Şimdi Ara

Windows 10 LTSB & LTSC sürümü (Performans için) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Figo Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
710
Cevap
45
Favori
153.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Draken 24

Komut satırından normal bir şekilde programsız slmgr ile aktivasyon yapılabiliyor ben o şekilde aktive ettim fakat cdkey bulmak zor

Alıntıları Göster
    Zaten olay key'de bitiyor. Sıkıntımız o :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar en güncel windows 10 LTSB türkçe sürünü nereden temin edebilirim? teşekkürler.
  • tnctr

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasuta

tnctr
    oradakilerin hepsi modifiye ama hadi bakalım bi tanesini indirip deniyorum
  • Modifiyeli olmayanda vardı yanılmıyorsam. Ben geçenlerde t9500işlemcili 4gb ramli dizüstüne Modifiyeli ltsc son sürümü kurdum bilgisayar yağ gibi akıyor. Bu arada popüler ilaç işe yarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sasuta

Modifiyeli olmayanda vardı yanılmıyorsam. Ben geçenlerde t9500işlemcili 4gb ramli dizüstüne Modifiyeli ltsc son sürümü kurdum bilgisayar yağ gibi akıyor. Bu arada popüler ilaç işe yarıyor.
    W10 Ent. Ltsc 2019 (1809) 17763.914 X64 Aralık 2019 Güncel
    bunu indiriyorum bakalım deneyeceğim masaüstü bilgisayarımda. bu arada bahsettiğiniz popüler ilaç hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anaksimenes35 -- 16 Ocak 2020; 22:15:22 >
  • Özelden yazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: anaksimenes35

arkadaşlar en güncel windows 10 LTSB türkçe sürünü nereden temin edebilirim? teşekkürler.
    Bendeki isolar en son çıkan sanırım "Windows_10_Enterprise_2019_LTSC_Version.1809.Build_10.0.17763.316(Updated.Feb.2019)-REDSTONE.5"

• quote:

Orijinalden alıntı: raver

Bendeki isolar en son çıkan sanırım "Windows_10_Enterprise_2019_LTSC_Version.1809.Build_10.0.17763.316(Updated.Feb.2019)-REDSTONE.5"

Alıntıları Göster
    evet hocam bendekide oydu, ama yeni güncelleme mevcut: 17763.914
    bende bu sürümden modifiye yapılmış bir iso indirdim tertemiz yağ gibi akıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: anaksimenes35

evet hocam bendekide oydu, ama yeni güncelleme mevcut: 17763.914
    bende bu sürümden modifiye yapılmış bir iso indirdim tertemiz yağ gibi akıyor

Alıntıları Göster
    Haliyle güncelleme gelecek, sonuç itibarı ile Şubat 2019 dan sonra LTSC olarak msdn orjinal iso çıkmamış.
  • Shadow Ryzen kullanıcısına yanıt
    Son sürüm eklentisiyle takılmalar kalktı şimdilik. Mağaza istersen sonradan ekleyebilirsin.
  • en akıcı-stabil sürüm ilk sayfadaki 2016 olan mıdır yoksa yenileri mi yükleyeyim 2-3 güne amd ryzen 5 3500x işlemcili masaüstü toplamış olacagım
  • merhabalar dostlar bir sorum olucak elimdeki ekran kartı gtx 1050 ti
    forum üzerinde hepiniz ltsb 2016 önermiş bulunmaktasınız ve bende bu surumu denemek istiyorum
    acaba ekran kartım yeni guncellemeleri bu sürümde alır mı bilgisi olan var mı ?
    son olarak ekran kartım eğer güncellemeleri almazsa ltsb 2016 güncelleme olmadan mı kullanmamı tavsiye edersiniz yoksa önerebileceğiniz yeni bir sürüm var mıdır? bilgisayarda sadece oyun oynayan birisiyim edge explorer defender gibi hiçbir hizmeti kullanmıyorum hizmetleri kapatıyorum... yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar..

işlemci g4560
    ekran kartı gtx 1050 ti 4gb
    ram 8 gb

nerdeyse oynadıgım bütün oyunlarda drop ve akıcılık kaybı yaşamaktayım bilgisayara bu yüzden format atmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saudadeuu -- 29 Ocak 2020; 2:40:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: saudadeuu

merhabalar dostlar bir sorum olucak elimdeki ekran kartı gtx 1050 ti
    forum üzerinde hepiniz ltsb 2016 önermiş bulunmaktasınız ve bende bu surumu denemek istiyorum
    acaba ekran kartım yeni guncellemeleri bu sürümde alır mı bilgisi olan var mı ?
    son olarak ekran kartım eğer güncellemeleri almazsa ltsb 2016 güncelleme olmadan mı kullanmamı tavsiye edersiniz yoksa önerebileceğiniz yeni bir sürüm var mıdır? bilgisayarda sadece oyun oynayan birisiyim edge explorer defender gibi hiçbir hizmeti kullanmıyorum hizmetleri kapatıyorum... yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar..

