Şimdi Ara

Wi 10 [2in1] | Hometech [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
5
Favori
16.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ccrop

Arkadaşlar 1 aydan fazladır wi 10 kullanıyorum. HDMI çıkışını dönüştürücü kullanarak Led TV de denedim.Çalışıyor. Görüntü aldım. Yanlız 1280x800 çözünürlükten den fazla tv ye görüntü aktaramadım. Dolayısıyla ekranı tam doldurmuyor. 1080P de görüntü aktarabileniniz var mı?

Bu arada cihazdan çok memnunum. Neden? Çünkü çok fazla bir beklentim yok. Bunu bilerek aldım. Benim için internet, film, müzik vb. olması yeterli.
    Birde normal windows da kullanılan programları sorunsuz kullanmak. İstediğinizi kurun. Oyun merakım pek yok. Bazen basit oyunlar vakit geçirmek için oynuyorum onlarda da sıkıntı çıkarmıyor. Denemek için Asphalt 8 yüklediim. Sorun çıkarmadan oynayabilirsiniz. Modern Combat 5 Blackout yükledim. Malesef görüntü akıcı değil. Çatışma, patlama sahnelerinde hakimiyet kaybolabiliyor. Ben rahat oynayamadım ve sildim. Şarj a gelince her kullanımda daha da uzun sureli kullanmaya başladım. 6 - 6.5 saat kullanımlarım oldu. Şöyle bir örnek vereyim. Pil %27 de iken 2 saatlik film izledim. Film bittiğinde Pil %5 e düşmüştü. Tabii geri planda çalışan hiç bir program yok ve internet kapalı iken. Bence gayet iyi bir sonuç. Klavyesinde sağ ve solunda birer adet usb girişi var. 1tb HDD takıp kullanabiliiyorum. Dizinizin üstünde rahat rahat kullanın ısınma yok. Ses yok.

Sevmediğim tek şeyi dış yüzeyi acaip parmak izi barındırıyor.

Parmak izi sıkıntısını bende yaşıyordum pc yi oğluma verdim kurtuldum :)
    Bende bir de w835 modeli var onu oğlum kullanıyordu okulda ekranını kırmış wi 10 u ona verdim w835 in ekranını yaptırıp ben ou kullanacağım

• Intel surucu ayarlarindan Clone değil, tvnizi tek ekran olarak ayarlamaniz lazım. O zaman izin veriyor full hd ayarlamaya.

Sevgiler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows mağaza'dan hiçbir uygulama,oyun indiremiyorum...
    Hepsinde
    0x803F7000 hatası alıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fikretkurt

Windows mağaza'dan hiçbir uygulama,oyun indiremiyorum...
    Hepsinde
    0x803F7000 hatası alıyorum...

Çözüm
  • Hometech destek'e sordum,
    microsoft kaynaklı dediler...Aynı oyunu laptop'a çatır çatır indiriyorum...
  • Arkadaşlar oğlum tableti sıfırlarken 62% de takılıp kaldığını ve daha sonra resimdeki kısır döngünün başladığını söyledi.
    bu sorunu nasıl çözebiliriz?
     Wi 10 [2in1] | Hometech [ANA KONU]
  • Cihazın ekran dönme&dönmeme&dönememe gibi garip sorunu oluyor...Ama ne zaman ve nasıl
    olacağını kestiremiyorum.
    Mağaza'dan hiçbirşey yükleyemiyorum hala...Hometech teknik servise mail attığım zaman
    dediklerimi "miyaaauwwww" olarak algılıyorlar.Microsoft hesabımda sorun yok,çünkü aynı anda
    başka bir laptopta aynı hesapla indirme yapabiliyorum.
    Fakat hometech ile "0x803F7000" hatası alıyorum..
  • Merhaba arkadaşlar
    Bende dün aldım bu cihazı. Üniversitede office programları ve genelde torrent için kullanacağım. O yüzden beklentilerimi fazlasıyla karşılıyor.
    Windows 10 ile ilgili bir öneriniz var mı ? Dün bir sürü güncellemeyi yükledim. Bir sıkıntı gözükmüyor şu an ama ne olur ne olmaz diye sitesinden Windows 10 driverlarını da indirdim. Yüklemeye gerek var mı hepsini ?
    Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lerolande

Merhaba arkadaşlar
    Bende dün aldım bu cihazı. Üniversitede office programları ve genelde torrent için kullanacağım. O yüzden beklentilerimi fazlasıyla karşılıyor.
    Windows 10 ile ilgili bir öneriniz var mı ? Dün bir sürü güncellemeyi yükledim. Bir sıkıntı gözükmüyor şu an ama ne olur ne olmaz diye sitesinden Windows 10 driverlarını da indirdim. Yüklemeye gerek var mı hepsini ?
    Şimdiden teşekkürler

herhangi bir sürücü yüklemeye gerek yok hocam.Olduğu gibi kullanabilirsin.
    ekran ışık sızması var mı sizin cihazınızda?
    Benim cihazda ışık sızması olduğu gerekçesiyle bugün teknosaya iade ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fikretkurt

