Yüzbaşı
24 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 109 (Bu ay: 3)
Gönderileri

Merhabalar,

Biliyorsunuz 2 sene once imei kaydi yapilan pasaport ile sim kart sahibinin ayni olmasi gerekliligi geldi.

Ben telefonumu 2019 Haziran'da aldim, temmuz'da kayit ettirdim. Yani uzerinden 2 seneyi askin sure gecti.

Telefonumu satmayi dusunuyorum. Baska bir sim kart ile denedigimde telefon hala hat almiyor, sadece benim hattimla calisiyor.

Bir yerde "2 seneyi gectigi takdirde her sim karta acilir" diye bir bilgi okudum. Bu bilgi dogru mu? 2 degil de 3 sene mi suruyor acaba?

Yoksa bu telefon yedek parca disinda satilamaz mi?

Herkese iyi bayramlar, umarim herkes istedigi insanlarla istedigi gibi bir bayram geciriyordur..

Bu bayrami firsat bilerek, Nintendo ahalisine bu forumda yapilmasini istedigi degisiklikleri sormak istedim. Yonetim olarak bizden beklentileriniz nedir? Ne gibi kurallar dayatilmali? Konusalim.

Selam arkadaslar,

Aile hesaplariniza uye arama / aile hesabi kurmak icin uye arama ilanlarini bu baslikta toplayalim.

Bu ilanlar genelde dijital oyun alim/satim konusuna atiliyordu fakat dogru yeri degil, o konu zaten yeterince mesgul.

Lutfen dijital oyun alim/satim konusu veya yeni konu acmak yerine buraya ilan atalim.

Ornek:

"5 kisiyiz, aile kurmak icin 3 kisi ariyoruz."

"Ailemizde 2 kisilik bos yer var."

"Aile hesabi ariyorum"

Atilmamasi gereken mesajlar:

"Hocam hala yer var mi" -> lutfen ozel mesaj atin

"Hocam mesaj attim" -> lutfen mesajlarinizi kontrol edin

ve benzeri konuyla alakasiz mesajlar.

Benim tavsiyem aile gruplariniz icin discord / whatsapp grubu kurun, degisiklikleri rahatca konusabilin.

Selam arkadaslar

2012 model 80bin'de 1 parca lokal boyali kazasiz tramersiz motoru gideri temiz yari otomatik (easytronic) benzinli Opel Astra 1.6 Essentia aldik. 55bin'e anlastik mevzuyu kapattik (lutfen pahali aldiysam alistira alistira soyleyin)

Nasil araba? Fiyati iyi mi?
Yokuslarda biraz baydigini hisettik, cozumu var midir?
AUX girisini bulamadik, yok mu?
Selamlar
Öğrenci vizesi ile avrupada bulunuyorum. Birkaç arkadaşım öğrenci vizesi ile VAT indirimi alınmadığını söyledi. Konuyla ilgili bilgisi olan var mı?
Arkadaşlar Lenovo'nun menteşeleri çok kalitesiz ve servisi de berbat diye yorumlar okudum. Asus servisi ve malzeme kalitesi için hep güzel şeyler okudum. Kullananlar aydınlatabilir mi?
Selam arkadaşlar
Laptobum çok büyük geldiğinden (17") taşıması kolay 2in1 bir bilgisayar almak istiyorum. Hometech Wi101,Wi10 ve Casper N220,240 modelleri gözüme çarptı.
Kullanım olarak sadece günlük normal kullanım, pdf, ebook okuma, arada sırada Android Studio, Eclipse gibi programları kullanarak kod yazma olur, oyun oynamam..
Bu bilgisayarlar gibi başka önereceğiniz cihaz var mıdır? Bu cihazlardan hangisini önerirsiniz?
Selam ahali
Abra A7 v4.1 (eski gs70) bilgisayarımda win10'a geçtim. Soundblaster ve Gaming Center çalışmadı. Şimdi gördüm ki soundblaster'ı bir şekilde çalıştırabiliyormuşuz. Gaming Center için çözüm var mı? Sorun, "Dragon Gaming center is only for MSI products" hatası almam (win8.1'de sorunsuz çalışıyor)
Windows10'a geçince bluetooth sorunu yaşayan var mı?
Ayrıca, genel olarak Monster kullanıcılarının (özellikle eskiler) win10 deneyimleri nasıl?
Silinebilir
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 21 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 860
İkinci El Bölümü Mesajları: 24
Konularının görüntülenme sayısı: 28.022 (Bu ay: 810)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 277 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.