Şimdi Ara

Wildstar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.720
Cevap
8
Favori
73.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız o trailer gibi film çıksa giderim
  • Gamescom'daki demodan bazı bilgiler:http://wildstarcentral.com/index.php?threads/wildstar-races.68/

Video listesi:http://wildstarcentral.com/index.php?threads/wildstar-videos-collection.78/

Garip bir sınıf sistemi var. Mesela siz şu tavşanımsı race'i seçip soldier sınıfını seçseniz yine de büyü kullanacaksınız. Ama rol olarak soldier'ın yaptığı public questleri başlatmayı üstleneceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 19 Ağustos 2011; 0:13:12 >

• İlk videoda ne kadar heyecanlandıysam ikinci videosa okadar kursağımda kaldı. Yapımcı ekip wow u pek unutamamışa benziyor, yazık. Bare grafikleri 6yıl geriden takip etmeselerdi. SWTOR beklemeye devam... bu kadar ümit bağladık dandik çıkmasa bare
  • Blade & Soul gibi çıkar buda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fistan

İlk videoda ne kadar heyecanlandıysam ikinci videosa okadar kursağımda kaldı. Yapımcı ekip wow u pek unutamamışa benziyor, yazık. Bare grafikleri 6yıl geriden takip etmeselerdi. SWTOR beklemeye devam... bu kadar ümit bağladık dandik çıkmasa bare

O ikinci video resmi değil Gamescom demolarından almışlar birleştirmişler. O video beni de rahatsız etmişti fakat WildstarCentral.com'daki videolardan sonra tekrar ısındım oyuna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 19 Ağustos 2011; 2:20:20 >
  • Preview gayetde güzelmiş çok değişik ve hoş bi oyun olucak gibi.
  • Nedense içgüdülerim oyunun pek popüler olacağını söylemiyor Pek ısınamadım oyuna,belkide wow'a çok benzediği için olabilir.Ama en büyük artısı uzak doğu unsurlarını içermemesi.Önyargılı olmamak gerekiyor bakalım bekleyip göreceğiz.
  • Isınamadım bende. :) Betaya başvuru yapmıyorum ..

• Görevlere biraz grindy demişler. PAX demosundan bilgiler
  • çizimler çok hoş
  • Takipteyim. İstediğim tarzda grafikler, gerçekten çok hoş.
  • takip takip
  • acaba benim alet kaldırırmı dicemde hiç sanmıyorum 2006 da her oyunu kaldırırdı yav ne güzeldi sırf bu oyun için sistemi yenilemem lazım :S
  • Çakma kore oyunu derken umarım Aion'u kastetmiyorsun
  • bunada takıp dıycemde omrumuz yetecekmı bakalım bu oyunların cıkıs tarıhlerıne.
  • Oyun zaten 3.5 senedir yapım aşamasındaymış.Bu oyunun diğerleri gibi bekleteceğini hiç zannetmiyorum.Fazla sürmez çıkması bence.

• Oyun gerçekten eğlenceli gözüküyor. Guild Wars 2'nin casual sistemini World of Warcraft yapısına dökmüşler.
  • NCsoftta bayağı oyunun altına girdi.Bakalım ilerliyen zamanlarda bi etki yaratacak mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekliyoruz.
  • Piyasa iyi bir mmo'ya aç bence.Çıkış zamanı iyi yapılırsa ekmek yerler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.