Şimdi Ara

Wi 10 [2in1] | Hometech [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
5
Favori
16.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wi 10 a101lerde indirime girmiş fiyatı 399 lira almayı düşünen varsa kaçırmasın.
    özelliklerini de aşağıda yazıyorum,
    • 10.1” 1280x800px, Dokunmatik IPS Ekran
    • Intel Atom BayTrail Z3735F QuadCore İşlemci
    • 2GB DDR3 RAM
    • 32GB Dahili Hafıza
    • 64GB’a kadar artırılabilir harici MicroSD desteği.
    • 0,3MP Ön ve 2MP Arka Kamera
    • Windows 10 İşletim Sistemi
    • BT 4.0
    • MicroUSB 2.0 Portu
    • WiFi, 802.11 b/g/n WLAN
    • 6000mAh Lityum Batarya
    • Türkçe dil desteği
    • Dahili Mikrofon
    • Kulaklık girişi (3,5mm)
    • G-Sensör Desteği
    • Boyut : 258x172.6x10.5mm

Bu mesaja eklenen görseller:

• Fiyat bakimindan iyi.Fakat asus ta100 ile ayni ozellikleri tasiyor tek farki.Kalite asusun bence daha iyi ve ayrica 10 saatin ustunde batarya omru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu hortlatmak gibi olmasın ama wi10 şuan metro markette 549 tl.. ben bir tane aldım..
  • Arkadaşlar konuyu baştan sona okudum. Yorum ve inceleme yapan arkadaşlara teşekkür ederim. Benim sorum bu alet ile world of tanks veya world of tanks blits oyunu oynanabilir mi? Çok araştırdım ancak hiç bir kaynakta bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

• ses çıkış gücü nasıl yani film dizi izlerken müzik dinlerken hoparlörleri yeterlimi arkadaşlar bu da önemli bir konu çoğu bu türdeki cihazlar sinek gibi vızıldıyor çünkü
  • Merhaba herkese. Cihazım son 3 gündür şarj olmuyor. Şarj makinesi ve bilgisayar ısınmıyor. Tek çözüm garanti mi? Kargoyla yollamak mı daha mantıklı yoksa Teknosa'ya vermek mi?
  • AkbltEren A kullanıcısına yanıt
    Adaptör arızası olabilir ince uçlu bir nokia cihaziyla denemeni tavsiye ederim.

• AkbltEren A kullanıcısına yanıt
    Teknosa ya da verebilirsiniz veya İstanbul daysan ve yakınsan 212 AVM nin yakınında Güneşli de servisi var elden götürüp daha kısa sürede yaptırabilirsin...

• arkadaşlar cihazım satılıktır, düşünen olursa buyrun linki :