Cihazın ekran dönme&dönmeme&dönememe gibi garip sorunu oluyor...Ama ne zaman ve nasıl
    olacağını kestiremiyorum.
    Mağaza'dan hiçbirşey yükleyemiyorum hala...Hometech teknik servise mail attığım zaman
    dediklerimi "miyaaauwwww" olarak algılıyorlar.Microsoft hesabımda sorun yok,çünkü aynı anda
    başka bir laptopta aynı hesapla indirme yapabiliyorum.
    Fakat hometech ile "0x803F7000" hatası alıyorum..

Hocam sıkıntıların devam ediyorsa birde ışık sızması filan varsa nereden aldın bilmiyorum ama iade et bence.
    acerin benzer bir cihazı var teknosada donanım hemen hemen aynı ama kamerası olsun kasa kalitesi daha iyi 799 tl di sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: clupturk

quote:

Merhaba arkadaşlar
    Şimdiden teşekkürler

herhangi bir sürücü yüklemeye gerek yok hocam.Olduğu gibi kullanabilirsin.
    ekran ışık sızması var mı sizin cihazınızda?
    Benim cihazda ışık sızması olduğu gerekçesiyle bugün teknosaya iade ettim.

Ekran siyahken sol ve sağ taraftan hafif var gibi. Kötü bi durum mu bu bilmiyorum ama. Renkli iken belli olmuyor çünkü.

• Az önce mediamarkt'da 499₺ ye aldım indirim varmış eğer almak isteyen olursa güzel fırsat kaçırmayın derim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalburabastı Tatlısı

Az önce mediamarkt'da 499₺ ye aldım indirim varmış eğer almak isteyen olursa güzel fırsat kaçırmayın derim

Hangi mağaza internet sitesinde 699 görünüyor?

• ilginç bir durum var
    2 adet farklı sayfada aynı ürün 2 farklı fiyat

• Farklı ürünler değil mi bunlar ?
  • İsim farklı sadece aynı cihazlar

• ikisi de farklı tabletlerdir biri gerçek wi10 dur diğeri ise a101 de satılan wi101 dir özellikleri çok benzerdir ancak kalite açsından wi10 daha iyidiir
  • Ekranda sağ ve altta olmak üzere ışık sızmasından dolayı servise verdim arkadaşlar.
    Para iade talebinde bulundum fakat ekranı gidermeleri daha çok işime gelir. Bu fiyatlarda başka alacak daha iyi bir ürün bulamadım ne yazık ki.
    Sizce servisin sonuçlanması ne kadar sürer tahminen ? Yasal olarak 20 gün diye biliyorum ama..
  • quote:

Ekranda sağ ve altta olmak üzere ışık sızmasından dolayı servise verdim arkadaşlar.
    Para iade talebinde bulundum fakat ekranı gidermeleri daha çok işime gelir. Bu fiyatlarda başka alacak daha iyi bir ürün bulamadım ne yazık ki.
    Sizce servisin sonuçlanması ne kadar sürer tahminen ? Yasal olarak 20 gün diye biliyorum ama..

Aynı sorundan sebep teknosaya götürdüm cihazımı aynı anda yeni bir cihaz getirdiler önüme şaşırdım!
    Görevli bayan isterseniz çek basayım dedi bir şaşkınlık daha geçirdim :)
    çek almayı tercih ettim,başka bir cihaz ile değerlendirdim çeki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clupturk

quote:

Ekranda sağ ve altta olmak üzere ışık sızmasından dolayı servise verdim arkadaşlar.

Aynı sorundan sebep teknosaya götürdüm cihazımı aynı anda yeni bir cihaz getirdiler önüme şaşırdım!
    Görevli bayan isterseniz çek basayım dedi bir şaşkınlık daha geçirdim :)
    çek almayı tercih ettim,başka bir cihaz ile değerlendirdim çeki.

Helal olsun Teknosa'ya ne diyim :)
    Bende Bimeks'ten almıştım. Maalesef böyle kaliteli bir hizmet yok. Servise göndereceğiz, orda talebin değerlendirilecek diyip gönderdiler beni. Üstelik cihazı alalı daha birkaç gün olmuştu. Sıfırıyla değiştirirler diye gittim ama durum bu maalesef..
    Siz hangi cihazı aldınız hocam ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.