Yüzbaşı
08 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 58 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba .. pc de Guitar Rig 5 programı kullanıyorum. programda gitar çalarken youtube den ses gelmiyor sadece görüntü var .. ses ayarlarını nasıl yapabilirim ?

merhaba. Guitar Rig 5 nsıl kurabilirim. kurduktan sonra amfiye baglı gibi kullanabilirmiyim

merhaba arkadaşlar. Kapasitif Mikrofonu pc de kullanmak için 3 pinli jak kablosuna baglantılarını nasıl yapabilirim ?
Merhaba arkadaşlar. pc de forza horizon 3 ve 4 oyunu - moto gp 20 oyunu var .. bende ki kontorland marka gamepad var oyunlar desteklemiyor. bu oyunları destekleyen xbox uyumlu joistik hangisi avr kablolu
merhaba..
ryzen 2600 işlemci
msi B450 M gaming plus anakart
GSKILL 16GB (2x8GB) SniperX DDR4 3600MHz CL19 1.35V Dual Kit Ram
msi 1060 gaming x ekran kartı vaR
corsair 650 watt power

youtube de video izlerken bazen ufak bir takılma oluyor. ve bir cızırtı sesi çıkıyor . görüntüde bi donma felan yok sadece ses olarak bir takılma oldugu belli oluyor sorun nedir acaba ?? bir türlü bulamadım remlerin yerini degiştirdim 1 tanesini çıkarttım tek çalıştırdım power ı degiştirdim .. yine aynı
bloody maus kullanan varmı ..kendi programınıda yükledim ama bloody fare yok bloody farenizi takın yazıyo fare kimligi kısmı boş yardım edebilcek kimse varmı
Merhabalar artik golf almaya karar verdim 1.2 tsi comfortline alacaktim fakat gunluk gidis gelis 30 km yol yapiyorum bunun buyuk bolumu trafik ve hafif yokuslu bi yol aracta 4 kisi oluyoruz.bana soylenen bana uygun olan arac 1.4 tsi 125 bg kullandigim duzergahta daha az zorlanacagi icin daha az benzin yakacagi soyleniyor. Konuda bilgisi olan arkadaslar yardimci olabilir mi?
Bu araç için detaylı yazılar bulamadım, 1.0 ama performans verileri cok iyi araç sizce alınır mı ?
donanımda gayet iyi
Merhabalar

2012 model eski kasa auris 1.33 aracı satıp yerine Renault Clio 1.2 Icon EDC (120 bg) araç almayı duşunuyorum sizce mantıklımı

yaklasık 52,000 - 53,000 max önerilerinizede açıgım - 57 golf 1,2 tsi var demeyin sordum en asagı 60 liralık araçlar var
AMD fx6100 işlemciyi voltaj vermeden 20x200 : 4.o ghz de kullanıyorum. prime95 testinde test yaptıgın zaman 4 veya 5. çekirdekler duruyo. çekirdek durması olayı işlemcinin hatalı olmasını belirtir yoksa voltaj vermek mi gerekir tam performasta çalışması için
Hakkında
Forum İmzası:
AMD Ryzen 5 2600 3.9GHz Soket AM4 İşlemci - MSI B450 Gaming Plus Max Anakart - G.Skill SniperX Yeşil Kamuflaj 16GB 2x8GB DDR4 3200MHz RAM - MSI GeForce GTX1060 GAMING X 6GB Ekran Kartı - WD Green SSD 480GB M2 Sata - CORSAIR CX650M 650W 80PLUS MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI - CORSAIR CARBİDE SERİSİ 400C SİYAH PENCERELİ KASA - COOLER MASTER MASTERLIQUID 240L RGB LED SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ ............
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 689
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 6.613 (Bu ay: 76)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 198 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.