurulum yapmak istemiyorum onca belge veri var oyun rdr2 tavsiye eder misiniz dx12 fps vb. Yardımcı olur mu bu sürümlerden birisi?

Geçme. Şöyle söyliyim Windows 10'un asla son sürümünü kullanma sondan bir önceki yada 2 önceki sürümünü kullan. Ben her ihtimale karşı 2 önceki sürümü kullanıyorum.

son sürüm 2004 benim kullandığım sürüm 1903

2009 çıkınca 1909 sürümüne geçicem

2103 çıkınca 2004 sürümüne geçicem Windows 10 LTSB & LTSC sürümü (Performans için) 

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Geçme. Şöyle söyliyim Windows 10'un asla son sürümünü kullanma sondan bir önceki yada 2 önceki sürümünü kullan. Ben her ihtimale karşı 2 önceki sürümü kullanıyorum.

son sürüm 2004 benim kullandığım sürüm 1903

2009 çıkınca 1909 sürümüne geçicem

2103 çıkınca 2004 sürümüne geçicem  

Alıntıları Göster

hocam geçtim gitti bir sorunla karşılaşmadım, çatır çatır çalışıyor donanım hızlandırmalı gpu'yu da açtım baya faydalı

• LTSB 2016 kurdum resmen ozgurluk.Sade mis gbi .Modifiyeli sistemlere hic gerek yok Ahanda hazir orjinal microsoft modifiyesi.Biton gereksiz sey kaldirilmis birde ev kullanicisi icin tavsiye edilmez dyor.Esas tam ev kullanimlik.Ben cok sevdim simdide ltsc yi deniycem 2 snden brinde karar kilcam.Valla obur copluk gbi sil sil bitiremedigim windows lara hic gerek yok.Konu sahibin ilk mesjida bi acayip.2004 ckmisda gerek kalmamismiş pehhh.Bence suan gerekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

LTSB 2016 kurdum resmen ozgurluk.Sade mis gbi .Modifiyeli sistemlere hic gerek yok Ahanda hazir orjinal microsoft modifiyesi.Biton gereksiz sey kaldirilmis birde ev kullanicisi icin tavsiye edilmez dyor.Esas tam ev kullanimlik.Ben cok sevdim simdide ltsc yi deniycem 2 snden brinde karar kilcam.Valla obur copluk gbi sil sil bitiremedigim windows lara hic gerek yok.Konu sahibin ilk mesjida bi acayip.2004 ckmisda gerek kalmamismiş pehhh.Bence suan gerekli.
    Aktivasyon işlemini nasıl yaptınız? Enterprise anahtarı mı var elinizde?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

sana ozelden bi dosya linki atayim ordaki dosyayi zip den ckar.İcinde bat komut dosyasi olacak.Onu calistir 1 e bas enterla bekle kendi hallediyor.Youtube da gorup indirmisdim ilk defa deneme firsatim oldu .Gayet basarili bi sekilde etkinlestirdi sknti yok.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.