Şimdi Ara

win 8 c harddiskinin izinlerini kaldırdım???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok yakın bir arkadaşım; oğlu bilgisayardaki dosyaları silmesin diye C harddiskine sağ tıklayıp Güvenlik sekmesindeki tüm izinleri kaldırmış.
    Amacına ulaşmış şu anda oğlu dosya silemiyor ama kendi de silemiyor ve ekleyemiyor. C harddiskinin içine erişemiyor (CMD dahil) Kullanıcı hesaplarını görüntüleyemiyor, regedit dosyalarını çalıştıramıyor hatta biostan recovery yapamıyor, güvenli modda başlatamıyor.
    Bu izinleri geri getirmenin, bilgisayarı eski haline getirmenin (harddiski çıkarıp format atma dışında) bir yolu var mıdır?

Yardımlarınızı bekliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: albayrakibrahim

Çok yakın bir arkadaşım; oğlu bilgisayardaki dosyaları silmesin diye C harddiskine sağ tıklayıp Güvenlik sekmesindeki tüm izinleri kaldırmış.
    Amacına ulaşmış şu anda oğlu dosya silemiyor ama kendi de silemiyor ve ekleyemiyor. C harddiskinin içine erişemiyor (CMD dahil) Kullanıcı hesaplarını görüntüleyemiyor, regedit dosyalarını çalıştıramıyor hatta biostan recovery yapamıyor, güvenli modda başlatamıyor.
    Bu izinleri geri getirmenin, bilgisayarı eski haline getirmenin (harddiski çıkarıp format atma dışında) bir yolu var mıdır?

HDD yi farklı bilgisayara takıp denemelisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmlhyt

quote:

Orijinalden alıntı: albayrakibrahim

Çok yakın bir arkadaşım; oğlu bilgisayardaki dosyaları silmesin diye C harddiskine sağ tıklayıp Güvenlik sekmesindeki tüm izinleri kaldırmış.

HDD yi farklı bilgisayara takıp denemelisin?

cihazın garantisi olduğundan içini açmayı şimdilik düşünmüyoruz ama kaçınılmaz son'a geldiğimizde yapacak pek bir şey kalmayacak

• albayrakibrahim kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bilgisayarin hard diskini sokmek yerine live cd windows surumlerinden biri ile bilgisayari usb diskten acin. Ardindan c hard diskinizin sahipligini alin. Ardindan dosyalarinizi baska bir usb diske yedekleyip sistemi yeniden kurun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.