Şimdi Ara

Winamp efsanesi yıllar sonra güncellendi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
1
Favori
9.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dc ++ hatırlayan var mı? birde Mwin mi mwix mi ne vardı galiba. o da cok kullanılıyordu.

zamanında winzip indiricez diye kurtadam vs koşturuyorduk. erotik fotolar arasında winzip , nero cd yazdırma programı, winamp vs indirmek için eziyet çekiyorduk :) hele internetten driver aramak... en kötüsü ise modem driverları idi :))) hey gidi günler hey...

• 90 lı yıllarda 486 bilgisayarıma win95 kurduktan sonra yüklediğim programdı.

İlk Winamp sürümü 1997 yılında çıkmıştı :)
  • Ulan skinler yapıldı winamp için. Motosiklet uçak uzay aracı neler neler yaa. Yüklemesi değil skin seçmesi 1 saatimi alırdı.

Yeri ayrıdır kalbimizde
  • Yukarıdaki -pilotaferrari- nikli haysiyetsiz benle başedemeyince kutsal olan anaya sövüp aklı sıra beni engelleyip kaçtı.
    Ona pm atayım dedim oradan da engellemiş yavşak.
    Ona istinaden buradan yazayım bari :
    Sen ancak kutsal olan anaya küfür edip sonra nonoşlar gibi engelleyip kaçarsın.
    Kutsal olan anaya laf söyledin,anlaşılan karın için ikinci koca lazım.Gavat ! Sen adam mısın lan
    Pilotaferrrarinin ne gavat bir şahıs olduğunu görün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-88F831FC4 -- 30 Temmuz 2022; 20:42:0 >
  • besiktas033 kullanıcısına yanıt

MSN keşke geri gelse ya

• unknown artist i artık söyle be kral  

• besiktas033 kullanıcısına yanıt

Sevdiğin kız çevrimiçi olduğunda "ne dinliyorum" özelliği ile ona mesaj vermeye çalışmak.  

• Aimp ve foobar ı keşfettikten sonra bir daha kullanmamıştım, dahili medya için Media Player Classic yüklü bir türlü alternatif bulamadım. Asıl efsane bence mpchc :) Yıllar önce fişi çekilmişti sözün özü winamp ın.
  • winamp kullanan kaldı mı cidden? Zamanında sevemedim. Halen de sevmiyorum. Çok daha güzelleri varken.
  • Müziği daha mı iyi ve kaliteli çalıyor? Farkı ne?

• Master Willem kullanıcısına yanıt

ne liselisi yüksek lisanslılar bile bilmez . hey yavrum hey 32 mb ekran kartlı windows 98 bilgisayar ile başlayan maceram windows 11 ile devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crow in cornfield -- 30 Temmuz 2022; 22:50:19 >
  • Halen winamp ım yüklüdür. Yeri büyük 🙏
  • Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt

Yaw niye hatırlatıyorsun.

cd win98 / kur.exe '' enter '' dinozoruyum.

translate yokken de Moonstar (MTU) Sözlük ümüz var dı. Asardık adamı  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 30 Temmuz 2022; 23:16:45 >
  • Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt

Hatirlamam mi hocam. Yesil ustu sari limon tasarimi vardi. Bol bol virus gelirdi. Cok uzulmustum kapaninca. Limonun suyunu sıktılar diye basliklar acilmisti. Hey gidi gunler... Winamp ile muzik dinlerdik msn de chat yapardik. Limewireden indirirdik. Msn de karsidaki dinledigimizi gorsun diye mecbur media playden acardik sarkiyi.

• Her şeyin internet tabanlı olduğu bu zamanlarda esamesi okunmasa da zamanında gerçekten çok güzel bir programdı. Tasarımı hala çok hoşuma gidiyor.
  • 98 yılından beri Windows açıldığında halen ilk açtığım program, yıllar içinde gençler için kullanım amacının kalmadığı aşikar. Bizler ise, biraz alışkanlık biraz da nostalji olsun diye kullanıyoruz sanırım ..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.