https://forum.donanimhaber.com/m_119559244//tm.htm#119559244
  • arkadaşlar sonuç olarak casper n220 mi wi10 mu?
  • arkadaşlar wi 10 u geçen hafta bimeks ten aldım 560 tl yaklaşık bir haftadır kullanıyorum
    alınabilirmi evet alınabilir pil kullanımı uzun gidiyor gerçi oyun oynamıyorum sadece internet video mp 3 ve ofis amaçlı kullanıyorum
    benim için yaş 50 olunca gözlerde ister istemez sıkıntı oluyor şu anda bu yazıyı wi 10 ile yazıyorum harfler çok küçük yazarken zorlanıyorum
    yakın gözlüğü kullanmak zorunda kalıyorum birde yine benim açımdan klavyedeki harfler
    los ışıkta zor seçiliyor usb den çalışan led aydınlatma kullanmak zorunda kalıyorum
    demem oki tuşlar beyaz üzerine siyah olsaymış dahamı iyi olabilirdiki
    tv ye bağlamadım o konu hakkında yorum yapamayacağım usb portu iki adet sağ ve sol olmak üzere güzel çalışıyortar
    şu anda birinde led lamba diğerinde kablosuz Mouse takılı touc padine alışamadım bana biraz küçük geldi birazcık iri kıyım olunca herhalde ondan
    birde hdd ki 32 değilde 64 olaymış tadından yenmezmiş
    win 10 yeni güncelleme çıkartmış 10 . yıl şerefine diye onu yüklemeye çalışınca kapasite yetersiz 16 gb yere ihtiyacınız var diyor ve yüklemiyor
    laptopa yükledim ama buna yüklenmiyor kısacası fiyat performans ürünü alınabilir bir cihaz
    birde işletim sistemi win 10 home single language rt değil istediğiniz exe dosyasını yükleyebiliyorsunuz deneme amaçlı 1 aylık ofis 365 ile birlikte yüklü geliyor
    ofis yüklemeye kalkarsak güncellemeler ile hdd dolar gibime geliyor open ofis ile kullanmak gerekir belkide
    klavyesiz tablet olarakta çok güzel ama uzun kullanımda biraz yorucu oluyor
    birde harici hdd taktım okumadı harici beslemeli hdd olsa belki okur
    benim deneyimlerim bunlar inşallah almak isteyen arkadaşlara birazda olsa yardımcı olmuşumdur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yanki -- 9 Eylül 2016; 21:19:44 >

• Merhaba arkadaşlar ben bu ürünü 2 gün önce bimeksten 500 liraya(75 lira da hediye çeki verdiler) aldım.
    Ürün iyi güzel de benimkinde cihazı en ufak kıpırdatmamda klavye ile cihaz arsında bağlantı kopmaları oluyor. Sizde de böyle mi?
    Eğer herkeste böyleyse tamam değilse cihazı götürmeyi düşünüyorum.

• bendede oluyor kardeşim o gayet normal usb klavye gibi oldduğu için pinler ile bağlantı kesilip tekrar temas edince usb cihaz takılmış gibi yeniden tanımlama yapyor
  • Araya kağıt sıkıştırdım artık kopmuyor

• Beyler buna usb girişten yazıcı bağlayıp kullanabilirmiyim?
  • Harici dvd writer bile takabilirsin. Yazıcıyı denedim çalışıyor. Bir tek hddlerde ekstra güç gerekiyor. Onu da y usb ile çözebilirsin.

• Kullanıcı arkadaşlara bir sorum olacak. Acil cevap yazabilirseniz sevinirim.
    Diğer yerlerde satılan hometech wi10 ile A101 arasında fark nedir acaba? Yaklaşık 100-150 tl
    lik bir fark var. bu neyden kaynaklanıyor. veya başka farklar nelerdir?
    Sizinkinde kaç adet usb girişi var ve bataryası kaç mah?
    Cevabınızı bekliyorum arkadaşlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozoz57 O kullanıcısına yanıt
    A101de satılan wi101
    Bu konu başlığındaki wi10

http://www.epey.com/tablet/karsilastir/54981-54983/hometech-wi-10_hometech-wi101/

Burdan aralarındaki farka bakabilirsin.
    Pillerde fark var 7000(w10) 6000(wi101)
    Bir de wi101de klavyede usb yokmuş sanırım.
    Wi10 un klavyesinde 2 tane usb var.
    Tavsiyem bimeksten al. Ben ordan aldım wi10u 500 e ama 75 tl bipara hediye kazandım.
    Gayet iyi bir cihaz

• Biraz hort oluyo galiba ama , 1 hafta önce hepsiburada dan aldım tableti. İş amaçlı aldım ben , gayet güzel kullanılıyor. Kendi hoparlörlerinin ses çıkışı güzel kullanımı güzel ben beğendim.
  • Kullanan arkadaslar urunu tavsiye edermisiniz herhangi bir sıkintisi oluyor mu urunu gunluk kullanim icin tv baglamak film izlemek muzik dinlemek nette gezinmek icin alicam kararsiz kaldim hangisi iyidir

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.