Şimdi Ara

Windows 10 1903 Resmi Türkçe Final Sürümü (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
4
Favori
49.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-5EF629EBB

Virüsler cirit atacak ondan sonra

Alıntıları Göster
    O yöntem ile virüs bulaşmıyor ama illaki takıntılıysan aktif edince sıfırdan tekrar format atarsın olur biter. Zaten bir şey yüklemeye gerek kalmadan aktif oluyor o zaman.
  • Arkadaşlar günlerdir 4 gözle beklediğim 1903 ü bugün mediatool aracı ile orjinal şekilde indirdim..rufus ile yazdım ve format attım.. Pc de SSD ve hdd var.ikisini de sildim tertemiz şekilde ve SSD ye kurulum yaptım..pc açıldı güncellemeleri yaptım her zaman kullandığım programları kurdum filan yeniden başlattım pc açılmıyor..simsiyah ekranda 5 tane nokta birbirini kovalayıp duruyor..Boot girişini bulamıyor sanırım..biraz önce herşeyi silip tekrar aynı şekilde kurdum sadece ve office 2019 kurdum Java kurdum aç kapa yaptım tekrar açılmıyor..Biosdan hangi ayarı yaptıysam olmadı bilgisayar normal başlamıyor..aynı sorunu 1803 de de yapıyordu bir alt sürüme inmiştim..4 gözle 1903 ü bekliyordum neden böyle yapıyor sinir ediyor insanı saatlerimi ona harcıyorum
  • canyash kullanıcısına yanıt
    BIOS güncel mi?
  • Güncel..lenovo marka..Bios uygulaması var devamlı bakıyorum bir kaç kere güncelleme geldi yaptım artık yok..
  • canyash kullanıcısına yanıt
    Diski GPT'ye döndürüp UEFI kurulum yapmayı deneyin bir.
  • Öyle yaptım zaten..her zaman gpt seçip yüklerim..ISO yu başka bilgisayarda rufus ile yazarken Windows 10 veya Windows 7 de yazmak fark eder mi sanki böyle bişey hatırlıyorum Windows 7 de yazınca olmuştu sanki..bilmiyorum saçma mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: canyash

Öyle yaptım zaten..her zaman gpt seçip yüklerim..ISO yu başka bilgisayarda rufus ile yazarken Windows 10 veya Windows 7 de yazmak fark eder mi sanki böyle bişey hatırlıyorum Windows 7 de yazınca olmuştu sanki..bilmiyorum saçma mı
    iso yu indirirken bu bilgisayara göre mi uyarlamak istiyorsunuz gibisinden bir soru soruyordu sanırım,
    ayrıca farklı usb ve farklı bir iso ile deneyin derim. sha değerleri uygun mu vs
  • cantekim kullanıcısına yanıt
    Her zaman bu bilgisayara uygun olanı seçerim kendisi seçiyor zaten home single language..yasal..sonra ISO olarak indirip flaşa yazıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: canyash

Her zaman bu bilgisayara uygun olanı seçerim kendisi seçiyor zaten home single language..yasal..sonra ISO olarak indirip flaşa yazıyorum
    geçen ay kurmuştum bugün tekrar kuracağım bende deneyeyim bakalım
  • Bilgisayar Türü Laptop Dell İnspiron 15000 series 5567 2016 yılında dell inspiron 15000 series 5567 windows 10 yüklü notebook aldım 3 yıl oluyor
    işlemci İntel Core İ5-72000u CPU 2.50 GHz. 270 Ghz
    Yüklü Bellek Ram 4.GB
    Sistem Türü 64 Bit
    Bios 1.2.5
    Directx Sürümü Directx 12
    İşletim Sistemi Windows 10 Home Single Laungage 64 bit (10.0, Yapı 17763)
    Sürüm Windows 10 1809 Redstone Ekim Güncellemesine Yüksetildi

merhaba size bir sorum olucaktı ben dell inspiron 15000 serisinin bataryası gömülü
    olan modelini kullanıyorum 1809 güncellemesine yükselttirdim bilgisayarımı home single laungage kullanıyorum windows 10 da
    1903 sürümüne yükseltmeye üşeniyorum siz ne yapmamı önerirsiniz 1809 sürümüne nisan ayında geçtim bu sene oyun flimler de 1903 final
    güncellemesi sizde pc de kasma yavaşlama gibi sorun yaptımı şuan 1809 sürümünden memnunum her yükseltme geldiğinde 1809 dan 1903 sürümüne yükseltmemiz şartmı
    19H1 final windows 10 güncellemesini yapmazsak bir zararı olurmu ben kendi adıma üşeniyorum size sormak istedim yükseltme yapanlar varmı? 25 yaşındayım uzun zamandır Windows kullanıyorum yani Windows 10 da 1809 sürümündeyim yükseltme yapmaya üşeniyorum siz ne önerirsiniz yeni gelmiş olan mayıs güncellemesini yaparsam herhangi bir zararı olurmu oyunlarda flimlerde şuan 1809 sürümünde hiçbir sorun yaşamıyorum herşey normal ben 1903 sürümünün çok problem yarattığını okudum araştırdım oyunlarınzda Windows 10 uygulamalarınızda bu 19h1 güncellemesi herhangi bir ciddi problem yarattımı ben halen redstone 1809 ekim güncellemesindeyim yıl 2019 ve laptopumu 1809 sürümüne yükselltirdim 1903 güncellemesine geçmesemde olurmu sistemi güncel tutmamız için yapılması gerekn bir sürümmü 1903 sürümünü kurmadım bug gibi yada dosya kaybı sorunlar yarattımı

• nvdia control panel calismiyor guncellemeden sonra :S

gamma ayarlayamiyorum control panel aciliyor ama ayarlari degistirmeye gelince kapatiyor kendini
  • bana sadece windows 10 pro sürümü lazım nerden inidrebilirim
  • TAbutcuREis kullanıcısına yanıt
    Konudaki linkten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-86G53N200

.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 23 Eylül 2020; 10:45:21 >
  • Birşey sormak istiyorum dosyayı indirim bu Windows'u baştan mı kuruyor yoksa sadece 1903 yamasını mı yüklüyor
  • merhabalar. dün yükledim 1903'ü cs go ve pubg lite oynanmıyor kasma donma takılma var lol'de sorun yok oynnaıyor düzeltemez miyiz ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7143B012D

merhabalar. dün yükledim 1903'ü cs go ve pubg lite oynanmıyor kasma donma takılma var lol'de sorun yok oynnaıyor düzeltemez miyiz ya
    Sisteminiz nedir?
  • Nvidia 620m notebook i5 6 ram 1 ekran 600 gb alan
  • Hocam Windows 10 LTSB sürümü daha performanslı çalışır bu sistemde bir de onu deneyin diğer konuda
  • Nasıl yuklicem nereden temin edicem pek anlamam o işlerden yönlendirebilir misin
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.