işlemci g4560
    ekran kartı gtx 1050 ti 4gb
    ram 8 gb

nerdeyse oynadıgım bütün oyunlarda drop ve akıcılık kaybı yaşamaktayım bilgisayara bu yüzden format atmak istiyorum.
    aynı kartı kullanıyorum fakat sürücü konusunda son sürücüleri kullanmıyorum o yüzden ltsb sürücü güncellemesi alıyor mu falan o konuda bilgim yok. eski sürücü kullanma sebebine gelince eski sürücüler 1050ti için daha performanslı

https://www.youtube.com/watch?v=Hti_33-1it8

Ayrıca ltsb de fazla sayıda dll hatası alıyorum ve oyunlar çalışmayabiliyor all in one runtimes yüklediğim halde sorun çıkıyor

o yüzden ltsb yi silip tekrar pro ya geçtim fakat pro yu şu programı kullanarak debloat ettim ve kaldırabildiğim kadar çöpü de powershell den kendim kaldırdım

https://github.com/Sycnex/Windows10Debloater

ltsb kadar sade olmasa da ona yakın sadelikte bir windows 10 elde ettim

aynısını tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Draken 24 -- 29 Ocak 2020; 9:52:49 >

• Draken 24 kullanıcısına yanıt
    yardımın için teşekkürler 1050 ti için en stabil sürüm hangisidir bir bilgin varmı?
    bu arada oynadıgım oyunlar belli oyunlar oldugu ıcın dll hatası alacağım oyunlar oldugunu sanmıyorum sürekli cs go ve lol oynayan birisiyim başka da pek oyun oynamıyorum yine de proyu önerir misiniz?
  • merhaba arkadaşlar biraz bu konularda çömezim o yüzden birkaç sorum olucak
    ben iso dosyaları ile svfleri birleştirip en son 1 iso dosyası elde ettim bu dosyayı normal setup kurar gibi güncelleme yapar gibi mi kurmalıyım yoksa rufus ile mi yardım ederseniz sevinirim rufus ile kuruluyorsa rufus ayarlarım nasıl olmalı? iyi günler dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: saudadeuu

yardımın için teşekkürler 1050 ti için en stabil sürüm hangisidir bir bilgin varmı?
    bu arada oynadıgım oyunlar belli oyunlar oldugu ıcın dll hatası alacağım oyunlar oldugunu sanmıyorum sürekli cs go ve lol oynayan birisiyim başka da pek oyun oynamıyorum yine de proyu önerir misiniz?
    Videodaki 399 24 ü kullanıyorum ben memnunum. Aslında ltsb ve pro arasında ben performans farkı hissetmiyorum yani sistemimde 8 gb ram var ve pro boşta 2 buçuk gb kadar ram harcıyor sandisk'in 120 gb bir ucuz model ssdsi var hdd de belki performans çok fark ediyordur ama ben ssd de hissetmiyorum pro dan çöpleri kaldırınca çok da bir farkı kalmıyor ltsb zaten çekirdek eski sanırım 2016 yılının windows 10 sürümüne dayanıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Draken 24 -- 29 Ocak 2020; 16:26:38 >
  • Harddisk kullanımı, işlemci kullanımı LTSB ve LTSC tercih edenler artık Windows 10 Pro son sürümü yükleyerek güncelleştirmeleri yaparlarsa bu sorun gidiyor. Yani bir anlamı kalmadı artık LTSB ve LTSC'nin.
  • Atom 1.33 işlemcili, 2 gb ramli bir laptop/tablet kırması var (Toshiba click mini). bu makina için kurabileceğim en hafif Windows 10 nedir, tavsiye edebilecek olan var mı?

Acaba android kursam stabil çalışır mı, onu da bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nighty

Atom 1.33 işlemcili, 2 gb ramli bir laptop/tablet kırması var (Toshiba click mini). bu makina için kurabileceğim en hafif Windows 10 nedir, tavsiye edebilecek olan var mı?

Acaba android kursam stabil çalışır mı, onu da bilmiyorum.
    Windows 7 32 bit ancak. Onun dışında sürünür. Windows 10 düşünmeyin bile.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.