Şimdi Ara

Windows 10 1903 Resmi Türkçe Final Sürümü (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
4
Favori
49.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1903 güncellemesinden sonra Gece Işığı sorunu yaşayan var mı arkadaşlar? İlk açılışta çalışmıyor mutlaka yeniden başlatmam gerekiyor.
  • Windows 10 1903 sürüme geçtim format ile ama bazı oyunlara girdiğimde oyundan hiç bir hata vermeden masaüstüne atıyor beni oyuna girmek için 4-5 defa ugraşıyorum
  • dimitradon kullanıcısına yanıt
    bela oldu bu güncelleme ya eskiye mi dönsem boşuna sıfırlamakla uğraşmasam mı bilgisayarı acaba ben temiz kurmadım ama oyunları oynatmıyor bana da
  • Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    evet bozuk
  • hocam teşekkür ederim ama format atmayı bile bilmiyorum şuan şanki okuma yazma bilmiyor gibi hissettim boş boş bakıyorum sayfaya :D sıfırlamayı denicem olmazsa tanıdık birine verip format atmasını isticem
  • çok basittir youtubede videolarını izle yaparsın. Önemli olan dosyalarını yedekle farkı sürüde sonra yapıştır gitsin.
  • Bana hala 1903 gelmedi nedeni hakkında fikri olan var mı? Güncellemeler falan herşey açık hatta 1809 ile ilgili güncelleme geliyor hala
  • Windoof

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilgisayarımın özelliklleri çok aman aman değil. Ofis ve iş için sadece Office, PDF programları kullanıyorum.
    fakat 1809 ile harika çalışan windows 1903 de resmen batırıyor. Sistem açılışı 1809a göre biraz daha yavaş.
    Pencereler arası takılmalar oluyor vs. 1903 güncellemesini hiç beğenmedim desem yeridir.
    biraz zamana ihtiyacı var gibi.

dokunmatik ekranlı bir notebook, genelde sunum vs yapıyorum.
    1903 de Tablet moduna geçiş yapınca takılmalar bariz artıyor.

Sistem özelliklerim:
    Pentium 4415U
    4GB DDR4 Ram
    128 M.2 Kingston SSD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chill Out -- 14 Temmuz 2019; 12:25:53 >
  • Chill Out kullanıcısına yanıt
    Her yeni yayınlanan sürümün biraz zamana ihtiyacı vardır. En az 6 ay En çok 1 yıl ben 1 yıl zaman verip geçiyorum yani 2 sürüm geriden gelerek kullanıyorum. Şuan 1803 kullanıyorum. 1909 çıkınca 1809 sürümüne geçeceğim.
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    dediklerinize katılıyorum hocam, sormak istediğim bir soru var.
    Ben cihazı satın aldığımda üzerinde 1809 ile geldi ve 1903 güncellemesi geldiğinde "Cihazınız 1903 güncellemesine hazır, istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz" diye uyarı çıkardı.
    Ben güncellemek yerine ISO indirerek temiz bir kurulum yaptım.

sorumuza gelecek olursak; 1803 sürümünü kurduğum zaman kendisi otomatik olarak sürümü yükseltir mi? ya da beni mi bekler? 1803 de kalmak ama normal güvenlik güncellemelerini de almak istiyorum.
    Bu mümkün müdür?
  • Chill Out kullanıcısına yanıt
    Pro, Education yada Enterprise sürümlerinden birini kullanıyorsanız aşağıdaki gibi ayarlarsanız özellik güncellemesini ertelemiş olursunuz. Aşağıdaki konumu da incelemenizi tavsiye ederim.

Windows 10 1903 Resmi Türkçe Final Sürümü

Daha Kararlı Windows 10 Deneyimi İçin SAC Güncelleştirme Kanalını Kullanın / SAC Build: 17763.615

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 14 Temmuz 2019; 23:18:47 >

• Bu stabilite sorunları sanırım genellikle yeni sistemlerde ortaya çıkıyor. Benimki 4. nesil intel işlemcili DDR3 bir sistem. Bugüne kadar bir stabilite sorunu yaşamadım. Gayet akıcı çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tek ben mi sorun yaşadım 1903 ile anlamadım. Temiz kurulum ile sıfırdan format atarak geçtim öncesinde kasmayan oyunlar kasmaya başladı internet hızım indirme hızım çok düştü ve ping değerlerim inanılmaz derecede yükseldi ayrıca sistemin genel performansı da çok düşmüştü internet hızım ile ilgili araştırma yaptığım da arkaplanda telemetri gönderdiğini öğrendim bütün yöntemler ile kapatmaya çalıştım ama olmadı aşırı derecede interneti sömürüyor. Bilmiyorum ya benim kurduğum ISO'da sorun var yada başka birşey de. Kimisi sorunsuz kullanıyorum performansı çok iyi oldu diyorlar kimisi de memnun kalmıyor ve eski sürüm Windows 10 kuruyor. Sorunsuz kullananlardan ricam olacak hangi ISO kalıbını kullanıyorsunuz link atabilirmisiniz ? Şuan 1803 Home sürümünü kullanıyorum kalayım mı sizce yoksa 1809 falan mı kurayım ?
  • 1903 sürümünden oldukça memnunum elime geçen her bilgisayara kuruyorum. Üstüne driver güncellemelerini de yapınca sorun olmuyor. Sisteminiz çok eski ise sorun olabilir tabi. ISO dosyasını techbench sitesinden indirin.

• üstadım selam bu verdiğin linkten pro olarak goremedım indirince mı pro sürümü secebileceğiz??
    https://tb.rg-adguard.net/public.php
  • djtato kullanıcısına yanıt
    Evet

• djtato kullanıcısına yanıt
    Evet

• 1903 sürümünde Wi-fi sorunu yaşayan var mı arkadaşlar?

Wi-fi bazen kopuyor ve kendi bağlanmıyor.Bilgisayara restart attığımda düzelebiliyor.

Modemden değil.Driverleri güncelledim,Wi-fi şifreleme yöntemlerini değiştirdim,temiz format atttım yine devam ediyor....
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.